Graf bazální teploty, snížení teploty

Anonymní
15.5.21 07:28

Graf bazální teploty, snížení teploty

Ahoj holky, s chlapem jsme se rozhodli zkusit druhé dítě, bazální teplitu měřím už delší dobu, ale tentokrát je ten graf jiný, co myslíte může to něco znamenat? Tt je stále negativní 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
578
15.5.21 08:58

Pro me ten graf znamena, ze ovu byla, ale ani nedokazu urcit, kdy presne. Nic vic v tom nevidim :nevim: mne pri tehotenstvi od 5dpo teplota kazdy den vylezla o neco vejs. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 09:45

@PastikaJatrova právě ovulace vím přesně na den kdy byla, každej měsíc mě u toho bolí břicho :D potvrzeno i testem, každopádně mi právě nesedí ten pokles, tak mě zajímalo jestli s tím nemá někdo zkušenost.
Tak snad se zadařilo :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4286
15.5.21 10:07

V grafu není ovulace vyznačena správně. Není splněno pravidlo tři po šesti.
I kdyby byla tak, jak je vyznačena, tak jsi teprve 11 DPO - což je na pozitivní test docela brzo. Za mě ale byla později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
15.5.21 10:30
@Anonymní píše:
@PastikaJatrova právě ovulace vím přesně na den kdy byla, každej měsíc mě u toho bolí břicho :D potvrzeno i testem, každopádně mi právě nesedí ten pokles, tak mě zajímalo jestli s tím nemá někdo zkušenost.
Tak snad se zadařilo :mrgreen:

Ja ten pokles nekdy mam a nekdy ne a tehotna 100% zatim nikdy nejsem :mrgreen: jako nerikam, ze to nemuselo klapnout, ale ja mam jen zkusenost s tou zvysujici se teplotou. Kazdy telo je jiny, ale pro me je zvysujici se teplota jasnej znak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 11:34

@Whitedog upřímně za celou dobu měření jsem tohle pravidlo u sebe ani jednou neměla :mrgreen: jinak právě sem někde četla že už 11dpo test ukáže, ale sama s tím zkušenost nemám, protože syn byl přes antikoncepci, takže test sem zkusila až když už jsem byla v 6. týdnu :D

• Citovat
  • Nahlásit
4286
15.5.21 12:08

Aha :-)
11 DPO je hodně hraniční, u někoho se pididušík ukáže, u někoho až 12 DPO nebo i později.
Každopádně těhotenství dřív než z teploty (grafu) poznáš z testu. Pokud by se teploty držely nad 37, byla bych mírně optimistická. Ale víš jak, sešupnout dolů to může kdykoli…
Ten pokles teploty jsem měla mockrát, nikdy to těhotenství nebylo. A naopak když jsem těhotná byla, pokles nebyl.
Tak uvidíš za den za dva, co z toho vyleze ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 17:21

@Whitedog tak mi to nedalo zkusila sem po odpoledním spánku test, ukázal se mi duch, sice ne dobře viditelný ale je tam, pro jistoru jsem zkusila jinou značku a to samé, říkám si ale jestli není možné, že by třeba jen prosvítala riska? :D semtam mě dneska pobolívá břicho, dneska sem to měla dostat a bolest je trošku podobná té ms.. Jsem z toho jelen :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 18:10

@PastikaJatrova tak jsem zvědavá, fakt se mi to stalo úplně poprvé, tak uvidíme co z toho bude :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
578
15.5.21 19:28
@Anonymní píše:
@PastikaJatrova tak jsem zvědavá, fakt se mi to stalo úplně poprvé, tak uvidíme co z toho bude :mrgreen:

Testy delej jen rano, je to jistejsi. Drzim palce a dej vedet :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
15.5.21 19:37

Břicho v těhotenství bolí jako na ms, to je úplně normální. PMS, přicházející menstruace a začátek těhotenství je v příznacích prakticky stejný, moc to od sebe nejde odlišit.
A to míváš normálně takhle krátkou luteální fázi?
Odpolední močí bych se neřídila, později klidně, ale 11 DPO to chce fakt ranní koncentrovanou moč. Tak uvidíš zítra. Pak napiš. Jsem zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 05:46

@Whitedog tak nevím, dělala sem si další test až dnes, čárka tam pořád je, ale hrozně slabá.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 08:25

@Whitedog tak uvidime za par dni :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
631
7.6.21 06:46

Ahoj. Já taky řeším pokles teploty u druhého těhotenství jsem měla podobný teploty, vim, že pokleslo, ale už si ten těhotenský graf přesně nepamatuji. Ale můžu dodat aktuální. Menstruaci očekávám 15.6. poslední byla 20.5. A měřila jsem od 26.5. skončila 25.5.
Pridavam foto. Jinak sex byl 2× a podle všech kalendářů a výpočtu byla ovulace 1.6. sex 31.5. a 3.6. tak uvidíme co řekne test za 5 dní. Teda já bych nejradši šla npa krev a nečekala na digitální a papírový co mi leziv kabelce už měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
7.6.21 06:47

Zde graf, ale ještě nedošla jse k očekávané menstruaci, takže není celý, ale snad z toho něco bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat