Tekutina z prsu

12505
12.9.10 20:05

tekutina z prsu

Ahoj s přítelem sme se snažily o miminko bude to už rok..co se snažíme…v červnu mi dr řekl,že nemam ovulaci..tak sme to na čas nechaly bejt a přestaly to uplně řešit…tět máme nějaké finanční potíže a moc by se to nehodilo..no a tět sem před asi 10dnama měla normální ms bez bolesti..ale,už několik dní sem jiná..nemužu si dát vubec pivo jinak je mi hned zle pžed týdnem sem si dala pár a nikdy mi snad tak zle nebylo…kdyby nebylo přítele ani nedojdu domu:-)nabrala sem..a z prsou při zmáčknutí mi teče nějaká tekutina..nevím co to jestly nějaké pobláznění hormonu či co..jen bych chtěla vědět zda ste to některá měla a co to bylo…děkuju moc za rady a krásný večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12505
12.9.10 20:06
sunnyho.motylek píše:
Ahoj s přítelem sme se snažily o miminko bude to už rok..co se snažíme…v červnu mi dr řekl,že nemam ovulaci..tak sme to na čas nechaly bejt a přestaly to uplně řešit…tět máme nějaké finanční potíže a moc by se to nehodilo..no a tět sem před asi 10dnama měla normální ms bez bolesti..ale,už několik dní sem jiná..nemužu si dát vubec pivo jinak je mi hned zle pžed týdnem sem si dala pár a nikdy mi snad tak zle nebylo…kdyby nebylo přítele ani nedojdu domu:-)nabrala sem..a z prsou při zmáčknutí mi teče nějaká tekutina..nevím co to jestly nějaké pobláznění hormonu či co..jen bych chtěla vědět zda ste to některá měla a co to bylo…děkuju moc za rady a krásný večer

jo ty piva byla asi 4..jen aby ste si nemyslely,že jich bylo nějak moc…-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1458
12.9.10 20:30

Mě vytékala tekutina z prsou,když jsem byla těhotná a to na začátku.Co takhle zkusit testík,i když jsi psala,že jsi měla MS.Jinak poradit neumím,hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8501
12.9.10 21:53

Tak to vypadá,že si těhotná, v záčátku těhotenství vytéká z prsů mlezivo. Udělej si test a hned budeš mít jasno :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13904
12.9.10 21:58

taky bych tipovala, že to menstruace nebyla, ale že se někdo zahnízďoval… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3626
12.9.10 22:15

Já teda čekám MS až za 5dní, ale od minulé MS mi taky při zmáčknutí něco vytéká z bradavek, těhotná ale nějak nemám být z čeho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13101
12.9.10 23:58

Mě jednou tekla tekutina z bradavek, ms se i opozdila, ale byla to jen sugesce. Tak strašně se to tenkrát nehodilo, až jsem si to vlastně vsugerovala. Při opravdovém těhotenství jsem to ani jednou neměla v počátku, první nedopadlo a u druhého to mám až někdy od 27tt. Takže testuj a nebo si zaplať odběr krve. Ať to dopadne tak, jak potřebuješ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17344
13.9.10 08:18

ahoj,

tak v prvom rade by si mala skusit test, lebo priznaky sa daju vsugerovat :wink:

ak bude pozitivny, tak moc gratulujem.

a ak negativny, bezala by som ku gyn, lebo tekutina z prsnika moze signalizovat aj to, ze mas vysoky prolaktin- to by vysvetlovalo aj absenciu ovulacie.

zelam Ti, nech to dobre dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
13.9.10 08:43

no pravě sem poslední tři 4 měsíce na to nemyslela…vubec..byůa sem furt v práci atd no uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17344
13.9.10 09:23

sunny, tak si urob test a daj nam vediet :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
21.9.10 18:18

ahoj tak test sem si ještě nedělala,počkám ještě nějakou dobu at nejsem kdyžtak zklamaná…jinak se k tomu přidalo šílený motání hlavy…nemužu ani pořádně chodit..pracovat…je to humus:-(tak do konce tydne dam vědět jak dopadl test..chci pořad spat..a prsa tečou víc..no uvidíme co to bude..jen ta hlava se nedá už vydržet.hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.12 12:56

Ahoj, mám dvouletého chlapečka a před 3 měsíci jsem byla na potratu. Ty tři měsíce jsem pobírala ant. cilest a nyní už jí neberu. S manželem jsme si nedali pozor a poslední 4 dny mi teče s prsou bílá tekutina. Při prvním miminku jsem nekojila takže jsem mléko hned po porodu ztratila. Co to může znamenat, že mi teď vytéká? Motá se mi hlava, jsem unavená a sebelítostivá. Nikdy jsem to v těhu nezažila. Ještě mě dnes v noci začalo bolet břicho a záda, ale ms čekám až za 14 dní. Těhu test je zatím negativní. Děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
16.12.12 12:37

Ahoj holky, od poslední MS mě pobolívá v podbříšku a vždy když jdu na wc, tak ze mě vyteče hustý bílý výtok, dneska jsem si zmáčkla prso, abych si seškrábla stroupek a vyteklo mi z bradavky bílé mlíko-zkusila jsem i druhé prso a taky tak. Může to být těhu?? Díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
16.12.12 15:53

@ToVo Ptala jsem se u své dr a řekla mi, že pokud už jedno dítě mám, tak už mám vytvořené mléčné žlázy a tudíž se může stát, že teče s prsu tekutina. Zejména v době ovu a před ms. U prvního těhu se mi tvořila tekutina až skoro před porodem. Jinak když mám ovu tak mám taky občas výtok. Spíš Ti radím udělat testík. Já hodně věřím mamatestu.Je asi nejspolehlivější. Hodně se teď těhotenstvím a vším co je kolem něho zabívám, ale na příznaky to je u tebe hodně málo. Většinou když se jedná o těhu tak má hodně žen narůžovělí výtok a na prsou se objevují modré žilky. Přeju hodně štěstí, ať se zadaří :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
16.12.12 17:20

@Marky1312 děkuji za info :) děti zatím nemám-snažíme se už 2,5roku, zřejmě jde o tu ovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama