Golfky pro vysoké

HaK
2.4.10 14:00

Golfky pro vysoké

Ahoj, nevíte někdo o golfkách pro vyšší rodiče? Všechno nám je nízké - víme pouze o Loola up a Maclaranech… poraďte..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1283
2.4.10 14:11

ahojky,
já mám 180 cm. a máme colleto aveo. asi dva roky starý model trojkolku s dvojitým předním kolem. vysoká je dost, nemusím se moc sklánět ani do ničeho při chůzi nekopu :lol: ale je to spíš sporťák než vyloženě golfky. ale já chtěla něco se spojenou rukojetí, takže mi moc vyhovuje. vypadá takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HaK
2.4.10 14:17

No, jenže pak je každých deset cm znát :-) nebo myslíte, že je tam ještě rezerva pro vyšší maminku?

• Nahlásit
  • Citovat
248
2.4.10 14:29

Ahoj, my jsme oba vysoký a máme výše zmíněné Loola up, ale o nich víš, tak jsem ti vůbec neporadila :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HaK
2.4.10 14:39

A jsi s nima spokojená? Kamarádka mne od nich odrazuje…

• Nahlásit
  • Citovat
1283
2.4.10 14:45

u nás s tím colletem jezdí i manžel (195 cm) a nějak si nestěžuje. nejlepší by bylo samozřejmě vyzkoušet pojezdit si v obchodě. tak jsem vybírala já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
2.4.10 14:50

Já spokojená jsem, ale záleží co od nich čekáš. Jsou těžší, ale já je nikam nenosím (jen vozím autem). To mi právě vyhovuje, protože jsou úžasně skladný! Nemám konečně plný kufr kočáru a vejdou se mi tam i další věci a to mám poměrně malý kufr.. Potom mi vyhovuje ta spojená rukojeť. Sedačka se polohuje jednou rukou, to je taky skvělý… A hlavně! Já hledala golfky s otočnou sedačkou,protože mi malá kňourá když na mě nevidí. A tohle je fakt k nezaplacení. Během 5 vteřin máš sedačku otočenou! Nemám tenhle kočár moc dlouho, ale zatím jsem nenašla nic co by mina něm vadilo. A v neposlední řadě se mi moc líbí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
2.4.10 18:01

Řekla bych, že i Inglesina Trip má rukojeť docela vysokou…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kattkaaaa
2.4.10 21:46

A co PP Pliko nebo jané energy?Ty jsou hodně vysoké, pliko má polohovací rukojeti, já mám 175 cm a super.

• Nahlásit
  • Citovat
29
3.4.10 12:02

Ahoj, jsem taky vysoká, ale mám zkušenost, že nad 107 cm výšky rukojeťi je to o.k. :) Super je v tomto zn.X-lander. Co se týká golfek,mám zkušenost s Jane energy a Chicco Multiway- výška rukojeti stačí. Jen ten Jane byl malý pro děti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hak
4.4.10 22:30

na ty chicco jsem koukala, má je kamarádka, ale přijdou mi nízké :-(

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.10 22:55

Od vcera mam cybex callisto a kdyz jsem s nimi jela ven, porad jsem myslela na to, ze jsou i pro sakra vysoky lidi…rukojet jde dat do vyssi polohy a i tak v te zakladni poloze je mam vys nez zatim vsechny ostatni, co jsem mela v ruce. Merim 173 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.10 23:02

Jeste - pokud bys ho zadavala do googlu, tak ti prvni odkaz vyjede malvik a tam maji chybu - napsano, ze je to kolekce 2010, ale ve skutecnosti je to kolekce 2009 (i ta cena tomu odpovida). KOlekce 2010 ma vnitrek boudy takovy prouzkovany a jsou tam barvy berry, cinnamon, carribean…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5408
5.4.10 10:42

MadGirlNancy, tak jaké jsou Tvém první dojmy z jízdy???? Mě přijde zíta, tak se na něj strašně těším :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.10 17:08

katavit, jo, super. Nejvic me bavi, ze ty kolecka nerachtaji jako u vsech golfek a jak jsou odpruzene, tak jedou paradne. Z te boudy jsem trosku v rozpacich, nevim jak ji mam dat, aby nebyly po stranach diry, zrejme trosku dolu stahnout celou po konstrukci. Ale ta barva - genialni!!! Presne pro me. Ja jedu v ruznych odstinech fialove uz drahne let a ted jeste kocarek… :srdce: schvalne napis, co na nej rikas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama