Gynex, špinění

2
10.2.21 11:44

Gynex-špinění

Zdravím, mám nepravidelnou menstruaci po 45dnech.. Tak jsem Si na doporučení koupila gynex.. Začala jsem ho brát 4dc 3×7 kapek.. Jenze dnes je to 12 den a já stále slabě spinim.. 2 dny beru 3×3 kapky ale stejně spinim.. Mám to přestat brát? Zajít k lékaři? Je to z gynexu?
Snažíme se o miminko a teď tohle :-( jsem z toho špatná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
11.2.21 08:32

🙏 🙏 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
12.2.21 19:50

@Jiffka ja zacala brat Gynex pred 2 mesici. Musim rict ze mi doslova rozhodil menstruacni cyklus, ktery jsem mela do ted pravidelny27-28 (tez na doporuceni o snazeni-vzhledem k veku 38 zkousim vse, ale dite uz mam 16 lete)
Zacala jsem spinit 11 dni pred ms a taky to dostala 24 den! Takze jsem to hodila do kose i s ohledem na cenu a popijim si kontryhelovy Caj. piju od ms do ovulace cca do 15. Dne a tez od menstruace popijim cisty grepovy dzus na lepsi plodny cerv. Hlen a za me pecka! Uz jsem takto otehotnela, bohuzel zamlkle tehu v 9 tydnu( cervenec 2020), takze tento mesic zacinam opet svou verzi kontryhel a grep a verim ze to dobre dopadne❤️ ( vyzkousela jsem i ovulacni test zda vubec probiha ovulka a je to vporadku, takze se uz tolik nestresuji)
Snad ti to nejak pomohlo. ☺️ (kontryhel krasne upravuje menstruacni cyklus, urcite zkus)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat