Neumím flirtovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 05:26
Neumím flirtovat

Ahoj a dobré ráno holky a ženy, prosím anonymně, některé věci nemusí každý v okolí vědět :)

Zjišťuji, že se asi nedokážu chovat jako žena, nedokážu, prostě, flirtovat. Věkem žena jsem ( 30+ let). Nyní mám po letitém (a zklamaném) vztahu nový objev. Dotyčný je velmi inteligentní, rozumíme si, ale je tu jedno ALE. Mnohdy neumím reagovat a připadám si jak nějaká holčička. Občas se i červenám a nedokážu ze sebe nic dostat.

Včera se mi stala (jako už po několikáté) nemilá věc. S dotyčným jsme se bavili o tom, že každý člověk dokáže ublížit (klasické vážné téma, které jsem nadhodila). A on začal: Ale nee, žádné ubližování. :)

A já na to dokázala reagovat jen stylem: Ještě si to promyslím. A on reagoval pohotově " Pak sděl výsledek :) "

A mě, prostě, nenapadlo co dál? Nevím, neznám, neumím reagovat. :,( Normálně se bavit dokáži, ale když jde o flirtování, tak mi to prostě nejde. Máte to některá také tak a jak byste reagovaly? Co poradily, abych se zlepšila a přesto byla svá?

Děkuji, hezký den

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 06:36

Nejsi v tom sama :?

Lizaveta
Závislačka 4934 příspěvků 23.11.18 06:36

Bud sva. Nepretvaruj se. Nejde ti to, nedelej to. Ten spravny budouci partner to oceni.

PetrBk
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 23.11.18 06:47

Já neumím věcí :mrgreen: Je teda fakt, že ten flirt a takový to reagování, které zmiňuješ taky neovládám :nevim:

Boeing737
Stálice 93 příspěvků 23.11.18 10:05

Pohotový odpovědi taky neovládám. Většinou mě ideální a trefná odpověď napadne až večer v posteli, kdy už je po všem. :zed:

Makkkyna
Stálice 68 příspěvků 23.11.18 15:44

@Boeing737 jo to znám a ideálně mě jich napadne ještě víc a jedna lepší než druhá :cert: :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 23.11.18 19:05
@Boeing737 píše:
Pohotový odpovědi taky neovládám. Většinou mě ideální a trefná odpověď napadne až večer v posteli, kdy už je po všem. :zed:

jako po sexu ? tak to už je zbytečný :mrgreen:

jasnahvezda
Kecalka 107 příspěvků 23.11.18 21:27

Já když nevím, jak zareagovat, tak udělám to, co mi jde dobře a vím, že to ostatní dostává. Podívám se do očí a tajemně se usměju a pohled sklopím. Tím nic nepokazím a vyhnu se tomu, že plácnu nějakou blbost :D Reakce při flirtování- tedy ta slovní, nemusí být nutná. Kor když ti to nejde. Až ho lépe poznáš, začne ti to jít samo a nebudeš to muset lámat přes koleno :mavam:

PetrBk
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 24.11.18 07:39

@Boeing737
Přesně tak. Když si tu konverzaci rozebírám zpětně, tak mě napadají úplně super reakce. To už je ovšem pozdě :mrgreen: Tak mi nezbývá nic jiného než se mlátit do hlavy :potlesk:

Mart81
Závislačka 3449 příspěvků 24.11.18 07:59
@Anonymní píše:
Ahoj a dobré ráno holky a ženy, prosím anonymně, některé věci nemusí každý v okolí vědět :)

Zjišťuji, že se asi nedokážu chovat jako žena, nedokážu, prostě, flirtovat. Věkem žena jsem ( 30+ let). Nyní mám po letitém (a zklamaném) vztahu nový objev. Dotyčný je velmi inteligentní, rozumíme si, ale je tu jedno ALE. Mnohdy neumím reagovat a připadám si jak nějaká holčička. Občas se i červenám a nedokážu ze sebe nic dostat.

Včera se mi stala (jako už po několikáté) nemilá věc. S dotyčným jsme se bavili o tom, že každý člověk dokáže ublížit (klasické vážné téma, které jsem nadhodila). A on začal: Ale nee, žádné ubližování. :)

A já na to dokázala reagovat jen stylem: Ještě si to promyslím. A on reagoval pohotově " Pak sděl výsledek :) "

A mě, prostě, nenapadlo co dál? Nevím, neznám, neumím reagovat. :,( Normálně se bavit dokáži, ale když jde o flirtování, tak mi to prostě nejde. Máte to některá také tak a jak byste reagovaly? Co poradily, abych se zlepšila a přesto byla svá?

Děkuji, hezký den

Pozitiva:

1. Dokážete flirt aspoň rozeznat.
2. Jste žena, pasivita vám projde snáz než muži.

Když neumíte rychle a pohotově reagovat, může stačit, že dáte najevo, že jste flirt zaznamenala, přijala a ocenila. Třeba pobaveným úsměvem, pohledem. A trénovat si tento styl reakcí tím, že několik dobrých, vtipných reakcí vymyslíte aspoň zpětně. Časem budete na podobné prohozy lépe připravena a vybavena.

Asi jako když člověk zkouší veršovat, tak zpočátku to třeba moc nejde, ale po nějaké době může aspoň jednoduše zrýmovat vše co říká. Chce to jen trochu cviku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >