Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím,
nemáte někdo zkušenost, která fyzioterapie pro těhotné v Brně bere na žádanku pacientky? Doktor z FN Brno mi napsal žádanku na rehabilitace, ale přímo nemocniční rehabka má prý na půl roku čekačku jen k doktorovi a pak měsíc na samotné rehabky.
Jsem na konci těhotenství 36/37 TT a doslova tahám a napadám na nohu jak mám silné bolesti v kříži a výstřely do nohy. A doma hyperaktivní dítě 1 a 3/4 roku. Problém tedy doslova hoří.
Předem děkuji za jakékoliv info ![]()
Mam podobny problem, ale se zadankou nema cenu nikam uz jit. Ja cekala na Dobrovskeho se zády taky pres mesic na lekare a na RHB sem stihla na posledni chvili pak na Hercikove v Krpoli, pak uz nebrali. Pry ke konci roku je toho vzdy hodne. Tohle je zkusenost rok zpet a neni to lepsi. Ted sem si nasla Fyzio - BMphysio Mgr. Sevcikovou a sezeni stoji myslim kolem 1.000.- Tak to hodlam zkusit, ma dobre recenze.