Nová rodina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 17:53
Nova rodina

Ahojte. Som vydatá, rozvadzam sa, mam 8 ročnú dceru. Mam priateľa, plánujeme spolu byvat. On byva sam, ma 2 deti, ziju s mamou. Moja dcera ho pozna, ma ho rada, ale neviem si predstavit situaciu, ako zareaguje, ak jej oznamim, ze sa sťahujeme k nemu. Ci aj vtedy ho bude mat rada, ci vobec prijme to, ze odchadza zo svojho bezpečia, ktore doma ma. S manzelom uz dlhé roky len prežívame, skor cakame, kto skor odíde. Bojim sa aj toho, ako ma prijmu jeho deti, hoci doteraz ma brali ako kamosku, vyhľadávali moju spolocnost. Chceli byt so mnou. Neviem, ako sa na toto da pripravit. Bojim sa aj ja, aj on. Ale nedokážeme byt bez seba, uz berieme ohľad len na deti. Poradte, kto mate skusenost.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 23.11.18 18:07

Asi bych se nestehovala od manžela rovnou k milenci. Chvíli bych bydlela s dcerou sama a az pak ji uvedla do nove rodiny.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 23.11.18 18:07

a nechat dceru v jejím prostředí s manželem ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 18:09

@Tichošlápek tak na vlastne byvanie nemam sama neutiahnem domácnosť. K mame ist nechcem a muz z bytu neodide.

Venetia
Hvězda diskuse 37587 příspěvků 23.11.18 18:13
@Anonymní píše:
@Tichošlápek tak na vlastne byvanie nemam sama neutiahnem domácnosť. K mame ist nechcem a muz z bytu neodide.

kdyby nebylo noveho pritele , tak zustanes s manzelem , protoze bys sama neprezila ?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 23.11.18 18:13
@Anonymní píše:
Ahojte. Som vydatá, rozvadzam sa, mam 8 ročnú dceru. Mam priateľa, plánujeme spolu byvat. On byva sam, ma 2 deti, ziju s mamou. Moja dcera ho pozna, ma ho rada, ale neviem si predstavit situaciu, ako zareaguje, ak jej oznamim, ze sa sťahujeme k nemu. Ci aj vtedy ho bude mat rada, ci vobec prijme to, ze odchadza zo svojho bezpečia, ktore doma ma. S manzelom uz dlhé roky len prežívame, skor cakame, kto skor odíde. Bojim sa aj toho, ako ma prijmu jeho deti, hoci doteraz ma brali ako kamosku, vyhľadávali moju spolocnost. Chceli byt so mnou. Neviem, ako sa na toto da pripravit. Bojim sa aj ja, aj on. Ale nedokážeme byt bez seba, uz berieme ohľad len na deti. Poradte, kto mate skusenost.

Chspu, takyze si to nedovedu predstavit ana z, toho duvodu bych to neuxelalajako. Nechapu tu potrebu prestupovat z vetve nana vetev.

carola
Kelišová 6761 příspěvků 23.11.18 18:15

Když to vezmu podle sebe. Naši se rozvedli,když mi bylo asi 10 let. Zůstala jsem s mamčou,ale dodnes si pamatuju,jak se mě táta ptal,jestli nechci jít s ním a trhalo mi to srdce se rozhodnout. V každém případě pak si táta našel novou partnerku,a přestože to nebyla zlá ženská,měla 2 děti podobného věku,cítila jsem se tam hodně špatně,až jsem tam přestala chodit úplně. Pak se v podstatě přetrhaly i vztahy s tátou a ty se napravily až v dospělosti. Je to hodně těžké.Možná bych opravdu nechala dceru u táty a pak byste všichni viděli časem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 18:23

@pohledzdruhes­trany nehrozí. To by som nedovolila. Prave kvoli tomu s manzelom sme sa odcudzili, lebo k nej nema vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 18:26

@Venetia no ano, asi tak.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 23.11.18 18:28
@Anonymní píše:
@pohledzdruhes­trany nehrozí. To by som nedovolila. Prave kvoli tomu s manzelom sme sa odcudzili, lebo k nej nema vztah.

a s dcerou jsi o tom explicitně diskutovala, jestli by nechtěla zůstat s tátou v jejím dosavadním bytě ?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 23.11.18 18:32
@Anonymní píše:
4Chudák dítě. Takže, pokud to nevyjde s timdle, tak s tebou bude putovat od milence k milenci.. :think:
Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 23.11.18 18:34
@Anonymní píše:

A co budeš dělat, když toto nebude fungovat? Kam s malou pujdes? Prijde mi, ze to nemáš vůbec domyšlené

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 18:34

Aby ste ma nechápali zle, ze hladam len inu strechu nad hlavou. Mala som dobre zamestnanie, vedela som sa uživiť sama, vtedy som mohla mat rozum a odist od neho, ked dom bola odhodlaná. Ale chcela dom zachranit vztah, zmenila som pracu, išla dom ns polovičný úväzok, bohuzial, prispôsobila som sa tomu, aby som bola viac doma, ns ukor penazi. Teraz, ked som chcela odist a muxovi som to oznamila, tak ma vysmial, ze ak mam za co, nech sa paci. Je si vedomí toho, ze nemam kde ani za co. ..preto som tam, kde som. Pracujem, zial, som na dceru sama, kedze muz sa dištancuje od vsetkeho, nemozem tym padom zarábať, nema mi kto byt s dcerou. S priatelom by sme chceli byt spolu, ja to vsak stale odkladám, bojim sa. Bojim sa odmietnutia jeho deti a bojím sa aj toho, ako zvládnem zúfalstvo mojej dcery. Deti si vraj zvyknú, len ci to nepoznaci aj nas vztah. Moj a dcerin… Moj a priatela…

andelka83
Generální žvanilka 20197 příspěvků 23.11.18 18:35

A byt je či? Manžel ví že někoho máš? Vlastně se jen čeká kdo to první rozsekne co ?
Je to těžké,u nás to bylo tak že byt byl můj, takže se stěhoval on. Já bydlela 2,5 roku sama. Až potom jsme si s přítelem našli společný byt ( předtím byl asi 2 měsíce u mě).
Opravdu bys nenašla pronájem? Třeba na 1 rok? Pro děti je to náročné,když jdou hned k někomu dalšímu,i pro samotného člověka je náročné jít ze vztahu do vztahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 18:36

@Lama Lama nie je to tak.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >