Věčně negativní partner - co s ním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 18:40
Věčně negativní partner

Ahoj, mám doma věčně negativně nalazeneho partnera. Uráží mě a moje rodiče.. má blbé kecy.. i například před svojí matkou uráží moji rodinu. Ta vždy je na mé straně. Máme malou dcerku rok a půl.. nevím jak ho změnit, měním témata, dělám že ho neslyším ale on stále mele. Myslím si že má problém sám se sebou.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 22.11.18 18:42

Pokud byl takový vždycky, tak ho nezměníš… V tom případě pak nechápu, že když tě uráží i tvojí rodinu, že sis s ním udělala dítě. :nevim:

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 22.11.18 18:52

@Paola21 lépe bych to nenapsala :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:06
@Anonymní píše:
Ahoj, mám doma věčně negativně nalazeneho partnera. Uráží mě a moje rodiče.. má blbé kecy.. i například před svojí matkou uráží moji rodinu. Ta vždy je na mé straně. Máme malou dcerku rok a půl.. nevím jak ho změnit, měním témata, dělám že ho neslyším ale on stále mele. Myslím si že má problém sám se sebou.

hm to ma asi problem…mam doma neco podobneho.teda ne že by byl muj chlap neustale spatne naladeny ale zas se rád poslouchá a když si dá náký víno tak je rejpavej a vsechny uráží z každýho si dela srandu…sam nesnese aby si nekdo delal srandu z nej… práve zvazuju rozchod anebo že budem dal spolu teda bydlet ale už s nim nebudu nikam chodit abych se za nej nemusela stydet a k našim ho taky už brát nebudu..beztak mam podezření že tam chodí jen se zadarmo najíst a napít :?

axelina
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 19:07

@Paola21 tvuj komentář zakladatelce moc nepomuže …jen jí hodí jeste do většího zoufalství..zkus napsat neco jineho anebo nepiš nic.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 22.11.18 19:08
@axelina píše:
@Paola21 tvuj komentář zakladatelce moc nepomuže …jen jí hodí jeste do většího zoufalství..zkus napsat neco jineho anebo nepiš nic.

Můžu si psát co chci, chtěla názor, tak ho má. Rada na to není, lidi se nemění. A mezi námi, tys poradila zakladatelce co? :nevim:

terien
Echt Kelišová 8478 příspěvků 22.11.18 19:11

Problém se sebou má zcela určitě. Otázka je, jestli si to přizná a bude to chtít řešit. Vsadím boty že ne. Já bych s takovým člověkem nemohla být ani minutu, nesnáším takové lidi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:31

Řešit nic nechce, pořád mele to svoje dokola. Nevím co si tím chce dokázat. Já chci pohodu doma .. je mimo..

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 22.11.18 19:59

poslat do oběhu,takovýho hnupa bych nesnesla..

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 22.11.18 20:24
@Anonymní píše: Řešit nic nechce, pořád mele to svoje dokola. Nevím co si tím chce dokázat. Já chci pohodu doma .. je mimo..

Byl takový vždy? Dělá tyhle scénky jen tobě?

Ginella
Kecalka 122 příspěvků 22.11.18 20:46
@Anonymní píše:
hm to ma asi problem…mam doma neco podobneho.teda ne že by byl muj chlap neustale spatne naladeny ale zas se rád poslouchá a když si dá náký víno tak je rejpavej a vsechny uráží z každýho si dela srandu…sam nesnese aby si nekdo delal srandu z nej… práve zvazuju rozchod anebo že budem dal spolu teda bydlet ale už s nim nebudu nikam chodit abych se za nej nemusela stydet a k našim ho taky už brát nebudu..beztak mam podezření že tam chodí jen se zadarmo najíst a napít :?

A to se děje často, že si dá nějaké víno? A když nepije, tak je normálně milý? Proč s někým takovým zůstávat? I když s ním nebudeš nikam chodit, budeš to muset trpět ty doma. :hug:

Ginella
Kecalka 122 příspěvků 22.11.18 20:47
@Anonymní píše: Řešit nic nechce, pořád mele to svoje dokola. Nevím co si tím chce dokázat. Já chci pohodu doma .. je mimo..

A co říkají jeho rodiče na to chování, když říkáš, že takhle mluví i před nimi? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 16:18

@Ginella když nepije tak podle mě ví co je a neni vhodný a drží se vetsinou…ale jak si dá jednu 2 sklenky tak jde ven asi ta jeho prava povaha si myslím…a to se pak fakt stydim a kroutim hlavou..no nemít děti nejsem s nim ani omylem ! to jako fakt neee :) ale když s nim nikam nechodím a doma spolu taky moc nejsme jen večer - a to si každej delame vetsinou svoje -pro meje to muj jediny volny cas že jo jinak jsem s detma..takže vlastne se vubec treba nehadame ale je to tim že si spolu vubec nepovídáme o nicem.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29279 příspěvků 23.11.18 16:56
@Anonymní píše:
hm to ma asi problem…mam doma neco podobneho.teda ne že by byl muj chlap neustale spatne naladeny ale zas se rád poslouchá a když si dá náký víno tak je rejpavej a vsechny uráží z každýho si dela srandu…sam nesnese aby si nekdo delal srandu z nej… práve zvazuju rozchod anebo že budem dal spolu teda bydlet ale už s nim nebudu nikam chodit abych se za nej nemusela stydet a k našim ho taky už brát nebudu..beztak mam podezření že tam chodí jen se zadarmo najíst a napít :?

neselhala Ti antikoncepce ?

Ginella
Kecalka 122 příspěvků 23.11.18 17:29
@Anonymní píše:
@Ginella když nepije tak podle mě ví co je a neni vhodný a drží se vetsinou…ale jak si dá jednu 2 sklenky tak jde ven asi ta jeho prava povaha si myslím…a to se pak fakt stydim a kroutim hlavou..no nemít děti nejsem s nim ani omylem ! to jako fakt neee :) ale když s nim nikam nechodím a doma spolu taky moc nejsme jen večer - a to si každej delame vetsinou svoje -pro meje to muj jediny volny cas že jo jinak jsem s detma..takže vlastne se vubec treba nehadame ale je to tim že si spolu vubec nepovídáme o nicem.

Takže vlastně nežijete spolu, ale jen vedle sebe.  :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >