Psychické trápení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janecat
Povídálka 23 příspěvků 22.11.18 14:53
Psychické trápení

Holky a kluci je tady někdo kdo dochází do psychologické poradny, a musí brát léky na depresse, kvůli rozchodu? Kdy se to zlepší? Mám pořád pocit že se mi zastaví srdce, a žalem umřu????Nemáte někdo nějakou radu jak se z toho nezblaznil a to doslova, asi mně brzo odvezou na kopecek

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 22.11.18 14:55

Pokud jsou to antidepresiva tak tuším že začnou působit po 14 dnech…zeptám se, to byl tak těžký rozchod, že je potřeba brát léky? Víš, že to jsou hrozná svinstva :?

stinga
Závislačka 4400 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 15:02

@Kotatko03 víš, že píšeš blbost? ano, antidepresiva nezaberou hned, ale když má někdo nemocnou duši, tak je potřebuje
@Janecat určitě se znovu svěř lékaři, jestli ti zatím nic nepomáhá, možná to chce ještě něco proti úzkosti, takové léky fungují hned

Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 22.11.18 15:03
@Kotatko03 píše:
Pokud jsou to antidepresiva tak tuším že začnou působit po 14 dnech…zeptám se, to byl tak těžký rozchod, že je potřeba brát léky? Víš, že to jsou hrozná svinstva :?

A jak jsi zjistila, že to jsou hrozná svinstva? Ty se vyznáš v antidepresivech? Znáš působení všech generací antidepresiv? Jen by mě zajímalo, odkud ten soud bereš.

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 22.11.18 15:04
@Janecat píše:
Holky a kluci je tady někdo kdo dochází do psychologické poradny, a musí brát léky na depresse, kvůli rozchodu? Kdy se to zlepší? Mám pořád pocit že se mi zastaví srdce, a žalem umřu????Nemáte někdo nějakou radu jak se z toho nezblaznil a to doslova, asi mně brzo odvezou na kopecek

Antidepresiva ti nejspíš pomůžou, ale lepší je zkusit to nejdřív sama. Rozchod bolí. Ano. Ale za půl roku, zvlášť když jsi mlaďoška a bez dětí, to může být všechno lepší. I bez tabletek.

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 22.11.18 15:06
@stinga píše:
@Kotatko03 víš, že píšeš blbost? ano, antidepresiva nezaberou hned, ale když má někdo nemocnou duši, tak je potřebuje
@Janecat určitě se znovu svěř lékaři, jestli ti zatím nic nepomáhá, možná to chce ještě něco proti úzkosti, takové léky fungují hned

Proboha já nikde nepíšu, že by antidepresiva nikdo nikdy neměl brát. V případě nějaké vážné nemoci určitě. Jen si nemyslím, že jsou vždy potřeba, proto jsem se zakladatelky ptala, zda to byl tak těžký rozchod (možná ano), ale kolikrát člověk po rozchodu má pocit, že se mu zhroutil celý svět, ale přece to nemůžou všichni řešit antidepresivy.
Pokud zakladatelka chodí k psychiatrovi, tak věřím, že má nasazenou správnou léčbu a MUDr. ví co dělá…snad :think:

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 22.11.18 15:11
@Enmamma píše:
A jak jsi zjistila, že to jsou hrozná svinstva? Ty se vyznáš v antidepresivech? Znáš působení všech generací antidepresiv? Jen by mě zajímalo, odkud ten soud bereš.

Ne psychiatrické vzdělání nemám, jen základní psychologické. Nevyznám se ve všech druzích léků ani neznám u všech léků složení. Ale myslím si, že řešit rozchod léky není zrovna ideální řešení, ale je to jen můj názor.

Janecat
Povídálka 23 příspěvků 22.11.18 15:32
@Kotatko03 píše:
Proboha já nikde nepíšu, že by antidepresiva nikdo nikdy neměl brát. V případě nějaké vážné nemoci určitě. Jen si nemyslím, že jsou vždy potřeba, proto jsem se zakladatelky ptala, zda to byl tak těžký rozchod (možná ano), ale kolikrát člověk po rozchodu má pocit, že se mu zhroutil celý svět, ale přece to nemůžou všichni řešit antidepresivy.
Pokud zakladatelka chodí k psychiatrovi, tak věřím, že má nasazenou správnou léčbu a MUDr. ví co dělá…snad :think:

Bohužel léky mají účinek jen pár hodin,a pak jsem zas na pokraji zhroucení

Janecat
Povídálka 23 příspěvků 22.11.18 15:35
@Kotatko03 píše:
Ne psychiatrické vzdělání nemám, jen základní psychologické. Nevyznám se ve všech druzích léků ani neznám u všech léků složení. Ale myslím si, že řešit rozchod léky není zrovna ideální řešení, ale je to jen můj názor.

Určitě to není řešení,ale já už to sama nezvládám,hledám radu od člověka který tím prošel.

Janecat
Povídálka 23 příspěvků 22.11.18 15:47
@Russet píše:
Antidepresiva ti nejspíš pomůžou, ale lepší je zkusit to nejdřív sama. Rozchod bolí. Ano. Ale za půl roku, zvlášť když jsi mlaďoška a bez dětí, to může být všechno lepší. I bez tabletek.

Sama už jsem zkoušela několik měsíců,a ní po praskach mi není lip :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 15:58

Ano. Prosla jsem si tezkym rozchodem a brala js antidepresiva nekolik mesicu. Zabraly. Vim, ze sama bych to nedala. Dekuju za ne, i za chapavou lekarku, i za psycholozku (rozebirani situace s nekym nezaujatym pomohlo take). Prosim anonym, nebo smazat.

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 22.11.18 16:08
@Janecat píše:
Sama už jsem zkoušela několik měsíců,a ní po praskach mi není lip :,(

Tak to už možná není láskou, ale opravdu nemocí. To by měl vědět tvůj lékař. Chodíš i na terapii?

Janecat
Povídálka 23 příspěvků 22.11.18 16:15
@Russet píše:
Tak to už možná není láskou, ale opravdu nemocí. To by měl vědět tvůj lékař. Chodíš i na terapii?

Chodím, :,( ale propadla jsem tomu už tak hluboko, že nevím jak dál.On totiž rozchod není u konce,ale já se potřebuji starat o dceru,a dát se nějak dohromady,než provedu něco co už se nedá vzít spět :,(

Janecat
Povídálka 23 příspěvků 22.11.18 16:18
@Anonymní píše:
Ano. Prosla jsem si tezkym rozchodem a brala js antidepresiva nekolik mesicu. Zabraly. Vim, ze sama bych to nedala. Dekuju za ne, i za chapavou lekarku, i za psycholozku (rozebirani situace s nekym nezaujatym pomohlo take). Prosim anonym, nebo smazat.

Jak jste to zvládla?Mně mluvení nepomáhá,ještě víc se do toho zamotávat,a brečím pořád brečím.Nechcete mi napsat sz?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 22.11.18 16:22

@Janecat A máš nějakou diagnózu? Nezdá se mi, že rozchod by byla příčina problému, spíš jen spouštěč.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >