Gynekologie v 16

Anonymní
29.4.20 16:52

Gynekologie v 16

Dobrý den, nevim si rady, moje máma je nábožná, mám přítele už rok a měli jsme sex, nevim co dělat kdyby mě máma chtěla vzit na gyndu, musí ji to oznámit doktor nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1687
29.4.20 16:55

Neboj, doktor jí nic říct nesmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 16:59

@novomamča
To budu rada jeslti nerekne
Jinak dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13054
29.4.20 17:10

Na gynekologii s matkou nemusíš, pokud byste tam šly společně, tak normálně řekneš že chceš být v ordinaci sama, ne s matkou. A lékaři přímo zmiň že nechceš aby informace mámě dával jiné, než že jsi v pořádku.

Ale zejména pokud jsi sexuálně aktivní, tak bys tam měla zajít sama. nebudou to mámě říkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6778
29.4.20 17:12

Nepochopila jsem co ji má ten doktor oznamovat, ale minulý týden jsem byla s dcerou (také 16)poprvé na gyndě, musela jsem tam s ní jít, podepsat papíry protože ji není 18.
Na samotném vyšetření jsem s ní nebyla, ale veškeré kontakty jsou uvedeny na mne. Alespoň takto u naší Mudr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13054
29.4.20 17:27
@Plmo píše:
Nepochopila jsem co ji má ten doktor oznamovat, ale minulý týden jsem byla s dcerou (také 16)poprvé na gyndě, musela jsem tam s ní jít, podepsat papíry protože ji není 18.
Na samotném vyšetření jsem s ní nebyla, ale veškeré kontakty jsou uvedeny na mne. Alespoň takto u naší Mudr.

Ne - svéprávný člověk (takže kdokoliv s občankou a kartičkou p ojištěnce) se může zaregistrovat sám. Samozřejmě že je lepší, když se to řeší i s rodiči, ale speciálně na gynekologii lékaři mají vyhovět žádosti nezletilé, leč svéprávné o soukromí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6778
29.4.20 17:40

@Ou Ale já jsem neřekla, že lékař by ji nevyhověl co se týče soukromí… Jen naše lékařka bere do registrace pouze rodinné příslušníky, a já tam s ní musela jít podepsat papíry, že souhlasím s vyšetřením. To že jí napsala antikoncepci se mnou neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
29.4.20 18:00

@truelly to asi myslíš sekty. Ale měla jsem spolužačku katoličku, chodili na mše, o Vánocích a Velikonocích jejich rodina byla vidět v souvislosti kostelem (já tomu nerozumím, na hřbitov chodili o Vánocích s farářem atd. pomodlit se k ukřižovanému Ježíškovi). Holka vypadala slušně, ale dělala rodičům naschvály, od 15 měla kluka z nenáboženské rodiny a ze školy šla s ním, ne domů, no zajímavé to bylo.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4540
29.4.20 18:09

Ne, nemyslím sekty, myslím normální věřící rodiny, kde to myslí opravdu vážně a nehrají si na to že jsou nábožní…katolíci, evangelíci tady v ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
29.4.20 18:47

Já byla v 16 na gynekologii poprvé, sama a nikdo s tím problém neměl. Máma pak jen říkala, že se gynekoložky ptala (měla tu stejnou), jestli je všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama