Gennet Liberec. Jaký je postup?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka997
Stálice 84 příspěvků 30.01.19 21:18
Gennet Liberec. Jaký je postup?

Zdravím. Po více jak roce snažení mi dnes dr. dala žádanku do Gennetu v Liberci. Chci se poptat jak to vůbec vše probíhá. Hned jsem si zavolala a termín máme na 15.2. A mám se dostavit i s manželem. Chci se zeptat jak to probíhá. A co potom následuje. Děkuji předem za každé info.

Reakce:
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 30.01.19 21:48

https://www.emimino.cz/…kovani/1628/

Nevim, jak to chodi v liberci, ale tady se to urcite doctes..

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 30.01.19 21:52

@Lenka997 první je konzultace. Domluvíte se na seznamu základních vyšetření, na základě kterých vám stanoví další postup léčby, případně asistované reprodukce.

Lenka997
Stálice 84 příspěvků 30.01.19 22:05

@Čičorečka a jak často se jezdí? Popřípadě co nahradí pojišťovna?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 30.01.19 22:13

@Lenka997 no to je podle toho, co vám budou dělat :D vezmou vám krev, to můžete klidně hned ten den, myslim. Partnera objednají na spermiogram. My jsme měli určitě průchodnost vejcovodů, genetiku.. já myslim, že jsme tam na úvod chodili tak jednou týdně, než se zvládla ta vstupní vyšetření. A platili jsme ten spermiogram určitě, protože jsme neměli žádanku, pak možná nějaké drobné, co sní nestálo za zapamatování :think: Velký peníze stálo až IVF. Ale musím říct, že jsem to celý čekala vleklejší. Naopak to byl docela frkot.

Lenka997
Stálice 84 příspěvků 30.01.19 22:34

@Čičorečka tak to já doufám, že se to nepovleče. A na kolik vyšlo to Víc? Hrací nějakou část pojišťovna?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 31.01.19 06:10

@Lenka997 hradí, pokud splňuješ podmínky. Nám uhradili snad přes 50%. A ceníky mají na stránkách.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >