Milování před ovulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:22
Milovalní před ovulací

:mavam: Holky prosím radu :D :hug: s manželem se snažíme o mimčo, poslední mazlení jsme měli 3dny před ovulací, teď, 2DPO mě hrozně bolí podbříšek..Nechci rady věštící koule apod. Vím že to je zatím vše nejisté ale měla jste to některá podobné? Nějak uvnitř sebe cítím že je něco jinak, pocit nejde popsat. Prosím komentuje jen kdo to zažil případně jaké jste měli průběh. Snažení je čerstvé tak mi nekažte radost, díky :D

Reakce:
jessikka
Extra třída :D 11207 příspěvků 15.08.19 22:36
@Anonymní píše: :mavam: Holky prosím radu :D :hug: s manželem se snažíme o mimčo, poslední mazlení jsme měli 3dny před ovulací, teď, 2DPO mě hrozně bolí podbříšek..Nechci rady věštící koule apod. Vím že to je zatím vše nejisté ale měla jste to některá podobné? Nějak uvnitř sebe cítím že je něco jinak, pocit nejde popsat. Prosím komentuje jen kdo to zažil případně jaké jste měli průběh. Snažení je čerstvé tak mi nekažte radost, díky :D

Promiň, ale nemůžu jinak… Víš, že k otěhotnění je třeba sex, mazlení nestačí? :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5798 příspěvků 15.08.19 22:37
@jessikka píše:
Promiň, ale nemůžu jinak… Víš, že k otěhotnění je třeba sex, mazlení nestačí? :mrgreen:
:potlesk:
jita22
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 15.08.19 22:38
@jessikka píše:
Promiň, ale nemůžu jinak… Víš, že k otěhotnění je třeba sex, mazlení nestačí? :mrgreen:

Napadlo me to same :mrgreen:

Lucie1906
Kecalka 401 příspěvků 15.08.19 22:52

Ahoj ovulaci máš nějak potvrzenou? Nevím jestli mě bolelo břicho ale cca 5-6 DPO mě pálela žáha. Každopádně na příznaky je ještě brzy ale z vlastní zkušenosti (pálení žáhy už 5DPO) už bych se nedivila ničemu, všechno je možné. Uvidíš za 10 dní, držím palce :relaxed:️

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 05:13

Anonym, okolí to ještě neví - sex 3 dny před ovu, jediný bez kondomu v celém měsíci (jinak se chráníme, o miminko se nesnažili, takže z jiného to být nemůže, ani se neudělal do mě, stačila kapka touhy - Momentálně 6tt, takové malé překvapení ;) držím palce :kytka: určitě se brzy zadari :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 09:07

@jessikka aaachjo :D :D :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 09:11

@Lucie1906 vím že je brzy na závěry. Mě se dnes po ránu zvedl žaludek, břicho mám jak hrušku. Ovulaci jsem neměřila, vždy ji na sobě poznám, nikdy jsem však neměla takové “bolesti” u toho a nafouklé břicho. Tak mě napadlo, že by snad… díky :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 09:12
@Anonymní píše:
Anonym, okolí to ještě neví - sex 3 dny před ovu, jediný bez kondomu v celém měsíci (jinak se chráníme, o miminko se nesnažili, takže z jiného to být nemůže, ani se neudělal do mě, stačila kapka touhy - Momentálně 6tt, takové malé překvapení ;) držím palce :kytka: určitě se brzy zadari :kytka:

Moc moc gratuluji!!! :kytka: Snad se nám také zadaří

jessikka
Extra třída :D 11207 příspěvků 16.08.19 09:17

A jinak k věci - ne, 2DPO nemůžeš mít nějaké příznaky. Uplně logicky - vajíčko bylo oplodněno (pokud bylo) před dvěma dny. Teď je někde na cestě z vejcovodu do dělohy kde se uhnízdí teprve 6-7DPO. Do té doby prostě tvé tělo nemá jak registrovat, že je těhotné. Až bude zahnízděné ve sliznici, tak teprve potom tvé tělo může nějak reagovat. Já osobně ve všech těhotenstvích malinko 6DPO špinila. Vnitřní pocit je věc druhá, může to být ono, ale zrovna tak to může být tak nastavené touhou otěhotnět a pocit může klamat. Zkus se na to nesoustředit, nijak přehnaně nedoufat, ale ani neházet flintu do žita. Zbytečně se nervuješ. Dopadne to tak, jak má :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 09:22

@jessikka je mi to jasný, my se nějak extra nesnažíme, jedno už máme -malá má tři roky, takže kdyby přišlo další, bude to požehnání, jelikož jsem prodělala samovolný potrat a od té doby jsem na všechno strašně citlivá. Poměrně dost jsem začala sportovat a nerada bych prožila to stejné. Zase sedět doma na zadku a čekat co se z toho vyklube se mi taky nechce.

Váš příspěvek
Reklama