17+5 týden a celý den žádné kopnutí

Anonymní
8.5.21 13:18

17+5 tt celý den žádné kopnutí

Dobrý den, pohyby syna jsem citila relativně brzy, v nějakým 15+ tt. Nejdříve jen takové ťukání, poslední tyden už jde o pohyby které jdou už velmi cítit. Jsem ráda, vím že je zdráv.. Ovšem, dnes celý den nic. Respektive pouze ráno takové dvě malé kopnutí, jinak nic moc ani když do něj stouchnu, pohladim, tak nic. Začínám šílet. Je to normální? Myslíte že spi? A je tim pádem zbytečné plasit. Nebo supem do nemocnice?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9092
8.5.21 13:22

Dej si kousek čokolády, kafe, colu nebo něco sladkého. Ještě tam ma docela dost místa. Mohl se otočit jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
8.5.21 13:26

V 17+5 spousta holek necítí ještě vůbec nic. Miminko se mohlo jinak otočit, místa tam má spoustu. V tomhle týdnu je normální, že ho občas necítíš. Nicméně pokud tě to uklidní, klidně se zkontrolovat nech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
8.5.21 13:35

Já jsem v 19. Týdnu a popravdě ty pohyby ještě neberu tak moc vážně :nevim: užívám si to ale vím že je brzo, je maličký a má hodně místa :mrgreen:.Buď v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 13:46

Porid si angelsound a budes v klidu :palec:. Ja jsem 16+3 a necitim zadne pohyby, ale to jsem necitila ani v tehotenstvi se synem. Nedokazu totiz rozeznat pohyby streva od mimca :mrgreen:. Ale denne si poslechnu na par vterin angelsoundem a jsem v klidu.

• Citovat
  • Nahlásit
1153
8.5.21 14:24

Dej si něco sladkýho. Já teda tak brzo pohyby necítila.. až někdy 21tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 15:32

@Dara90 jsem třetí tehu a jsem docela hubená, tak asi proto. Sladké pomohlo

• Citovat
  • Nahlásit
6648
8.5.21 15:37

Pravidelnost pohybu se hlídá až od 27tt. Do 22tt bych vůbec ale vůbec neplasila. A ruku na srdce, kdyby bylo nejhůř, dřív jak v tom 24tt ti stejně nikdo nijak nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat