Gelové nehty v těhotenství, chodíte?

248
30.7.23 10:06

Gelové nehty v těhotenství, chodíte?

Ahoj holky, jak to máte s gelovými nehty v těhotenství? Chodíte normálně? 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16460
30.7.23 10:10
@Terezie28 píše:
Ahoj holky, jak to máte s gelovými nehty v těhotenství? Chodíte normálně? 😊

Nemám gelové nehty, ale proč by nechodila těhotná, když je zvyklá? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4385
30.7.23 10:11

Nechodím, ale ani před těhotenstvím jsem nechodila. Jinak bych chodila stále. Těhotná netěhotná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.23 10:21

Jako vyplašená prvorodička tvůj dotaz chápu. :lol: Gelové nehty jsem předtím nenosila, ale jinak si manikúru dělám ráda a často, je to můj koníček. V těhotenství jsem trošku ubrala na četnosti. Ono je to asi jedno, když máš kvalitní laky, ale u nějakých šuntů z AliExpresu bych se bála, co přes to nehtové lůžko do těla vleze (i za netěhotna).

Přemýšlím na těhotenství vyzkoušet něco z řady OPI Nature Strong; měly by být přírodní. Ale hlavně, přijde mi to jako dostatečná výmluva pro pořízení nového laku. :mrgreen:

Kdybys chtěla přejít z gelovek na běžné lakování, ráda si s tebou o tom pokecám a nasdílím tipy, co mi sedí (a drží). :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
30.7.23 10:23

Chodím normálně ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
646
30.7.23 10:27

V prvním jsem chodila normálně, v druhém byl covid tak bylo vše zavřené, ale jinak bych chodila taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
161
30.7.23 10:57

Chodím normálně :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21726
30.7.23 11:04

Chodila jsem normálně, naposledy v těhotenství den před porodem - neplánovaně :mrgreen:. A chodila jsem pak plynule dál i při kojení. Tam to jen bylo logisticky náročnější

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
30.7.23 11:16

Chodila jsem i v těhotenství.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5629
30.7.23 11:28

Ne ani netehotna.
Mě se to nelíbí a je to zbytečná práce a výdaje navíc. Já nehty max přejezdu lestickou, když se mi chce…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12286
30.7.23 11:40

Nechodila, vadily mi ty pripravky a mam respekt i z obycejne UV lampy, ktera do tela nedava zrovna to nejlepsi.. a tomu jsem se chtela v tehotenstvi vyhnout :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
248
30.7.23 11:43

Holcicky moc moc dekuju za nazory, ja bych teda ve vysledku i sla, ale je mi tak blbe ze na to kaslu😂 😂 mozna pozdeji pujdu, ale jeste to promyslim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4509
30.7.23 12:00

Chodila jsem a stále chodit budu. Těhotná, netěhotná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6125
30.7.23 12:34

Chodila jsem a chodím.
Ale nedávám si typy a podobně.
Nechávám si dávat pouze gel lak na svoje nehty.
Za 1. je to šetrnější
Za 2. je to méně náročné
Za 3. je to levnější
Za 4. vypadá to úplně stejně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
30.7.23 12:58

I během těhotenství a pak i po porodu jsem chodila na gel lak na své nehty. Kdybych neměla žádné nehty, tak jsem víc nebezpečná, než je mít. Jsem prostě zvyklá, že mám nehty a dělám s nimi vše.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty