Reklama

Jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakajicko69
Kecalka 151 příspěvků 21.08.18 09:56
Hacknuti do mailu?

Ahojky, potřebuji poradit. Mám podezření ze se mi někdo dostal do mailu, jelikož jsem zkoušela snad všechny hesla co sem kdy kam dala i to co tam původně mělo být ale teď se mi ukazuje, že je to špatně. Nevíte jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu? Neznáte někoho kdo to umí? :lol: je to pro mě důležitý chodí mi tam úplně všechny zprávy. Sice bych mohla vyplnit ty údaje, kde se mě ptají na oblíbený film atak. ale kdo by si pamatoval co tam dával v jedenácti letech. :roll: :D

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18957 příspěvků 21.08.18 10:01

Nemohla. Pokud nejde žádný návod jak zjistit pomocí podpory heslo, máš smůlu.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 21.08.18 10:04
@Kakajicko69 píše:
Ahojky, potřebuji poradit. Mám podezření ze se mi někdo dostal do mailu, jelikož jsem zkoušela snad všechny hesla co sem kdy kam dala i to co tam původně mělo být ale teď se mi ukazuje, že je to špatně. Nevíte jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu? Neznáte někoho kdo to umí? :lol: je to pro mě důležitý chodí mi tam úplně všechny zprávy. Sice bych mohla vyplnit ty údaje, kde se mě ptají na oblíbený film atak. ale kdo by si pamatoval co tam dával v jedenácti letech. :roll: :D

Autorizace přes záložní mail? Autorizace přes mobilní telefon?

Napsat na technickou podporu provozovatele služby.

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 21.08.18 10:14

Na čem máš mail? Na seznamu je to docela snadné, pokud sis dávala ověření přes jiný email nebo mobil, popřípadně to chce příště tu kontrolní otázku co se časem nezmění, tzn ze si tam nedám v 11 letech oblíbený film, když ten mail budu používat po zbytek života :mrgreen:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 21.08.18 10:28

@Kakajicko69 resetuj heslo. Buď záložní mail nebo kontrolní otázky, máš něco takového? Jinak nechci z tebe delat blbce, ale ověřila sis, že nemáš vyplý numlock a zaply capslock?

Kakajicko69
Kecalka 151 příspěvků 22.08.18 17:10
@Lalelale píše:
@Kakajicko69 resetuj heslo. Buď záložní mail nebo kontrolní otázky, máš něco takového? Jinak nechci z tebe delat blbce, ale ověřila sis, že nemáš vyplý numlock a zaply capslock?

Jistě :lol: zkoušela sem to pořád dokola :?

TomL
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 18:07

O jaký mail se jedná? dance by mohla být použít session data s počítače ye kterého jsi se dřív úspěšně přihlásila.

ekira5
Závislačka 4317 příspěvků 22.08.18 18:14

Nemáš náhodou v mobile prihlásenie s uloženým heslom? Potom jedine zabudla som heslo a vyplniť :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama