Gynprodyl ms vždy dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 10:57
Gynprodyl ms vždy dříve

Zdravím :andel:!!
Potřebovala bych poradit.. vždy 16 den cyklu beru gynprodyl na 10 dní vždy ráno a večer na srovnání ms. Ale minulý cyklus mi ms přišla už 5 den při braní gynprodylu ale trvala jen dva dny a bylo to spíš lehké špinění… a tento cyklus mi přišla dnes ( zase lehké špinění- zatím) a to jsem měla gynprodyl dobrat zitra :think: tak má otázka zní, jestli mám pokračovat v užívání gynprodylu i když už ms přišla a nebo radši ne abych ji nezastavila..
Děkuji Vám moc!!! :kytka:

Reakce:
Bubu23T
Stálice 56 příspěvků 17.08.19 16:16
@Anonymní píše:
Zdravím :andel:!!
Potřebovala bych poradit.. vždy 16 den cyklu beru gynprodyl na 10 dní vždy ráno a večer na srovnání ms. Ale minulý cyklus mi ms přišla už 5 den při braní gynprodylu ale trvala jen dva dny a bylo to spíš lehké špinění… a tento cyklus mi přišla dnes ( zase lehké špinění- zatím) a to jsem měla gynprodyl dobrat zitra :think: tak má otázka zní, jestli mám pokračovat v užívání gynprodylu i když už ms přišla a nebo radši ne abych ji nezastavila..
Děkuji Vám moc!!! :kytka:

Ahoj.. měla jsem stejný problém.. bylo mi mým Dr. Doporučeno normálně dobrat a zkrátka pokračovat tak jak máš… Taky mi to zamotalo hlavu. :lol: akorát si dej pozor, aby jsi měla ovulaci dřív než nasadis první prášek gynprodylu.. správně by se mělo začít brát až po ovu.. tvůj Dr. Zřejmě počítá s tím, že máš ovu cca kolem 14. Dne.. proto bereš až od 16… já mám ale velice dlouhé cykly a zjistila jsem že mám ovu až po dobrání G. A zablokovala se mi.. :mrgreen:

Kristý662
Povídálka 14 příspěvků 17.08.19 16:33

@Bubu23T Děkuju moc za radu!! Já jsem právě myslela, že ms má přijít až po dobrání..tak mě to právě vyděsilo :grin: jinak mi byl předepsán právě díky dlouhým cyklům.
Jinak mi ani neřekl že může bránit ovulaci..takže nebude vadit když ho nasadím třeba o 2-3 dny déle až proběhne ovulka?

Bubu23T
Stálice 56 příspěvků 17.08.19 20:16
@Kristý662 píše:
@Bubu23T Děkuju moc za radu!! Já jsem právě myslela, že ms má přijít až po dobrání..tak mě to právě vyděsilo :grin: jinak mi byl předepsán právě díky dlouhým cyklům.
Jinak mi ani neřekl že může bránit ovulaci..takže nebude vadit když ho nasadím třeba o 2-3 dny déle až proběhne ovulka?

Naopak bude to lepší.. pokud máš dlouhý cykly.. :upside_down: ono ti to nejprve srovná cykly a potom už by to mělo být pravidelně.. také se mi to stalo… A pokud se snažíš už teď o mimi.. tak bude lepší nasadit později :blush:

Kristý662
Povídálka 14 příspěvků 18.08.19 09:48

Předtím jsem měla cykly 38-48 dní. Teď díky G. mám 26-28 :) tak uvidíme.
Jak mi ms přišla o 5 dní dříve a ještě hodně slabá a jen na dva dny, tak jsem myslela, jestli to přeci jen není uhnízdění ale nebylo..
Tak třeba příště nepřijde vůbec..když teď vím, že může blokovat ovulaci 8o..

Bubu23T
Stálice 56 příspěvků 18.08.19 13:09
@Kristý662 píše:
Předtím jsem měla cykly 38-48 dní. Teď díky G. mám 26-28 :) tak uvidíme.
Jak mi ms přišla o 5 dní dříve a ještě hodně slabá a jen na dva dny, tak jsem myslela, jestli to přeci jen není uhnízdění ale nebylo..
Tak třeba příště nepřijde vůbec..když teď vím, že může blokovat ovulaci 8o..

To ona MS přijde i když neovulujes :grin: jestli ti to pomáhá.. tak nemá smysl to měnit.. hlavně že se ti to zkrátilo a pomáhá to :potlesk: 8o :srdce:

Kristý662
Povídálka 14 příspěvků 18.08.19 14:30

To je pravda :) akorát jsem přibrala 2 kg za tu dobu co užívám G. spíš se mi v těle drží voda a to mám fyzické zaměstnání :think: ale jsem ráda že nemusím docházet na vyvolávačky nebo řešit cystu jednu za druhou jako v minulosti. Za to jsem vděčná :srdce:
Ale moc ti děkuju za rady.. jsem klidnější :srdce: :D

Bubu23T
Stálice 56 příspěvků 21.08.19 07:51
@Kristý662 píše:
To je pravda :) akorát jsem přibrala 2 kg za tu dobu co užívám G. spíš se mi v těle drží voda a to mám fyzické zaměstnání :think: ale jsem ráda že nemusím docházet na vyvolávačky nebo řešit cystu jednu za druhou jako v minulosti. Za to jsem vděčná :srdce:
Ale moc ti děkuju za rady.. jsem klidnější :srdce: :D
:hug:
Váš příspěvek
Reklama