Graf BT tipy

Anonymní
13.9.10 13:06

Graf BT tipy

Ahoj holky, zacala jsem si merit BT a chtela bych si ji zaznamenavat do grafu. kdosi mi poradil graf na womenzone, ale ten mi nevyhovuje, je takovy priblbly. mate nekdo tip na nejaky jiny server? pokud mozno v cestine, slovenstine nebo nemcine? anglicky neumim takze bych se v tom nejvic proklamovanem neorientovala. diky vam moc za pomoc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9504
13.9.10 13:13

www.wunschkinder.net, ale zkušenosti s ním nemám, neumím moc německy :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
graf
13.9.10 13:16

www.fertilityfriend.com - anglická stránka, www.wunschkinder.net - nemecká stránka.

• Citovat
  • Nahlásit
graf
13.9.10 13:17

a tu je vyborny navod, ako na jednej aj druhej stranke zapisovat:

http://merenibt.xf.cz/index2.html

• Citovat
  • Nahlásit
20807
13.9.10 13:53

holky a na českých stránkách nic takovýho neexistuje? to je divný ne? a co tady na emiminu? nebyl by to tip pro provozovatele těchto stránek něco takovýho tady zprovoznit? určitě by to spousta holek přivítala, co? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sia
11315
13.9.10 14:23

Zrovna dnes jsem o tom přemýšlela že by bylo fajn to tu mít. Chodím si BT zapisovat právě na womenzone kde to je v češtině. O dalších českých stránkáh nevím ale ani jsem pořádně nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
13.9.10 14:25

sio, taky to mám na womenzone, ale tam to je divné… takové primitivní… ovulaci to třeba ukazuje v prostředku cyklu a ne podle zaznačených BT…
fakt by se nad tím měli tady zamyslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sia
11315
13.9.10 14:39

Jestli se vyznačená ovulace posouvá podle teplot zatím nevím protože to tam značím teprve měsíc ale pokud je to nastavený tak že to máme všechny uprostřed cyklu tak to si můžu teplotu značit jen na papír a bude to totéž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
13.9.10 14:46

no neposouvá… je to na nic ten graf tam… já mám ovu až kolem ´19 - 20 DC, takže pro mě totálně o ničem… :pocitac:
dokonce teď jsem 4 dny po termínu MS a grafu mi to ukazuje šedé políčka že od 10.9. menstruuju! to je fakt síla toto :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepřihlášená mati
13.9.10 18:37

taky jsem začala na womenzone (ten kalendář je fakt na nic, zatím jsem to vyřešila fiktivní ms ke konci roku, at se mi tam nezobrazuje předpokládaná ms atd..)

možná tady na emiminu fukce BT bude, viz. https://www.emimino.cz/…inocz-49326/ :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
29442
13.9.10 20:08

Rozhodně nejlepší je Fertilityfriend , spolehlivý, s nejvíce podrobnostmi. Na ten nedám dopustit. A navíc ho za pár dnů zvládne i člověk, který nezná anglicky ani slovo. A pokud máte nějaká prohlížeč Google Chrome, tak ten sám překládá celé webové stránky. Womenzone je jen ztráta času, ten jsem zavrhla po dvou cyklech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Attila8
14.3.15 08:16

moje teploty

Ahoj holky omlouvám se, ale zajímalo by mě co si o tom myslíte, minulý cyklus jsem se měřila asi týden před MS, teplotu jsem měla na 37 v den ms klesla na 36,6 a teď na začátku cyklu se mi teplota drží furt tak nějak divně, jsem myslela že bude ovu a hele co tam mám..

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
240
14.3.15 09:13

@Attila8 Ahoj, ovu se ti může posunout, já měla tenhle cyklus nejdelší v životě, 45 dní, ovu se mi posunula až na 33. den cyklu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Attila8
14.3.15 13:12

@skaterina děkuji,mě teď psala kámoška co to má rozharašené stejně jak já a posílala mi svoje grafy a měla to jak já vždy dny před ovu, že třeba 6 dní před ovu měla stejnou teplotu…mě ale spíš zaráželo že se drží furt tak vysoko :(

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
240
14.3.15 14:05

@Attila8 jukni na můj graf z teď posledního cyklu, měla jsem teploty jen o desetinu stupně nižší než ty ;)… a jak se všude uvádí, že po ovu musí vystoupit nad 37 stupňů, tak to já nemám, moje předovulační teploty jsou převážně 36,5-36,6 a po ovu 36,8-36,9 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama