Gestační váček v 6 týdnu

1
9.5.21 12:25

gestační váček v 6 týdnu

Ahoj holky,

pře dvěma dny jsem zjistila, že jsem těhotná. Gynekolog mi řekl, že vidí pouze gestační váček bez ohraničení a že je možné, že se jedná o mimoděložní těhotenství a nebyl vidět ani plod ani žloutkový váček. 5ekl ať přijdu za týden, že teď jsem 6+4 a tvrdí, že čeká vždy do 6+6. Mám strach…jaké máte vy zkušenosti? Navíc to nebylo plánované a je zázrak, že jsem otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9061
9.5.21 12:52

Nezbývá než čekat. Těhotenství může být mladší. Proto je lepší jít k doktorovi až tak 3-4tydny po vynechani menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
9.5.21 13:01

Mohla jste mít později ovulaci a tím pádem je plod ještě mladší než by byl. Vydržte a držím palce, ať všechno dobře dopadne 🙏🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
9.5.21 13:24

Jak říkají ostatní, třeba je těhotenství mladší. Já byla 6+2, kdy už bylo srdíčko :nevim: držím palce, ještě je pořád naděje :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
9.5.21 15:07

Ahoj, vím přesně o čem mluvíš. Jsem ve stejném týdnu co ty a v pátek (6+1tt) byla vidět jen dutinka 3,3mm. Taky mě straší mimodeloznim. Dělali ti odběr hcg? Jakou máš hodnotu? Hodnota by měla růst. ja vím že ovulace byla cca až 20dc. Možná je to u nás obou jen tím že nejsme tabulkové 😂 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3160
9.5.21 18:07

Ahoj, první byla vidět aj se srdíčkem 5+5 a druhý měl i srdíčko v 5+3. Moc držím palce, může se jednat o mladší těhotenství 🌻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat