CAR Praha - kam jít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lokev
Kecalka 203 příspěvků 28.01.19 16:42
CAR Praha - kam jít ??

Ahoj snažilky, tak mě to už potkalo taky po dvou letech snažení. Dnes jsem dostala žádanku do CARu od doktorky. Holky, který CAR v Praze či středočeském kraji by jste mi doporučily? Jak to tam chodí? Co vše se platí? Jak probíhá první návštěva? Díky moc všem!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
HanHa
Závislačka 2714 příspěvků 28.01.19 16:50

@Lokev my chodili do Iscare a spokojenost. Na první návštěvě se domluvíte co a jak, vezmi si všechna vyšetření pokud nějaká už máš. Osobně bych sebou rovnou vzala chlapa po 5ti denní abstinenci, aby dal vzorek spermatu. Možná naberou rovnou i krev.

HanHa
Závislačka 2714 příspěvků 28.01.19 16:52

@Lokev jinak jsme měli jeden pokus v Pronatalu Kolín a ten tedy rozhodně doporučit nemohu.

Dana V
Kecalka 496 příspěvků 28.01.19 16:55

Ahoj, ja chodila do Gest a spokojenost. Na prvni schuzku sel se mnou manzel, dr nam vysvetlil co a jak bude probihat, jaka vysetreni udelaji. Vsichni lekari, se kterymi jsem se tam setkala byli velmi mili a profesionalni. Zadarilo se nam hned na prvni pokus po nasazeni Clostylbegytu, takze co se tyka dalsich postupu a moznosti otehotneni uz nemuzu referovat :)

janickaIII
Závislačka 3203 příspěvků 28.01.19 16:57

@Lokev doporučuji Gynem. Je to menší CAR, ale s lidským přístupem. Do ničeho netlačí a vše vysvětlí. Lékaři i sestry jsou příjemní a rozhodně nejsou namachrovani.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 28.01.19 17:04

@Lokev
Já chodila přímo do Motola a spokojenost veliká. MUDr. Uhrová. Teď jsem objednaná znovu, našemu ročnímu šídlu chceme pořídit sourozence.

Lokev
Kecalka 203 příspěvků 28.01.19 17:21

@Dana V Ahojky, moc děkuji na Gest na Praha 5 jsem teď koukala, mám to kousek do práce a máme to stejným směrem domů. A co jsem koukala tak mají i do 19 hod a soboty. což je skvělé. No chlapa vezmu určitě hned, už jsem mu to říkala, jen teď domluvit termín kdy, protože je přes týden pryč.

Lokev
Kecalka 203 příspěvků 28.01.19 17:22

@HanHa Ahojky, díky moc. mrknu se na to kde mají kliniky.. abych zase asi nejezdila pres celou Prahu. No kdyby udělali zakladní vyšetení hned. Jak spermio a krev, tak by to bylo super! Díky moc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 17:42

@Lokev ze zkušenosti mohu doporučit PFC, Gennet nebo Cube. Státní CAR určitě ne, v Iscare nedělají skoro žádná vyšetření a Gest nemá dvakrát dobré recenze. Apropo…cestování přes Prahu ? Za dobrým doktorem kamarádka jezdila na Moravu a vyplatilo se.

Lokev
Kecalka 203 příspěvků 28.01.19 17:54

Anonym- Ahojky, díky moc a tip. Mrknu se na to. No pokud bude potřeb tak budu taky cestovat na kraj sveta o tom zadna. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 19:18

@Lokev ať se mimčo podaří :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 23:01

Za mě Gennet, ale bývají dlouhé cekacky. Ja jsem na 1. konzultaci čekala 3 měsíce. At vyberes jakékoliv CAR, nechte si kromě hormonalniho profilu a spermiogramu vzít taky krev i na imunologii a genetiku ;)

VeroNika666
Kecalka 236 příspěvků 29.01.19 07:05
@Anonymní píše:
@Lokev ze zkušenosti mohu doporučit PFC, Gennet nebo Cube. Státní CAR určitě ne, v Iscare nedělají skoro žádná vyšetření a Gest nemá dvakrát dobré recenze. Apropo…cestování přes Prahu ? Za dobrým doktorem kamarádka jezdila na Moravu a vyplatilo se.

Není pravda, že v Iscar nedělají vyšetření. Já tam chodím rok a udělali kompletně všechny, naopak už mám po jednom nevydařeném pokusu za sebou imunologii i genetiku, což ve většině CAR udělají po třetím špatném otěhotnění. Sperimogram a krev udělali hned při první návštěvě. :potlesk:

Lokev
Kecalka 203 příspěvků 29.01.19 19:38

Holky a víte jak dlouhý jsou cekacky na Gest??

monicskaa
Závislačka 3821 příspěvků 30.01.19 08:57

Ahoj muzu se zahackovat s dotazem? :) premyslim o zmene CAR, nyni navstevujeme pronatal praha,ale mam za sebou neuspesne 1.IVF ,nedosla jsem ani k ET.. neudelali mi predem skoro zadne vysetreni krom krve.. pri odberu mi mudr rikal,ze mam endometrizou , ze jsem mela cerne folykuly :think: ..

Co Apolinar??

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >