Přítel není otec dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
16.1.22 22:15

Přítel není otec dítěte

Zdravím, potýkam se s myšlenkou.. otec dítěte se na mě úplně vyprdl, na začátku těhotenství cca v 9tt. Našla jsem si přítele který miminko považuje za své a chce být s nami za každou cenu. Smí-li být u porodu? jako otec v RL nebude uveden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1969
16.1.22 22:17

Získáváš zlatou cenu za rychlost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14860
16.1.22 22:18

Dřív jsi si mohla vzít k porodu koho jsi chtela, dnes je to většinou jen otec. Zjisti si v porodnici. Ale když jim řekneš, že je otec (i když neni) tak by ho měli pustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2120
16.1.22 22:19
@Tynka1309 píše:
Zdravím, potýkam se s myšlenkou.. otec dítěte se na mě úplně vyprdl, na začátku těhotenství cca v 9tt. Našla jsem si přítele který miminko považuje za své a chce být s nami za každou cenu. Smí-li být u porodu? jako otec v RL nebude uveden.

Proč by nemohl, koukáš na Malý lásky? Tak mají ženský třeba i tchýni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32796
16.1.22 22:20

@Tynka1309 jejda, proč by nemohl k porodu? nikdo mu tam testy DNA dělat nebude :lol:, prostě je otec a hotovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.1.22 22:23

@stinga a proč není veden v RL nikdo pátrat nebude, že? pokud se nepletu. Jsem prvorodička v 27 TT, už začínám nad vším přemýšlet křížem krážem. :D Přítel by hrozně chtěl být u porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32796
16.1.22 22:28
@Tynka1309 píše:
@stinga a proč není veden v RL nikdo pátrat nebude, že? pokud se nepletu. Jsem prvorodička v 27 TT, už začínám nad vším přemýšlet křížem krážem. :D Přítel by hrozně chtěl být u porodu

no to se možná po porodu nějaká sestřička podiví, proč je kolonka otec prázdná, ale prostě nikdo ho od porodu nevyžene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41863
16.1.22 23:36
@Tynka1309 píše:

Ano. Ale porod je daleko. Zařídila bych si rezervní doprovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6801
17.1.22 16:33
@Tynka1309 píše:

Takže na začátku třetího měsíce se na tebe původní vykašlal a teď jsi na konci šestého. To jsou sotva čtyři měsíce a už ho bere za své a chce byt u porodu. Sorry ale nabrnknout si těhotnou s rozjetyma hormonama co vůbec neznám a nevim jak se chová normálně… mi to skoro zavání fetisem a ze si chtěl prubnout v posteli tehuli. Hlavně ho nepis do RL a neber si ho i kdyby zadal minimálně rok až dva po porodu. To ze jedna půlka postele ještě nevychladla a už ji zahřívá jiný je mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
18.1.22 12:11
@hospodki píše:
Takže na začátku třetího měsíce se na tebe původní vykašlal a teď jsi na konci šestého. To jsou sotva čtyři měsíce a už ho bere za své a chce byt u porodu.

A ja uz mel strach, ze neumim pocitat :nevim:… a to vsechno jenom proto, jak jsou ta
cisla neuveritlena :lol:

Jo, tomu rikam nezahalet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6801
18.1.22 14:13
@carsin píše:
A ja uz mel strach, ze neumim pocitat :nevim:… a to vsechno jenom proto, jak jsou ta
cisla neuveritlena :lol:Jo, tomu rikam nezahalet :mrgreen:

No jako slušný kombo. Začít spát s někým naprosto novým a neznámým v průběhu těhotenství si z mého pohledu říká o průšvih. Kdo ví co muže tehotna chytnout. Furt je jistější staly partner než tato Ruska ruleta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat