Vysazení antikoncepce - akné

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 15:28

Vysazení antikoncepce - akné

Ahoj holky, je to skoro 10 měsíců co jsem vysadila a fakt brutálně se mi zhoršila pleť.
Vysazovala jsem cca před dvěma lety a též mě to postihlo až po delší době, pleť se začala horšit tak po půl roce a stále žádné zlepšení ( antikoncepci jsem brala cca 7 let)
nějaké nápady co vám aspoň trošku pomohlo? Žiju zdravě, a stále jako předtím takže to nemůže být z nějaké jiné změny, achjo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
586
20.1.22 15:44

Přidám se k tobě, vysadila jsem už cca před 2-3 lety a po cca půl roce se mi začala zhoršovat pleť. Zkouším všechno možné, naučila jsem se pravidelně 2× denně čistit pleť, používat různé speciální krémy, séra apod., vyřadit cukr a spoustu jiných rad. Mám hlavně problém, že mi zůstanou červené flíčky klidně i několik měsíců a zatím stále bojuji. Nejvíce mi asi pomáhají tablety hormonální rovnováha od veniry a moringový olej + séra od Revolution skincare
Tak pokud někdo poradí co mohlo, budu taky ráda. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.22 15:57

Take jsem si tim prosla a to jsem na anite byla cca temer 18let!! Prvni pul rok kdyz asi neco v tele zustalo tak byl celkem ok. Pak jsem se zacala silene nafukovat, zadrzovat vodu, a po roce plet naprosto silena. Jeste jsem si to zhorsila ruznymi mastmi a kremiky co jsem kupovala v drogerce na „akne“. Dermatolozka kdyz videla pred a po tak do mne chtela rvat kortikoidy :pocitac: pak jsem nahodou narazila na zinkovou obyc mast nekde byl vzorek v casaku a v zoufalastvi jsem to na to napatlala a zacalo to ustupovat. Takze zinek, jak mazat tak jako doplnek stravy. Akorat teda hodne vysusuje ale kombinuju s kremem od biodermy na suchou plet a je to celkem vyvazene.. ale do penez to leze :roll: ale kdyz prijdou me dny tak nezabira ani to a nezbyva nez se vyhybat zrcadlum :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat