Zdravím, jsem ve 12 tt a dnes mi lékař našel vetsi vyrustek/vridek..Ale výsledky cytologie jsou v pořadku, tomu nerozumím..poslal mě tedy ke specialistovi na expertní kolposkopii. mate s tím někdo zkušenosti, nebo co by to mohlo být? Jsem celá nesvá..?
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Zdravím, jsem ve 12 tt a dnes mi lékař našel vetsi vyrustek/vridek..Ale výsledky cytologie jsou v pořadku, tomu nerozumím..poslal mě tedy ke specialistovi na expertní kolposkopii. mate s tím někdo zkušenosti, nebo co by to mohlo být? Jsem celá nesvá..?