Vrátit se k bývalému příteli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivet89
Kecalka 108 příspěvků 22.11.18 12:56
Vratit se k byvalemu priteli?

Ahojte :mavam: resim ted takove dilema..asi pred rokem jsem se rozesla s pritelem se kterym mam 2 deti…bohuzel z me strany vyprchala laska a ja citove stradala, dalsi duvod byl I ten ze jsme bydlely v baraku s jeho rodici s tim ze my jsme meli vrchni patro a bohuzel spolecny vchod a to my taky lezlo na nervy pac jsem moc nemusela jeho mamku, proste mi nesedla jako clovek I tim ze se skoro vubec nezajimala o vnoucata, nehlidala a ani nepomahali nic kolem baraku, natoz aby prispeli na opravy :cert: no nakonec to dopadlo tak ze jsem se zamilovala do 19 leteho kluka a zijem spolu uz rok v pronajatem byte s tim ze deti mame ve stridave peci co tyden…ale k veci, prosye narovinu zacinam premyslet nad tim jestli jsem udelala dobre I kvuli detem…preci jen ta stridava pece.. :,( nevim jestli ma tento vztah budoucnost, jak vztahovou tak materialni…prosim a zdrzte se komentaru ze mi jde o prachy, jde mi spis o to aby se moje deti meli dobre a meli jistotu, myslim ze to kazda matka ditete pochopi..jde o ze nynejsi pritel ma 19 let a me je 32.. :oops: mozna si ted rikate ze jsem uplne blba, ale bohuzel jsem se do nej zamilovala..ale proste rikam si jestli se nemam vratit k byvalemu priteli, mam ho rada, nerikam ze jsem z neho paf a ze je to laska ale kdo to ma jinak po 7 letech ze? rikam si ze bych to zkusila se do nej znovu zamilovat uz kvuli detem..je to blne takhle rict ale mlivme narovinu, s nynejsim pritelem je mezi nami velky vekovy rozdil a kdo mi zaruci ze ha za par let neomrzim, navic by chtel casem I svoje dite…no nevim co dal kazdy den premyslim..bojim se I toho ze se tam nebudu uz nikdy citit dobre pred jeho rodici a celkove na vesnici kde jsme zili…vite jaci jsou lidi, uz porad budu mit nalepku…prosim anonym, citlive tema, dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9112 příspěvků 22.11.18 12:59

Zapomněla jsi na hlavní bod. On by tě chtěl zpět?

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 22.11.18 13:00

Já myslím, že se ti splašila frnda a měla by jsi trošku zapojit teď i mozek…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 13:00
@divine woman píše:
Zapomněla jsi na hlavní bod. On by tě chtěl zpět?

Ano chtel

ivet89
Kecalka 108 příspěvků 22.11.18 13:03
@pikola píše:
Já myslím, že se ti splašila frnda a měla by jsi trošku zapojit teď i mozek…

Nee ti nebylo vubec o tom,bylo to citove..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 22.11.18 13:05

Je smutné, že někteří lidé v návalu sobecké sebelásky a svých pudů nemyslí na děti, na následky a pálí mosty, aby si dostatečně užili. A jakmile si užijí a probleskne maličko náznak rozumu, zas tak špatné to s partnerem nebylo, hlavně bylo zázemí a to najednou není. Najednou si uvědomuješ věkový rozdíl, najednou kvůli dětem jsi ochotná zamilovanost překonat. Bodejť ne, už sis užila, to se to překonává. Co chceš slyšet? Jsi dost stará na to, abys měla rozum. Můžeš doufat, že tě bývalý vezme na milost, přirozeně s parádní ostudou v celé vesnici, kterou si holt zasloužíš. Ale neboj, on se vždycky najde někdo další, koho budou lidi probírat. Za všechno se platí.

Příspěvek upraven 22.11.18 v 13:06

divine woman
Echt Kelišová 9112 příspěvků 22.11.18 13:05

A ty to chceš a nesplašíš se zase za dva roky? Co děti, nebudou v tom mít zmatek?

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5171 příspěvků 22.11.18 13:11

@ivet89 TA co když se za rok, za dva zase někde zamiluješ? Tak zase odejdeš? Já bych ti už nevěřila a zpět bych tě nechtěla. Pokud je otec dětí podstoupit tohle riziko, jeho věc ale nedělej chaos ze života dětem.

stinga
Závislačka 4390 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 13:12

@ivet89 no asi jsi s tím kolouškem udělala pěknou pitomost, ale už se stalo
když tě bývalý přítel chce zpět, tak bych to zkusila dát znovu dohromady, co si říkají lidé, na to kašli, lidé budou vždycky něco říkat, to se nezavděčíš nikdy
spíš vidím problém v přítelově rodičích, aby ti nedělali nějaké naschvály, narážky a tak
musel by je přítel zpacifikovat :) já bych to být tebou zkusila
znám pár, kteří se rozvedli a po pár letech znovu vzali (paní měla také přítele, ale ne jednoho) nyní mají přes 55 let a žijí spolu šťastně a spokojeně

Anny A
Kecalka 139 příspěvků 22.11.18 13:25

Já teda nevim, chapu ze pro deti by bylo lepsi aby tatinek a maminka byli spolu, ale vracet se k ex jen kvuli detem? Kdyz ho nemilujes, tak proc to lamat pres koleno, zkusit se zamilovat? Kdo to ma jinak po 7 letech? Ja jsem s pritelem 6 let ale to porad laska (jasne ze to neni jako na uplnem zacatku prvnich par mesicu) ale jestli jsme spolu 2 roky nebo 6 prijde mi to porad stejne a to spolu bydlime uz od zacatku. K rozchodu si asi mela duvod, tak proc se vracet k nekam, kde si spokojena nebyla. Za 2 roky budes zase toužit po nekom jinym a zase se nekde zamilujes a byvalemu ublizis znova…
Deti to zvladnou, ale ty bys mela vedet jeslti vedle neho chces zustat do konce zivota.
Jo s 19 letym to mozna nedopadne ale neni poslední na svete

Badboda
Povídálka 11 příspěvků 22.11.18 13:26
@ivet89 píše:
Ahojte :mavam: resim ted takove dilema..asi pred rokem jsem se rozesla s pritelem se kterym mam 2 deti…bohuzel z me strany vyprchala laska a ja citove stradala, dalsi duvod byl I ten ze jsme bydlely v baraku s jeho rodici s tim ze my jsme meli vrchni patro a bohuzel spolecny vchod a to my taky lezlo na nervy pac jsem moc nemusela jeho mamku, proste mi nesedla jako clovek I tim ze se skoro vubec nezajimala o vnoucata, nehlidala a ani nepomahali nic kolem baraku, natoz aby prispeli na opravy :cert: no nakonec to dopadlo tak ze jsem se zamilovala do 19 leteho kluka a zijem spolu uz rok v pronajatem byte s tim ze deti mame ve stridave peci co tyden…ale k veci, prosye narovinu zacinam premyslet nad tim jestli jsem udelala dobre I kvuli detem…preci jen ta stridava pece.. :,( nevim jestli ma tento vztah budoucnost, jak vztahovou tak materialni…prosim a zdrzte se komentaru ze mi jde o prachy, jde mi spis o to aby se moje deti meli dobre a meli jistotu, myslim ze to kazda matka ditete pochopi..jde o ze nynejsi pritel ma 19 let a me je 32.. :oops: mozna si ted rikate ze jsem uplne blba, ale bohuzel jsem se do nej zamilovala..ale proste rikam si jestli se nemam vratit k byvalemu priteli, mam ho rada, nerikam ze jsem z neho paf a ze je to laska ale kdo to ma jinak po 7 letech ze? rikam si ze bych to zkusila se do nej znovu zamilovat uz kvuli detem..je to blne takhle rict ale mlivme narovinu, s nynejsim pritelem je mezi nami velky vekovy rozdil a kdo mi zaruci ze ha za par let neomrzim, navic by chtel casem I svoje dite…no nevim co dal kazdy den premyslim..bojim se I toho ze se tam nebudu uz nikdy citit dobre pred jeho rodici a celkove na vesnici kde jsme zili…vite jaci jsou lidi, uz porad budu mit nalepku…prosim anonym, citlive tema, dekuji :kytka:

No pokud se tady ptas na nazor, tak ho vnimej, ne ze se rozzlobis. Myslim si, ze uz ten fakt ze v tvem veku si nabrnknes 19 koloucha je dosti nemoralni, zamilovanost jde stranou ,ta prejde. Ale racionalne jsi vem, jakou to ma budoucnost..Vzdyt je to jeste dite, nevi co chce. A pokud jsi stradala u min. pritele citove, proc by to ted melo byt jinak? co se zmeni? V tve situaci bych chvili byla sama a pak hledala pritele optimalne ke svemu veku. :pankac:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16911 příspěvků 22.11.18 13:26

@ivet89
Pokud ti jde o dobro dětí, jak píšeš, tak je dej jejich otci a ty si užívej s mladým. Stejně ti za chvíli půjdou všichni na nervy a budeš zase někam utíkat.
Edit: sama píšeš, že v podstatě ti jde jen o sebe. Abys ty měla to zázemí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 13:31

To pozor,psala jsem ze chci at se maji deti dobre

cecetka
Kelišová 7447 příspěvků 22.11.18 13:37

A to by ses vracela do domu jeho rodicu? Takze bys musela opet prijmout veci, ktere ti vadily? To asi neni dobry napad. Rozumnejsi by bylo, kdybyste si nasli jine bydleni a zacali „znovu“ v novych podminkach.

stinga
Závislačka 4390 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 13:40

jo jo, jak píše @cecetka , lepší by bylo začít bydlet jinde

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >