Skoro všechno je pryč - milujeme se ještě?

Anonymní
22.11.18 20:23

Skoro všechno je pryč

S přítelem máme velký problém. Není tam vášeň, důvěra, upřímnost prostě nic krom…furt se milujeme? Co to je? Nevím jak s toho ven :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7513
22.11.18 20:27

A nepletete si lásku se zvykem? To totiž tak vyznívá… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
22.11.18 20:29

Tak láska to nebude.. spíš nějaká patologická závislost. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2198
22.11.18 20:29
@Anonymní píše:
S přítelem máme velký problém. Není tam vášeň, důvěra, upřímnost prostě nic krom…furt se milujeme? Co to je? Nevím jak s toho ven :(

Pokud si nedůvěřujete a nemáte rádi, tak takový vztah nemá smysl a budoucnost.
Polož si otázku, chceš tak žít dál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.18 20:35

Já vím že to je láska a „zvyk“ dokupy, říkám si to furt, ale vím že ta láska tam je. Problém je že mi s ním je dobře, ale pokaždé se to za den změní tak 100×. Já to neumím ani pořádně vysvětlit. Důvěra není z mé strany, upřímnost z jeho a například třeba ta vášeň… Problém obou. Sex není problémem, ale není to co dřív, ani zdaleka :,( :,( :,( .

A k otázce… Jestli chci takhle žít dál?? Ne, samozřejmě že ne, ale asi najivne věřím v to, že se to zlepší :,(

Vím, musím asi začít u sebe :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
783
22.11.18 20:40
@Anonymní píše:
Já vím že to je láska a „zvyk“ dokupy, říkám si to furt, ale vím že ta láska tam je. Problém je že mi s ním je dobře, ale pokaždé se to za den změní tak 100×. Já to neumím ani pořádně vysvětlit. Důvěra není z mé strany, upřímnost z jeho a například třeba ta vášeň… Problém obou. Sex není problémem, ale není to co dřív, ani zdaleka :,( :,( :,( .

A k otázce… Jestli chci takhle žít dál?? Ne, samozřejmě že ne, ale asi najivne věřím v to, že se to zlepší :,(

Vím, musím asi začít u sebe :,( :,(

Jak jste spolu dlouho? Máte to takhle od začátku nebo se mezi Vámi něco stalo? Podle mě to není láska, jen zvyk. Zažila jsem něco podobného. Myslela jsem, že ho miluju a až když jsem se s ním rozešla, tak jsem zjistila, že se mi vlastně strašně ulevilo a láska už to dávno nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4379
22.11.18 20:42
@Anonymní píše:
S přítelem máme velký problém. Není tam vášeň, důvěra, upřímnost prostě nic krom…furt se milujeme? Co to je? Nevím jak s toho ven :(

A bijete se navzajem? :lol: Jestli ne, tak to neni vztah jen nuda, radsi bezte hned od sebe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.18 20:49
@Anonymní píše:

každej anonym a ještě navíc s takhle průhledným živočišným dotazem je u mě z více než 50 % podezřelý troll :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.18 21:04

@Ginella
2roky… Pro někoho chvíle pro někoho věčnost pro mě… Já nevím… Už jsme se rozešli cca na 2 měsice a vrátili jsme se k sobě… :pocitac:
Prostě nevím jestli spolu zkusit ten vztah nějak obnovit nebo to definitivně vzdát :zed: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
783
22.11.18 21:17
@Anonymní píše:
@Ginella
2roky… Pro někoho chvíle pro někoho věčnost pro mě… Já nevím… Už jsme se rozešli cca na 2 měsice a vrátili jsme se k sobě… :pocitac:
Prostě nevím jestli spolu zkusit ten vztah nějak obnovit nebo to definitivně vzdát :zed: :,(

Po 2 letech už se k Tobě chová takhle? :roll: To chceš čekat kam to povede? A proč jste se rozešli? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
23.11.18 00:23
@Anonymní píše:
@Ginella
Prostě nevím jestli spolu zkusit ten vztah nějak obnovit nebo to definitivně vzdát :zed: :,(
Čekala jsem ze napises treba 8 let… ale jestli po 2 letech resite tohle co budete resit za tech 8…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
23.11.18 10:57
@Anny A píše: Čekala jsem ze napises treba 8 let… ale jestli po 2 letech resite tohle co budete resit za tech 8…

No, že jo? Já si tohle nedovedu vůbec představit. Teda dovedu, taky jsem to zažila, ale vydrželo to necelé 2 roky a já byla hodně mladá. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8521
23.11.18 14:15
@Anonymní píše:
@Ginella

Po dvou letech? No, když už po tak krátké době vztah stojí za nic tak nemá smysl něco obnovovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama