GAD- co děláte za práci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 15:45

GAD- co děláte za práci?

Vy, co máte psychické problémy, co děláte za práci? Momentálně mám smlouvu do konce února a nevím jestli mi ji prodlouží a pak nevím co bude. Teď mám zkrácený úvazek. Nejsem schopná pracovat ve velkém kolektivu a ve stresu ani ve směnném provozu. Zkouším hledat i úklid, ale nic moc. Tak by mě zajímalo, jak to mají ostatní.
Prosím zachovat anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5699
20.1.22 15:53

Tak dneska má psychické problémy kde kdo. Práce na jednu směnu bez stresu a aby si člověk alespoň něco vydělal se shání těžko. Něco v archivu, knihovně? Záleží člověk od člověka, máma má taky nějaké psychické potíže a našla se nakonec ve školství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4785
20.1.22 15:57
@Anonymní píše:
Vy, co máte psychické problémy, co děláte za práci? Momentálně mám smlouvu do konce února a nevím jestli mi ji prodlouží a pak nevím co bude. Teď mám zkrácený úvazek. Nejsem schopná pracovat ve velkém kolektivu a ve stresu ani ve směnném provozu. Zkouším hledat i úklid, ale nic moc. Tak by mě zajímalo, jak to mají ostatní.
Prosím zachovat anonym.

Ahoj, GAD jsem kdysi měla v papírech, teď mám jiné psychické problémy… taky nedávám stres, ani směnný provoz. Já třeba dělala v tréninkové kavárně pro duševně nemocné, nebo v chráněné dílně, nebo pak pracovníka v sociálních službách (ale na 4 h denně v jedné neziskovce) a nebyla to přímá obslužná péče, tu bych psychicky, ani fyzicky nedala. Úklid bych taky nedala. Teď jsem byla skoro 3 roky jen po léčebnách, ale teď se za cca měsíc zas chystám na menší úvazek. Dobře mi sice není, ale potřebuji režim. Také záleží, odkud jsi, jaké jsou u vás možnosti apod. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28691
20.1.22 16:02

Tak to asi záleží, jak je člověk kompenzovaný, jak se svou nemocí umí nakládat. :nevim:
Nemyslím si, že by člověk s GAD musel nutně dělat jen nějaké „chráněné“ či „podřadné“ zaměstnání.
Vám o lidech s depresí či úzkostnu poruchou, co normálně dělají práci, pro kterou byli kvalifikovaní před propuknutím nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 16:05

Já pracovala v administrativě a prodávala, uklízela jsem. Mám maturitu. Peníze mi jsou celkem jedno, spíš abych se někde uchytila. Žiju na maloměstě, moc možností tu není.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 16:07
D
@Paola21 píše:
Tak dneska má psychické problémy kde kdo. Práce na jednu směnu bez stresu a aby si člověk alespoň něco vydělal se shání těžko. Něco v archivu, knihovně? Záleží člověk od člověka, máma má taky nějaké psychické potíže a našla se nakonecve školství.

Tak to smekám. Protože já dělám ve školství druhý rok a já mívám ze stresu kopřivku a musím uznat, že tak osypaná, jako jsem ve školní rok, tak to jsem ani u maturity a ani u státnic nebyla :roll: Neustálé žabomyší války, strašný. A ani uklízet ve škole nedoporučuju, já jak vidím, jak staré učitelky jedou po uklízečkách, uf!!!

Já jednu dobu dělala e-podporu na eshopu, strašně mě to bavilo. Bylo to odpovídat na dotazy na mail, zvedat telefony a správcovat webovky + sociální sítě. Bylo to sice mizerně placené, 80kč/hodina a hodilo to 5tisíc měsíčně, cca 3-4hodiny denně, víkendy volné :-) Bylo to super, škoda, že se to už asi hned tak zase nenaskytne :/

• Citovat
  • Nahlásit
4785
20.1.22 16:08
@Anonymní píše:
Já pracovala v administrativě a prodávala, uklízela jsem. Mám maturitu. Peníze mi jsou celkem jedno, spíš abych se někde uchytila. Žiju na maloměstě, moc možností tu není.

Ahoj, no já mám taky maturitu, VŠ jsem kvůli psychice nedodělala… ale moje ségra má GAD a je VŠ a pracuje normálně v oboru, jen bere AD a občas Rivotril. Jak píše @Svistice tak záleží, jak moc veliké omezení máš, já znám hodně lidí třeba s panickou poruchou, kteří dělají normálně práce, na jaké vystudovali a nemají kratší úvazky. Takže ais hodně záleží na tvém stavu i. Já mám taky pořád úzkosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 17:52

Omezení je jen v mojí hlavě. Jsem schopná se sesypat z čehokoli, ale rozhodně je to lepší než dřív. To ano.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat