Frejkova perinka - lezení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
FamilyB
Závislačka 3085 příspěvků 02.10.14 13:18
Frejkova perinka - lezeni

Zdravim, dostala mala Frejkovu perinku, ted v 5.mesicich je ale aktivni az beda, snazi se v tom houpat ba kolinkach atd. Myslite, ze by v tom mohla i lezt? Je mi ji hrozne lito :( nebo ji to opravdu zbrdi jeji pohybovy vyvoj? Dekuji

Reakce:
omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 02.10.14 13:25

Jak dlouho ji ještě máte mít?

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 02.10.14 13:29

@FamilyB já jsem ji jako dítě měla mít do roka a půl a v 10 měsících jsem v ní začala chodit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak neboj pohybový vývoj zbrzdit nemusí

FamilyB
Závislačka 3085 příspěvků 02.10.14 13:29

@omites 7 tydnu :-( ale nalezu taky nerozumim

Mohl by prosim nekdo prelozit?

FamilyB
Závislačka 3085 příspěvků 02.10.14 13:32

@anickadomnik no mala se prave snazi v tom houpat na kolinkach a silene se snazi, ale hrozne ji to prekazi :-(

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 02.10.14 13:34
@FamilyB píše:
@anickadomnik no mala se prave snazi v tom houpat na kolinkach a silene se snazi, ale hrozne ji to prekazi :-(

já jsem se právě taky snažila, mamka to říkala ortopedovi, že se snažím v tom postavit, lézt atd. a on se smál že to není možné no a za měsíc na další kontrole už jsem chodila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já si myslím že ty děti jsou šikovný a malá když bude chtít tak si způsob jak se pohybovat najde

Annnet
Echt Kelišová 8076 příspěvků 02.10.14 14:26

Malá měla peřinku od narození do 8 měsíců. Od šesti měsíců se v ní začala plazit, žádný problém jí to nedělalo. Pak v 8 měsících, když jí peřinku sundali, tak si hned začala sedat a stoupat a chvíli na to i lézt.

FamilyB
Závislačka 3085 příspěvků 02.10.14 14:37

@Annnet to rada slysim :)

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 02.10.14 16:37

Tak ja mam spatnou zkusenost. Nam se vyvoj zasekl. Zacala se teprve otacet na bricho v osmi mesicich.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 02.10.14 21:31

@anickadomnik Sestřenka na tom byla podobně. Byla adeptem na strojek, ortoped řekl, že to zkusí jenom s peřinkou. A ať teta počítá, že bude motoricky opožděná. No, byla tak opožděná, že si i s tou peřinkou stoupla v 10. měsících. :lol:

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 02.10.14 21:35
@Svistice píše:
@anickadomnik Sestřenka na tom byla podobně. Byla adeptem na strojek, ortoped řekl, že to zkusí jenom s peřinkou. A ať teta počítá, že bude motoricky opožděná. No, byla tak opožděná, že si i s tou peřinkou stoupla v 10. měsících. :lol:

jo tak to je stejný případ jako já, taky jsem měla mít původně strojek, máme to v rodině

FamilyB
Závislačka 3085 příspěvků 07.10.14 07:41

Takze strojek se nakonec nekonal? Moje mala v se v tom plazi jak drak, tak uvidime.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >