Gynex- dobrat 3 týdny?

Anonymní
29.7.15 08:54

Gynex- dobrat 3 týdny?

Dobrý den, prosím o radu. Tento měsíc jsem začala užívat přípravek GYNEX a to od 4tého dne cyklu. Nyní jsem 19DC a mám testy potvrzenou probíhající ovulaci. Užívám 3× denně 7 kapek. 30 minut od a před jídlem. Využito mám tedy 16 dní. V období ovulace jsme se snažili o miminko. Prosím o radu jestli dobrat GYNEX dalších 5 dní, aby bylo vybráno 3 týdny nebo raději přerušit? a začít užívat až s další menstruací? V případě, že dobrat v jaké dávce?

Někde jsem četla, že působí prokrvení dělohy a to by nebylo asi dobré na případné zahnízdění miminka??

Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
29.7.15 09:03

@ejbinka co ja vim, tak nepusobi nijak na prokrveni dělohy a me osobne nepomohl jen mi rozhodil cyklus stejne jako Femigard např. ale jiste se najdou ty co se jim zadarilo a jako důvod tvrdi, ze jim pomohl takze :pankac: ;)
Osobne bych ho vysadila a zacala užívat az s další ms ale názory tu na to budou asi ruzne ;) drzim palce at se brzo zadari ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
29.7.15 09:08

SZ

Příspěvek upraven 31.07.15 v 09:18

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
12425
29.7.15 09:52

Užívala bych normálně 3 týdny a pak pauza. Pokud bys zjistila, že jsi těhotná, pak bych vysadila. Ta pauza stejně není na MS, leda že bys měla cyklus 21dní. Je to z toho důvodu, že bylinky se nemají užívat dlouhodobě a má se dělat pauza. Rozhodně ti neublíží, takže ho doužívej do 3 týdnů a pak dej pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
30.7.15 02:39

Měla jsem to podobně. Do ovulace jsem brala 7 kapek denně a pak po ovulce do konce třetího týdne en 3 kapky:) a 9 dpo už byla slabá čárka na testu, takže tím braní zkončilo uplně. Dnes jsem 20tt. Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.15 08:34

SZ

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu