Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, stalo se vám u tohoto doktora, že vás sestřička odmítla přijmout na kontrolu, i když jste měli potýže?
…mě už dvakrát…ponejprve, když jsem měla hnusné kavsonky a potřebovala jsem něpasat nějaké léky, neb jsem terpěla a ona mi jen řekla, že když jsem to vydržela týden, a tak že už to vydržím
a že pan doktor nemá čas
a dneska po druhé, když jsem tam volala, že jsem nedostala menses, těhu test je nagativní a bolí mě už tři týdny břicho, že se bávám, jestli to nebude zase cysta, na které trpím a ona mi jen odvětila, že první volný termín je 3. dubna
, že jinak mě pan dokrot vzít nemůže a jestli mám bolesti, tak at si zajednu na nějakou ambulanci.....tak k čertu, k čemu mám gynekologa!!!!!?????
![]()
Ahoj, to fakt nechápu, okamžitě bych měnila gynekologa!!!
Kdybys měla fakt nějakou cystu na blbým místě a praskla ti, tak to může nadělat pořádnou paseku, to by tě měli vyšetřit okamžitě. Já pokud jsem měla nějaký problém, tak mě sestřička objednala max. druhý den, pokud ještě ten den nebylo volno, a to se mi ještě omlouvala.
Ahoj. Tohoto jména jsou v Praze dva gynekologové, asi myslíš toho mladšího, tak s tím zkušenost nemám, ale vím, že nějaká diskuze tu už proběhla.
No to je docela mazec, to bych byla už jinde.
Takhle sse chovat nechápu, doktor to ví že má tak schopnou sestru
A on má jen na objednávku.
Fakt nechápu. Vůbec ti to nezávidim, a pokud můžeš jít jinam tak jdi. ![]()
katyca píše:
No to je docela mazec, to bych byla už jinde.
Takhle sse chovat nechápu, doktor to ví že má tak schopnou sestru
A on má jen na objednávku.
Fakt nechápu. Vůbec ti to nezávidim, a pokud můžeš jít jinam tak jdi.
tak jsem s rozhodla jít jinam…našla jsem toto http://www.detskagynekologie.eu/index.php?… iúž jsem tam i volala, jsou moc milí ale objednat se můžu až v pondělí, neb dneska mají už zavřeno…
Ještě, že můj gyndr neobjednává.. Tedy ano těhule mají konkrétní hodiny a ty objednává aby nečekali ale jinak se dá přijít kdykoliv… Změnila bych doktora
vililik píše:katyca píše:tak jsem s rozhodla jít jinam…našla jsem toto http://www.detskagynekologie.eu/index.php?… iúž jsem tam i volala, jsou moc milí ale objednat se můžu až v pondělí, neb dneska mají už zavřeno…
No to je docela mazec, to bych byla už jinde.
Takhle sse chovat nechápu, doktor to ví že má tak schopnou sestru
A on má jen na objednávku.
Fakt nechápu. Vůbec ti to nezávidim, a pokud můžeš jít jinam tak jdi.
Není to normální a pro mě nejsou obecně normální příliš dlouhé objednací doby u lékařů. Nejlepší zážitek jsem měla, kdy jsem po těžké havárce na lyžích a s naprosto zničeným kolenem, přijela z Rakouska, šla jsem akutně na ortopedii a důležitá nána na recepci mi dala objednací termín na květen. Podotýkám, že byl začátek února a na nohu jsem se vůbec nemohla postavit! Dostali jsme se k přednostovi jiného oddělení dané nemocnice (známost), ten mi zajistil okamžitou magnetickou rezonanci (na kterou můj bratr čekal s podezřením na útvar na mozku skoro dva měsíce!), kde mi zjistili naprosto zničenou chrupavku, menisky a utržené vazy. K tomu velké žilní problémy a už rozeběhlou trombózu, protože frajeři doktoři tady mi na rozdíl od těch rakouských nepředepisovali miniheparin). Pan přednosta zavolal panu primáři ortopedie a najednou jsem měla termín hned. Z toho by člověk
.
Ke gynekologovi: v případě problémů můžu přijít okamžitě, takové odmítnutí neexistuje. Hledej si jiného lékaře.
Jé to je náhoda, tam jsem chodila pět let a absolvovala u nich první těhu
Teď jsem šla jinam, pač jsem se přestěhovala a bylo by to pro mě daleko
Lin25 píše:
Jé to je náhoda, tam jsem chodila pět let a absolvovala u nich první těhuTeď jsem šla jinam, pač jsem se přestěhovala a bylo by to pro mě daleko
a byla jsi tam spokojená?
Není to normální, když je nějaký problém, měl by tě přijmout bez keců. Změň ho
Já at zavolám kdykoliv s čím koliv tak mě pozvou klidně ještě ten den,ješte mě nikdy neodmitli a když nemohla vzit hned vzala druhý den.
těhlikováVenyx píše:
Já at zavolám kdykoliv s čím koliv tak mě pozvou klidně ještě ten den,ješte mě nikdy neodmitli a když nemohla vzit hned vzala druhý den.
u šmerala? mladšího?
Tak to se mi ještě nestalo. Když jsem měla nějaký problém stačilo zavolat a ještě ten den jsem tam šla. Nikdy mě neodmítl.