Gynprodyl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wevinka
Nováček 3 příspěvky 29.01.19 14:11
Gynprodyl

Ahoj holky za jak dlouho jste otěhotněli při užívání gynprodylu??… ;)

Reakce:
Payus
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 29.01.19 17:20

Ja jsem ho brala na pripadne udrzeni tehotenstvi (mela jsem neceho nedostatek v HP) a ne abych otehotnela. I tak se nezadarilo.
Chodis na IUI?

Wevinka
Nováček 3 příspěvky 29.01.19 17:32

@Payus nene… Snažíme se 7 měsíců a nic.. A mám Rozhozen cykl tak mi napsal dr. Tohle na otěhotnění a na srovnání…
U prvního syna jsme tohle neřešili a teď taková doba :grin: :grin:

Payus
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 29.01.19 18:03

@Wevinka aha, tak jsem ti bohuzel neporadila. No u me je to stejne, prvni kluk na prvni dobrou a na toho druheho..nebo tu druhou cekame jakou dobu. Tak je parada ze to zvladate doma, to je hrozne fajn, ja bohuzel uz takovou vizi nemam :)
Tak at se dilo dari :palec:

Wevinka
Nováček 3 příspěvky 29.01.19 18:06

@Payus Ale hlavu vzhůru určitě se zadari i Vám (naděje umírá poslední). :srdce: :srdce:

Payus
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 29.01.19 18:13

@Wevinka no urcite si nic jinyho nez uspech nepripoustim, jinak bych nikdy IVF nepostupovala :) neni marny vedet, ze doma je to bez sance…aspon si konecne clovek uziva zase sex a ne jen snazeni a nohy hore 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >