Gonal F a kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicolicka
Stálice 52 příspěvků 13.10.17 11:12
Gonal F a kouření

Ahoj od zítřka mám začít píchat pera Gonal F asi hloupá otázka ale jak je to s kouřením? Nic mi k tomu neřekli i kdyzp vědí že kouřím.

Reklama

Reklama

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 388 příspěvků 13.10.17 11:42

Tak doufam, ze ti to alespon neplatila pojistovna… :roll:

karkarka
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 13.10.17 11:53

Tak snad přestaneš hulit když se snažís o dítě. ještě k tomu přes ivf.to nepochopim toto.

Nicolicka
Stálice 52 příspěvků 13.10.17 12:03

Je jasný že kouřit přestanu ale zda musím přestat hned dnes nebo jestli jedna dve cigarety denne vadi. Doktorka mi rekla minuly tyden jen ze mam ze mam zacit snizovat pocet vykourenych cigaret nic vic

Nymphetamine
Kecalka 388 příspěvků 13.10.17 12:10

Boze boooze, to je zase material :roll: v pohode, kur si dal. A kdyz pak otehotnis, tak cim vic, tim lip. Nejlip udelas, kdyz naraz vyhulis celou krabku…aha, pardon, ty vlastne prestanes :roll:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 13.10.17 12:15
@Nymphetamine píše:
Boze boooze, to je zase material :roll: v pohode, kur si dal. A kdyz pak otehotnis, tak cim vic, tim lip. Nejlip udelas, kdyz naraz vyhulis celou krabku…aha, pardon, ty vlastne prestanes :roll:

Také pro toto nemám pochopení. Byla jsem silná kuřačka, ale jakmile jsme se dohodli, že si uděláme dítě, tak jsem přestala. Prvních 14 dni bylo krutých, ale přeci nebudu ničit zdraví dítěti, které se tomu svinstvo nemůže ani bránit. Možná kdyby zakladatelka přestala kouřit už dávno, tak by nepotřebovala Gonal. :roll:

terezahlavackova
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 13.10.17 12:17
@Nicolicka píše:
Je jasný že kouřit přestanu ale zda musím přestat hned dnes nebo jestli jedna dve cigarety denne vadi. Doktorka mi rekla minuly tyden jen ze mam ze mam zacit snizovat pocet vykourenych cigaret nic vic

Ano vadi. A pokud mate v planu otehotnet tak prestat kourit by melo byt jedno z prvnich rozhodnuti. Splodiny koureni se z tela nevylouci ze dne na den.

terezahlavackova
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 13.10.17 12:18
@ajtakrajta1 píše:
Také pro toto nemám pochopení. Byla jsem silná kuřačka, ale jakmile jsme se dohodli, že si uděláme dítě, tak jsem přestala. Prvních 14 dni bylo krutých, ale přeci nebudu ničit zdraví dítěti, které se tomu svinstvo nemůže ani bránit. Možná kdyby zakladatelka přestala kouřit už dávno, tak by nepotřebovala Gonal. :roll:
:palec: souhlas.

Janli
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 23 inzerátů 13.10.17 12:19

A kdy jako čekáš, že s tím kouřením přestaneš? Až budeš mít pozitivní těhotenský test :roll:? Přestaň kouřit hned a nemusíš sem psát takhle hloupý dotazy.

Nymphetamine
Kecalka 388 příspěvků 13.10.17 12:23
@ajtakrajta1 píše:
Také pro toto nemám pochopení. Byla jsem silná kuřačka, ale jakmile jsme se dohodli, že si uděláme dítě, tak jsem přestala. Prvních 14 dni bylo krutých, ale přeci nebudu ničit zdraví dítěti, které se tomu svinstvo nemůže ani bránit. Možná kdyby zakladatelka přestala kouřit už dávno, tak by nepotřebovala Gonal. :roll:

Presne! Presne! Presne! Ono se o skodlivosti koureni nepise jen tak. Ja hulila taky jak cikan za parezem a prestala sem. To jsme malou jeste ani neplanovali, ale uz sem zacala citit, ze by mohl byt cas…ale je to vsechno hlavne v hlave a o tom ujasnit si priority! A ne, ze si tady budu pichat totok a do toho hulit! :roll:
A to nemluvim o pohledu na matku s pardennim mimcem v kocarku a s cigarem u drzky- to bych ji ho nejraci zafackovala do hlavy i s usima :pocitac:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 13.10.17 12:34
@Nymphetamine píše:
Presne! Presne! Presne! Ono se o skodlivosti koureni nepise jen tak. Ja hulila taky jak cikan za parezem a prestala sem. To jsme malou jeste ani neplanovali, ale uz sem zacala citit, ze by mohl byt cas…ale je to vsechno hlavne v hlave a o tom ujasnit si priority! A ne, ze si tady budu pichat totok a do toho hulit! :roll:
A to nemluvim o pohledu na matku s pardennim mimcem v kocarku a s cigarem u drzky- to bych ji ho nejraci zafackovala do hlavy i s usima :pocitac:

Včera jsem šla s kamarádkou na procházku a zdálky vidím paní jak kojí na veřejnosti, tak jsem si říkala, že má docela kuráž na tak rušném místě a obdivovala jsem jí. Když jsem byla vedle ní, tak vidím jak má krabičku cigaret se zapalovačem položenou na korbičce. :zed: :poblion:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Dětské emoce: vznik neovlivníte, projevy ano

Emoce děti pociťují odmalička. Vznikají přirozeně díky kontaktu s okolním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tanga přestala být sexy. Ženy dávají přednost rafinovanějším střihům

Už žádný diskomfort a „ypsilon“ vykukující zpod lemu džín. Místo toho pohodlí... číst dále >

Bartošová, Bělobrádková a Babišová: Své manžely v politice podporujeme

Bez podpory své partnerky žádný politik dlouhodobě neuspěje. Kdo stojí po... číst dále >

Reklama