Golfky chicco ct 0.4

456
15.8.07 22:19

Golfky chicco ct 0.4

Ahojdy, koupila sjem si golfky chicco, ale po dvou dnech začaly hrozně vrzat. Nemáte s tím některá zkušenost???? Nedá se to nějak napravit??? :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7065
16.8.07 13:29

Ahoj,
namazat silikonovým olejem, jak píšou v návodu ke kočáru (tedy v tom našem návodu bylo, namazat po složení)… Nám vrzaly hned… Silikonovej olej jsme koupili normálně v drogče a je ve spreji a je dobrej i na ostatní „vrzající nebo drhnoucí“ věci.
Mazání zdar:-)
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
4.1.14 13:45

ct 04

My je máme a žádný problém není, jen jednou za čas promažu zlomy, kde se skládají a kolečka, frčí pak daleko lípe, ale vrzání teda žádné :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
4.1.14 21:41

Já je koupila už použité, v super stavu, ale vrzaly a vrzaly. Manžel je fakt šikovný, servisoval mi vždy všechny kočáry, tenhle několikrát rozebral, promazal, ale stejně v předních kolech vrzat nepřestaly. Ale většina není tak zatvrzelá a po prostříkání všech spojů tím silikonovým olejem ve spreji si dá říci…Přeji, ať nemáš ty všemu vzdorující. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
5.1.14 12:40

?

Tak to fakt nechápu, a nemáte tam někde nějaký kaz, zapadlí kamínek? Já teda měla i multiway, ale ct oproti jim bezkonkurenční :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama