golfky jen do 15kg???

171
8.6.05 16:15

golfky jen do 15kg???

Ahoj mamky,
sháním golfky, ale nějaké levnější.
Všimla jsem si, že většina jich je jen do 15kg :twisted: . Mám téměř osmiměsíčního kluka s 10kg. Jaké golfky máme pořídit???? :?: :?: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

278
8.6.05 17:42

Ahoj Alenko,
máme 14m dceru a při jejím měsíčním přírůstku kolem 0,6-09kg jsem se taky obávala jak bude po roce přibývat. :) ale od doby kdy se postavila na nohy a začala metelit, přibývá velmi málo (a to baští jako chlap). Za poslední 2m přibrala jen 0,3kg :) takže se neboj a klidně vybírej, 15kilo ti vystačí na dlouho. My koupili i Chicca, ale slyšela jsem že na Černém mostě je bazárek kde se dá taky dobře vybrat. Nepíšeš odkud jsi, v Praze je spousta super krámečků.

zdravím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
8.6.05 17:44

Ahoj Alenko,
my máme PegPerego a vlastně ani nevím jakou mají nosnost. Lucinka má 15Kg a ještě v nich vozím nákupy. Taky si v nich občas hraje na klokana.:roll: Zatím se nerozpadly. :-) Řekla bych, že je vždycky rezerva nad udávanou nosnost. Nedávno jsem viděla maminu, která měla hodně nad 15Kg.:-), dítko se houpalo na houpačce a ona seděla v golfkách. Ani se jim kolečka nerozjely.:-) Jako druhé máme ABC design za 1.000,–. Úplně obyčejné, nepolohovací, bez boudičky a na těch jsem toho už odvozila, že se divím, že ještě drží. Jsou dost bytelné.
Ale třeba má někdo i jinou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.6.05 19:18

ahoj,
já tohle s naší slečnou taky zvažovala je jí rok a má 11,25.koupili jsme baby dreams rider a nosnost je 18kg.nové stály 3900,ale jsou odpružené,s nínožníkem,polohovací záda i nohy a lůžko je dlouhé(od oka cca 85cm,kačka má 76cm).košík pod kočárkem je celkem prostorný,jezdili jsme s nima i po louce a kamenité cestě a jsme spokojení.
luka

• Nahlásit
  • Citovat
3417
8.6.05 21:02

Já jsem si na netu objednala přímo od dovozce Zekiwu Monsun, vyšly dobře v testu. Stály 2400,–-, mají polohovací záda i nohy, boudičku, košík…Jsou také do 15 kil, ale po roce většina dětí přestane tak rychle přibírat.
Jinak ty Baby dreams se teď prodávají pod jiným jménem a jsou jinak barevné, moc se mi na netu líbily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
9.6.05 16:47

Ahoj
my máme golfky se spojenou rukojetí Baby Dreams (v současné době se firma přejmenovala na CONECO) Walker. Mají nosnost do 18kg a jsou super, jemně odpružené, polohovací, s boudou, nánožníkem, košíkem. Váží 8,5kg a stály asi 3100,–
Myslím že ta váha po roce už tak moc nestoupá takže i těch 15kg není takové omezení

Maky a Terinka (14měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama