Nevěra v těhotenství - jak dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 10:42
Nevěra v těhotenství - jak dál?

Je ště před pár měsíci jsem byla šťastná. S partnerem jsme plánovali svatbu a do toho jsem neplánovaně otěhotěnela. I když jsme dítě plánovali o něco později, měli jsme radost. Trpěla jsem silnými nevolnostmi a byla jsem hodně unavená, ale přesto jsem chodila do práce. Nemohla jsem si dovolit jít na neschopenku, protože jsem hlavní živitelka rodiny.
Když jsem byla ve 13. týdnu, dostala jsem několik SMS, ve kterých mi nějaká žena tvrdila, že je nyní s mým partnerem, že on zrovna spí, protože je vyčerpaný po sexu, že se milují a vždy budou a chtěla, abych náš vztah ukončila a on byl jsem s ní. Bylo tam víc podrobností, ale ty tu nechci rozepisovat. Nemohla jsem tomu uvěřit, on mi jen napsal, že ho to moc mrzí.
Když potom přišel domu, mlčel, po konfrontaci se omlouval s tím, že se to prostě stalo, že mě a naše dítě nechce ztratit. Nejraději bych ho v té době vyhodila, ale nechtěla jsem udělat ukvapené rozhodnutí s ohledem na šok, ve kterém jsem byla, a těhotenství. Ona nám poté oběma volala, ale my jsme to ten večer nebrali. Konečně jsem ale šla na tři dny na neschopenku, protože už to bylo nad moje síly. Den nato mi bylo zle jako nikdy před tím, měla jsem extrémně nízký tlak, zkolobobala jsem, několikrát jsem zvracela.
Večer v 10 se nadednou oblékl a řekl mi, že musí jít za tou druhou, proto že prý vyhrožuje sebevraždou. Nechtěla jsem, aby kamkoli chodil, protože mi bylo zle a bála jsem se, že pokud zase zkolabuji a budu zvracet, mohlo by se mi něco stát, ale on přesto odešel.
Také jsem nechtěla, aby s ní měl jakýkoli další kontakt, ale vím, že to nedodržel a denně ji navštěvoval na psychiatrii. Dělala jsem ovšem, že o ničem nevím.
Nyní už to jsou tři měsíce, co se to provalillo. Myslím, že dnes už pravidelný kontakt nemají, ale nejsem si jistá, přestala jsem ho sledovat, proto že na to nemám sílu.
Mám pocit, že nám to zničilo vztah a já jsem nešťastná. Nejde mi jen o samotnou nevěru. Byli jsme spolu teprve rok, plánovali jsme svatbu, já jsem zrovna otěhotněla. On sám říkal, že nyní, během těhotenstvi, nás čeká nejkrásnější období.
Jakou kvalitu a perspektivu má ale vztah, kde nevěra přijde tak brzy? Zdaleka nešlo jen o sex, navzdory mému stavu jsme spolu tehdy spali téměř denně.
Také nemohu žít s tím, že zatímco mně bylo zle a padala jsem vyčerpánim z těhotenství, práce a péče o domácnost na hubu, on čas, kdy byl údajně v práci, trávil s jinou ženou. To mi přišlo jako vrchol bezohlednosti vuči mně. On žije v mém bytě zadarmo, já dělám většinu domácích prací, aby on mohl v klidu vybudovat podnikání a on tohle.
Nemohu mu odpustit, v jakém stavu mě nechal samotnou navzdory tomu, že mu moje lékařka pár hodin před tím řekla, že na mě kvuli tlaku a zvracení musí dávat pozor a ona sama mě nechtěla bez doprovodu sestry nechat ani dojít na záchod.
Za normální situace bych jej opustila. My ale budeme mít dítě. Cítím se v pasti. Několikrát jsem mu vy četla, co mi udělal. Říkala jsem mu, že jsem chtěla mít šťastný vztah s mužem, který mě miluje. Proč on si se mnou vubec začínal a pořizoval si se mnou dítě. Mohla jsem být šťastná s někým jiným.
Tolik jsem si přála mít rodinu. Teď ji mám, ale jsem trápím se víc, než kdy dřive. Nevím, co mám dělat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 7469 příspěvků 22.11.18 10:46

Kdyby šlo „jen“ o tu nevěru, ale copak toto je celkově kvalitní partner?
Z čeho vlastně budete žít, když tys nemohla ani na neschopenku. Navíc je ti mizerně a ještě tě nechá doma vše dělat?

markytka3
Závislačka 2603 příspěvků 22.11.18 10:47

Jine tema by nebylo? neco obdobneho tu bylo pred par tydny. :nevim: :nevim: :nevim: kam to emimino speje, cim dal horsi… drive tu byly suprova temata ze zivota, ted kazdy druhe tema zalozene anonymem - a jsem si temer jista ze nejakym z adminek, co to maji za pracovni ukol, historky neuveritelne, na konci zamcene na prani „autorky“. - dle stylu psani, interpuknce aj. to nepsal zadny trouba, obsahove jak z bravicka napsane nactiletou holcinou - zadny rozumne uvazujici clovek by takto nepremyslel - rodina, nerodina. obzvlast, pokud autorka je samostatna, zivitel rodiny. nebo fakt je nyni trend, ze vzdelane, inteligentni, samostatne zeny si nabrnkou luzu, se kterou neplanovane otehotni?

Příspěvek upraven 22.11.18 v 10:50

Anonymste
Stálice 97 příspěvků 22.11.18 10:47

Vykopni ho,zvladnete to sami..casem najdes urcite spriznenou dusi a budete stastny i s prckem..musis byt silna zase bude lip..zbal mu tasky a zdar! :pankac:

pikola
Generální žvanilka 21686 příspěvků 22.11.18 10:49

Evidentně měl hromadu volného času když měl čas i na milenku a k tvé škodě si našel nějakou osychopatku co vám bude oběma.asi ještě dlouho kazit život… Chyba je jeho, on se má teď snažit, nic mu neulehčuj. Když odejde k ní, zvládneš to i tak bez něj.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 22.11.18 10:50

Je to bezohledný sobecký ho*ado a ještě se nechá od tebe živit, vyhodila bych ho, ať si táhne. Bude ti určitě líp bez něj. Finančně na něm závislá nejspíš nejsi, tím líp pro tebe. Vůbec bych se s ním nemazala.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 22.11.18 10:50

K čemu ti tenhle příživník a parazit do budoucna bude? 8o :zed:

Kriss Tina
Extra třída :D 11717 příspěvků 22.11.18 10:52

Kopla bych ho do zadku, tohle se těhotné ženské nedělá. Ať si táhne bydlet zadarmo k někomu jinému. Očividně už totálně zlomil tvoji důvěru, je mu přesnější nějaká hysterka než ty, tak k čemu si takového vydržovat? Věř že zase budeš šťastná s někým jiným, dítě dneska není taková překážka v nalezení nového vztahu. Máš nikoho jiného kdo by ti pomohl, kdyby ti bylo špatně? Rodinu, kamarádky? Ono i po porodu to bude chtít trochu podpory, ale tady od toho s ní nemůžeš moc počítat… Jinak dítěti bude líp s pohodovou mámou, co má klid než s vystresovanou ženskou, co pořád jenom přemýšlí kde se její chlap zase peleší…

arinecka
Kelišová 6765 příspěvků 22.11.18 10:52

To že budete mít dítě, neznamená že s ním musíš zůstat :nevim: Ty nemůžeš jít ani na neschopenku, protože jsi hlavní živitel rodiny? On bydlí zadarmo, chodí za jinou, kašle na tebe, na tvůj zdravotní stav atd a ty s ním i tak budeš žít? Z čeho budete žít až ty budeš doma s dítětem? Nevím no, záleží na tobě ale pro mě je tam tolik věcí které bych prostě nezkousla, dítě nedítě :nevim:

Elzaaa
Kecalka 315 příspěvků 22.11.18 10:52

Nevera jako jen sex se odpustit da, ale tohleto je to proste ha..l. Vykopnout hned s nim by bylo vic skody nez uzitku :pocitac:

Peta02
Kecalka 467 příspěvků 22.11.18 11:03

Mám za sebou nevěru v tehotenstvi a vím jak desne ti je, když se řiti ta predstava úplně rodiny. Ale upřímně - vykopni ho! Jedna věc je milenka, druhá přístup k tobe když je ti zle. Tohle není partner pro život, stejně budeš sama.

terien
Extra třída :D 12158 příspěvků 22.11.18 11:18

Takže lempl, lhář, kurevnik, bez špetky ohledu a zodpovědnosti :think: buď ráda, že jsi na to přišla takhle brzy. Vykopni ho, zvládneš to sama a ušetřis si spoustu trápení a starostí.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 22.11.18 11:19

To, jak chlapa popisuješ, nezní vůbec pro vztah. Nevidím v tom budoucnost. Nemůžeš se o něj opřít. Proč mít vedle sebe s prominutím příživníka, který tě jen využívá? Kdybyste se teď rozešli, budeš se starat jen sama o sebe, práce v domácnosti ubude atd. Většinou jsem pro to, aby se pár snažil vztah zachovat, zejména když jsou v tom děti, ale tvůj popis situace je vážně síla. Odejít za milenkou poté, co těhotná přítelkyně několikrát zkolabuje a i doktorka říká, že nesmí být sama, to mi přijde už naprosto za hranou.

Erinne
Stálice 69 příspěvků 22.11.18 11:25

Teď jsi ve stavu, kdy bych nedělala žádná rozhodnutí. S takovým člověkem bych nezůstala, ale řešila bych to, až po porodu. Tohle ženě v těhotenství udělá jen dobytek. A ona také bude výkvět, ale svůj k svému. Rozhodni se jak dál až po porodu. Někde napsal nějaký psycholog, že pokud dojde ve vztahu k nevěře během prvních cca 3 let, bude k ní docházet i dál. Něco na tom bude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 11:34
@Erinne píše:
Teď jsi ve stavu, kdy bych nedělala žádná rozhodnutí. S takovým člověkem bych nezůstala, ale řešila bych to, až po porodu. Tohle ženě v těhotenství udělá jen dobytek. A ona také bude výkvět, ale svůj k svému. Rozhodni se jak dál až po porodu. Někde napsal nějaký psycholog, že pokud dojde ve vztahu k nevěře během prvních cca 3 let, bude k ní docházet i dál. Něco na tom bude.

Zajimave, to s temi 3 roky. A co pripad, kdy ma chlap vztah 3 roky, doma dve deti: 6 a 2 roky? O tom ten psycholog nemluvil? :) Resi kamaradka. Ona ho vzala zpatky. Ja bych mu vzhledem k delce trvani a okolnostem (jeste pred 2. ditetem) tezko znovu verila, resp. uz nikdy. V.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama