Uchylka na starsi muze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 18:19

Uchylka na starsi muze

Ahoj ženy, ted mi bylo 19 a vsimla jsem si, ze od 17 se mi hrozne libi starsi muzu, tim starsi nemyslim treba o 10 let ale treba o 20 nebo 30.. proste chlapci vekem 40+, jednoho jsem si nasla(milenec) spali jsme spolu a je fakt pohodar, chci vedet, jestli nejsem nejaka nemocna a jestli to taky tak nejaka z vas mela nebo ma. Diky moc. Pardon za anonym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.1.22 18:20

Tak za anonym se neomlouvam protoze jsem ho zapomnela zaskrtnout. Nevadi :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:27

Mám to stejně, je mi 24. Taky nevím, jak to brát.

• Citovat
  • Nahlásit
3349
9.1.22 18:29

Tak horší by bylo, kdybys v tuto chvíli lovila o deset let mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 18:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 18:32
@Deniskadeniska píše:
Ahoj ženy, ted mi bylo 19 a vsimla jsem si, ze od 17 se mi hrozne libi starsi muzu, tim starsi nemyslim treba o 10 let ale treba o 20 nebo 30.. proste chlapci vekem 40+, jednoho jsem si nasla(milenec) spali jsme spolu a je fakt pohodar, chci vedet, jestli nejsem nejaka nemocna a jestli to taky tak nejaka z vas mela nebo ma. Diky moc. Pardon za anonym.

Aspoň si starší kocouři užijí. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3349
9.1.22 18:33

Ale jak jim říkáš chlapci, tak to se nedá nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10493
9.1.22 18:35

@Deniskadeniska Chlapci 40+ :mrgreen: :mrgreen: Tohle téma tu bylo nedávno ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 18:35

@Annabela11 chlápci, mela jsem tam dat tu carku aby to nezněo jako chlapci, pardom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
9.1.22 18:36

@Annabela11 já tak ve svém věku vidím už i ty 60+. K tomu ještě zakladatelce kousek chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
9.1.22 18:38

Buď v klidu. Měla jsem to od malička stejně. Vyhledávala jsem starší muže o 20 i 30 let starší než jsem byla já. Chtěla jsem ale vztah tak jsem chodila 3 roky s klukem o 3 roky starším. No byla to katastrofa. Teď mám manžela je o 10 let starší a vzhledem vypadá ode mě minimálně o 15 let starší (taky si jednou jedna sestřička myslela že jsem jeho dcera a ptala je manžela jestli už mi bylo 15 :mrgreen: ale měli jsme roušky tak možná i proto :mrgreen: )

Takže buď v klidu, jsi ještě mladá, kompromis najdeš. A nemocná nejsi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 18:39

@JanaDaR ale jen kousek :D :D 60 je ale uz moc teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 18:40

@Le_lenaz :lol: :lol: tak to se mi ulevilo a i trochu pobavilo, ty rousky delaji hodne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
9.1.22 18:41

@Deniskadeniska já jsem o skoro dvacet let starší než ty, takže udržíš-li směr, dřív nebo později u nich skončíš taky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2872
9.1.22 18:43

Jsi jeste mladounka, tak bych to neresila, ale jestli se z toho stane pravidlo, pouvazovala bych nad tim, proc se Ti to deje.

Nechci si hrat na amaterskeho psychologa, vetsinou se rika ze takto starsiho partnera hledaji ti, kteri treba nemeli rodice opacneho pohlavi, nebo meli komplikovane vztahy v puvodni rodine, ze to je tak trochu vztah partnersky a tak trochu rodic-dite.

A pak jsou tu z toho diskuse ze zenske je 35, je sama na deti, stabajzna, chce si jeste uzivat vseho co zivot nabizi, a ma doma nerudneho seniora kolem 60 :nevim: To si pak musis zvazit, jestli bys do toho sla i navazno. Ale zatim si uzivej a uvidis :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat