Velmi silná bolest třísel 37tt

Anonymní
9.5.21 10:58

Velmi silná bolest třísel 37tt

Včera z hodiny na hodinu mě začala bolet třísla, v klidu ani ne, ale při změně polohy, při vstávání nebo do schodů nesnesitelne, o přetáčení v noci ani nemluvím. :zed:

Jsem v 37tt a úplně mi to znemožnilo pohyb, oblíkání se, atd. Napadá vás, co by to mohlo být? Napadl mě rozestup stydké spony, když si zatlačim na stydkou kost, tak mě píchá v podbřišku.

Zítra radši zajdu k doktorce, mám docela strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1244
9.5.21 11:04

Já jsem 35tt a měla jsem to dva dny taky, pak to teda přešlo, ale ty dva dny jsem se nemohla skoro hýbat. Co jsem googlila tak je to asi to roztahování všeho tam dole :) když jsem byla na kontrole tak dr. říkala, že je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
9.5.21 11:06

V tehotenstvi se mi to jevi jako bezne.
Je tam velky tlak a taky se roztahuje panev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
9.5.21 12:07
@Anonymní píše:
Včera z hodiny na hodinu mě začala bolet třísla, v klidu ani ne, ale při změně polohy, při vstávání nebo do schodů nesnesitelne, o přetáčení v noci ani nemluvím. :zed:

Jsem v 37tt a úplně mi to znemožnilo pohyb, oblíkání se, atd. Napadá vás, co by to mohlo být? Napadl mě rozestup stydké spony, když si zatlačim na stydkou kost, tak mě píchá v podbřišku.

Zítra radši zajdu k doktorce, mám docela strach.

Z ceho konkretne mate strach? Mam tohle od 34tt (jsem 37tt) a je to uplne normalni.
Mne prijde, ze si kolikrat zensky mysli, ze je tehotenstvi bezbolestny nebo plny pohody.
Ne, tohle k tomu patri a je to uplne normalni. A bude i hur. Vse se dole chysta na porod a fakt to nebude bezbolestny.
K doktorovi si ale klidne jedte pro svuj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
9.5.21 20:41

Nemej strach :) ja to mam asi od 34tt a jak rikas nejhorsi v noci pri pretaceni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat