Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím všechny ![]()
prosím o radu. Hledám gynekologa v okolí Prahy 4/11 ( případně Praha 1 - v okolí náměstí Republiky). Netušila jsem, že najít vhodného gynekologa je dost velký problém. Raději bych doktora a aby byl starší. Ale přinejhorším i doktorku.
Našla jsem nějaké ordinace, ale tam nepřijímají nové pacientky.
Vím, že je tady dost založených diskuzí, ale nic moc aktuálního…
Předem děkuji za info ![]()
@lenyhudy V okolí náměstí republiky je v Jindřišské ulici Ingr. Ten stále přibírá, ač má ordinaci furt nacpanou. Ale záleží na tom, co hledáš, jestli supermoderního gynekologa s in ordinací, tak k němu radši nechoď. Jinak názory na něj se dost liší. Na co se ho nezeptáš, to ti neřekne. Mně tohle vyhovuje, jiným nikoliv. Ale zodpoví jakoukoliv otázku, vysvětlí a nekouká na člověka jako na blbce. Takže já s ním nemám žádný problém.
Já chodím k MUDr. Šmeralovi mladšímu cca 40let, je fajn a případně každé pondělí je tam jeho otec MUDr. Šmeral starší, taky v pohodě. Zda berou nové pacienty nevím. je to www.gynekologiechodov.cz ,poliklinika jižní město u stanice metra Chodov.
Ja chodim na polikliniku Litochleby http://www.detskagynekologie.eu/
Gynstom Chodov, prim. Pipka
uzasny clovek, predtym primar vo FNKV
Ještě mě napadlo, kamarádka chodí k MUDr. Iličovi http://www.lekari-online.cz/…zdravko-ilic#… , je to v Mezibranské ul. u Václaváku, je moc spokojená
@pettu píše:
Já chodím k MUDr. Šmeralovi mladšímu cca 40let, je fajn a případně každé pondělí je tam jeho otec MUDr. Šmeral starší, taky v pohodě. Zda berou nové pacienty nevím. je to www.gynekologiechodov.cz ,poliklinika jižní město u stanice metra Chodov.
tak tady už jsem to zkoušela, ale neberou ![]()
@Jolynka píše:
Ja chodim na polikliniku Litochleby http://www.detskagynekologie.eu/
Jsem se dnes psala, zda berou, ale prej je dobrá jen paní doktorka Málková, tak nevím
@miisenka píše:
Gynstom Chodov, prim. Pipka
uzasny clovek, predtym primar vo FNKV
mají nějaké stránky? Nemůžu to najít ![]()
@Amys píše:
@lenyhudy V okolí náměstí republiky je v Jindřišské ulici Ingr. Ten stále přibírá, ač má ordinaci furt nacpanou. Ale záleží na tom, co hledáš, jestli supermoderního gynekologa s in ordinací, tak k němu radši nechoď. Jinak názory na něj se dost liší. Na co se ho nezeptáš, to ti neřekne. Mně tohle vyhovuje, jiným nikoliv. Ale zodpoví jakoukoliv otázku, vysvětlí a nekouká na člověka jako na blbce. Takže já s ním nemám žádný problém.
děkuji, ale asi bych radši někoho, kdo mi sám vysvětlí, když bude potřeba… kolikrát ani nevím na co se zeptat a dojde mi to až pak
Slyšela jsem chválu na dr. Kolka. http://www.gynekologiekolek.cz Poliklinika Opatovská. Ale nevím, zda ještě berou…
@aleesha píše:
Slyšela jsem chválu na dr. Kolka. http://www.gynekologiekolek.cz Poliklinika Opatovská. Ale nevím, zda ještě berou…
Na to už jsem se dívala, jen mi pan doktor přijde dost mladý… asi bych se styděla…
ale jsou tam ještě doktorky, zkusím tam napsat ( i když bych raději doktora)
Zkus ještě toho Zdravka Iliče, Modřany uř jsou z ruky? MUDr. Bus - Poliklinika Modřany, má tam i doktorky.
@lenyhudy píše:
Na to už jsem se dívala, jen mi pan doktor přijde dost mladý… asi bych se styděla…ale jsou tam ještě doktorky, zkusím tam napsat ( i když bych raději doktora)
tak jsem tam napsala, tak uvidím…
@pettu píše:
Zkus ještě toho Zdravka Iliče, Modřany uř jsou z ruky? MUDr. Bus - Poliklinika Modřany, má tam i doktorky.
Na toho Iliče jsem se dívala na hodnocení a nevím nevím… ![]()
já teď chodím sem http://www.mudr-kapral.cz , jenže je to na druhé straně Prahy, takže bych raději někoho blíž. Teď sice jen preventivní prohlídka, ale pomalu přemýšlíme nad mimčem, takže se pak nechci s pupkem tahat po celé Praze.