Psí granule Brit

4976
8.2.11 12:53

Granule Brit

Máte někdo zkušenosti s granulema Brit a nebo Brit care?
Jsou dobré nebo ne.Je to pro psa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Brunifid
8.2.11 12:59

Jo, co nakrmíš, ten samý objem ze psa vypadne, jestli ne ještě víc. :roll:
Místo rýže k masu dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
2868
8.2.11 13:00

Ahojky já krmím eukanubou nebo fitmin.Je to dražší ale pejsek s toho má potřebnou výživu,z levných a nekvalitních krmení si tělo neveme nic pozná se to tak že má velké bobky a často kadí.asi tak no.jinak tohle krmení nepatří k těm moc dobrým záleží na tobě co pejskovi mužeš a chceš dopřát. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16491
8.2.11 13:00

My kupujeme brit care a jsme hodně spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16491
8.2.11 13:02
Bibi11 píše:
Ahojky já krmím eukanubou nebo fitmin.Je to dražší ale pejsek s toho má potřebnou výživu,z levných a nekvalitních krmení si tělo neveme nic pozná se to tak že má velké bobky a často kadí.asi tak no.jinak tohle krmení nepatří k těm moc dobrým záleží na tobě co pejskovi mužeš a chceš dopřát. :-)

Nechci se hádat, ale brit care patří mezi ty hodně dobré granule!!
Brit nejsou dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
8.2.11 13:04

Ja krmim svojho psa od mala granulami Brit care puppy a som s nimi spokojna. Malej chutnaji a nema zadne problemy so zazivanim. O mesiac budeme prechadzat na granule pre dospele psy a nemienim znacku menit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
EBI
8.2.11 13:09

Brit granule doporučuji.Za málo peněz dobrá kvalita,navíc s obsahem látek na výživu kloubů.Máme doma dva středoasiaty a z royal canin jsme přešli na Brity a jsme velmi spokojeni. :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
16491
8.2.11 13:20
Kaska85 píše:
Ja krmim svojho psa od mala granulami Brit care puppy a som s nimi spokojna. Malej chutnaji a nema zadne problemy so zazivanim. O mesiac budeme prechadzat na granule pre dospele psy a nemienim znacku menit.

Jů my máme taky jacka :-) Ted kupujeme brit care small bread a má je moc ráda. Kupujeme 7Kg a je to tak na 2 měsíce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
8.2.11 13:24

Brit Care jsou lepší než obyčejné Brit. Rozhodně i obyčejný Brit je lepší než granule z Kauflandu. Osobně doporučuji Brit Care jsou superprémiové kvality. Brit je jen premium.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
8.2.11 13:27

ahojky,obycejny brit je o nicem,ten brit care je uz o necem jinem…mela jsem brit care puppy,byl docela dobry,ale ted mame uz nejaky patek profine granule a spokojenost nejvetsi…ma nadhernou hustou srst,prospiva,ma energie na rozdavani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brunifid
8.2.11 13:30

Tak Brit care neznám, ale Brit je k prdu, viz. co jsem psala výše. Ne že by to ty kyseliny nesežraly, to u nás moc nehrozí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Brunifid
8.2.11 13:30

Tak Brit care neznám, ale Brit je k prdu, viz. co jsem psala výše. Ne že by to ty kyseliny nesežraly, to u nás moc nehrozí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Brunifid
8.2.11 13:33

• Nahlásit
  • Citovat
7213
8.2.11 13:35

to je treba slozeni tech brit care pro dospele psy strednich plemen Složení: Jehněčí maso a produkty jehněčího původu, rýže, drůbeží tuk, lososový olej, přírodní chuť, rýžové otruby, sušené cukrovkové řízky, pivovarské kvasnice, sušená vejce, extrakt z juky, sušená jablka, minerální látky, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, DL-methionin, L-lysin, mannan- oligosacharidy, frukto- oligosacharidy, síran měďnatý pentahydrát, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Neprihlasena Jaruna
8.2.11 13:37

Brit jsem vyzkousela a k nicemu.Pes mel po nich prujem,ale nema cenu se dohadovat,vzdyt kazdemu vyhovuje neco jineho,jak lidem,tak zviratum.
Musis to zkusit,pak to teprve poznas.
U kazdeho krmiva si pak vsimej spis toho,co ze psa vyjde.Protoze nekdy velke mnozstvi trusu muze znacit nizkou stravitelnost granuli.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama