Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Hoooj…Četla jsem: že by biologický otec musel podat návrh na popření otcovství současného přítele a to bývalý udělat nemůže. Může to udělat jen státní zástupce, na kterého by se bývalý musel obrátit. A i ten zástupce to využívá jen výjimečně. Bývaly je, bývalí kriminálník s 4 roky odsezeny, mám důkazy na domácí násilí od sousedů, a narkoman, myslím že po tomhle domnění by o tom ani neuvažovali, ale i přesto si jdu sem pro radu, prosím
Příspěvek upraven 16.01.22 v 23:08
@Tynka1309 píše:
Hoooj…Četla jsem: že by biologický otec musel podat návrh na popření otcovství současného přítele a to bývalý udělat nemůže. Může to udělat jen státní zástupce, na kterého by se bývalý musel obrátit. A i ten zástupce to využívá jen výjimečně. Bývaly je, bývalí kriminalista s 4 roky odsezeny, mám důkazy na domácí násilí od sousedů, a narkoman, myslím že po tomhle domnění by o tom ani neuvažovali, ale i přesto si jdu sem pro radu, prosím
Kriminalista? A je alespoň z Prvního oddělení?
Kriminalista (to je detektiv) a nebo kriminálník? ![]()
Ne - nebude se soudit za to, aby musel platit alimenty, neboj.
Nedávala bych v podstatě cizího chlapa do rodného listu, hanba by mě fackovala. Co když se pak s ním rozejdeš, vždyť se sotva znáte a on bude mít na dítě nárok ![]()
@pikola známe se 6 let, bývalý hned co se dozvěděl že jsem těhotná mě nechal v bytě bez peněz, o hladu na vlastní pěst jsem se stěhovala zpět do rodného města 300km daleko. Přítel považuje dceru za vlastní, od prvního okamžiku co malá kopla řekl bez váhání že chce být u porodu a kéž by to šlo být i v rodném listě proto se táži zde.
No ty jsi střelec. V diskuzi níže řešíš, jestli může být přítel u porodu, když nebude v RL. A v téhle už řešíš, že ho tam zapíšeš. Jsi v 27. týdnu, v devátém týdnu jste to ukončili s otcem dítěte. Tak jak jste se současným přítelem dlouho? A to ho chceš psát do RL? Nech tu kolonku raději prázdnou, dopsat se tam otec dá vždycky, vymazat ne.
@Tynka1309 Jsi s ním pár měsíců, nepiš ho do RL. Pokud ti chcce pomoct, může i bez toho.
Nemá smysl přítele do rodnýho listu zapisovat, protože to bio otec může kdykoliv napadnout. Kdykoliv může podat žalobu k soudu a domáhat se otcovství.
@Serpentini píše:
No ty jsi střelec. V diskuzi níže řešíš, jestli může být přítel u porodu, když nebude v RL. A v téhle už řešíš, že ho tam zapíšeš. Jsi v 27. týdnu, v devátém týdnu jste to ukončili s otcem dítěte. Tak jak jste se současným přítelem dlouho? A to ho chceš psát do RL? Nech tu kolonku raději prázdnou, dopsat se tam otec dá vždycky, vymazat ne.
střelec je. Jako asi je i nesvéprávná, když zůstane v bytě bez peněz a o hladu. Moc se postarat neumí, tak potřebuje zřejmě někoho, kdo to udělá za ní.
@Tynka1309 píše:
@pikola známe se 6 let, bývalý hned co se dozvěděl že jsem těhotná mě nechal v bytě bez peněz, o hladu na vlastní pěst jsem se stěhovala zpět do rodného města 300km daleko. Přítel považuje dceru za vlastní, od prvního okamžiku co malá kopla řekl bez váhání že chce být u porodu a kéž by to šlo být i v rodném listě proto se táži zde.
Napíšu to tvrdě, ale seber zbytky rozumu. Každý, kdo se ti mihne kolem kalhotek, nemusí být otec v RL.
A co to má za smysl psát do rl cizího chlapa, který nemá s dítětem nic společného? Jsi úplně vymaštěná, že dítě jednou kopne a on bude jeho otec? I když tímhle tempem je to jedno, těch tatínků se u vás vystřídá…
@Tynka1309 koukám že jsi pěkna květinka ![]()
Nejdřív si uděláš dítě s basmanem který ti ubližuje a pak ho honem vyměnis za nějakého jiného co by to dítě i vzal na sebe ![]()
A věř že ten bývalí moc dobře ví jak funguje soudní systém po tom co prožil tak pro něj zajít na soud to podat je hračka ![]()
kdo chce kam, pomozme mu tam ![]()
PS k porodu si vem klidně oba dva ![]()
@mamina2017 abych teda očistila své já a nevypadala jako matka co chce zdimat jen z někoho alimenty, tak mě bývalý odtáhl 300km daleko od rodinného bydliště kde sem nikoho neznala a spoléhala na něj v těhotenství že se o mě postara to ano.. jelikož sem byla v rizikovém těhotenství, a 2× v 4 TT byla hospitalizována, měla sem nařízený od Dr. Klid.. Nehodlám se hrnout hned do psaní do RL, jen mě zajímalo jak to funguje. Nic víc. Děkuju ![]()
Nenacpi si do života dalšího chlapa. On taky neví, co tím jedním podpisem způsobí.