Jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakajicko69
Kecalka 154 příspěvků 21.08.18 09:56
Hacknuti do mailu?

Ahojky, potřebuji poradit. Mám podezření ze se mi někdo dostal do mailu, jelikož jsem zkoušela snad všechny hesla co sem kdy kam dala i to co tam původně mělo být ale teď se mi ukazuje, že je to špatně. Nevíte jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu? Neznáte někoho kdo to umí? :lol: je to pro mě důležitý chodí mi tam úplně všechny zprávy. Sice bych mohla vyplnit ty údaje, kde se mě ptají na oblíbený film atak. ale kdo by si pamatoval co tam dával v jedenácti letech. :roll: :D

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 21.08.18 10:01

Nemohla. Pokud nejde žádný návod jak zjistit pomocí podpory heslo, máš smůlu.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 21.08.18 10:04
@Kakajicko69 píše:
Ahojky, potřebuji poradit. Mám podezření ze se mi někdo dostal do mailu, jelikož jsem zkoušela snad všechny hesla co sem kdy kam dala i to co tam původně mělo být ale teď se mi ukazuje, že je to špatně. Nevíte jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu? Neznáte někoho kdo to umí? :lol: je to pro mě důležitý chodí mi tam úplně všechny zprávy. Sice bych mohla vyplnit ty údaje, kde se mě ptají na oblíbený film atak. ale kdo by si pamatoval co tam dával v jedenácti letech. :roll: :D

Autorizace přes záložní mail? Autorizace přes mobilní telefon?

Napsat na technickou podporu provozovatele služby.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5406 příspěvků 21.08.18 10:14

Na čem máš mail? Na seznamu je to docela snadné, pokud sis dávala ověření přes jiný email nebo mobil, popřípadně to chce příště tu kontrolní otázku co se časem nezmění, tzn ze si tam nedám v 11 letech oblíbený film, když ten mail budu používat po zbytek života :mrgreen:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 21.08.18 10:28

@Kakajicko69 resetuj heslo. Buď záložní mail nebo kontrolní otázky, máš něco takového? Jinak nechci z tebe delat blbce, ale ověřila sis, že nemáš vyplý numlock a zaply capslock?

Kakajicko69
Kecalka 154 příspěvků 22.08.18 17:10
@Lalelale píše:
@Kakajicko69 resetuj heslo. Buď záložní mail nebo kontrolní otázky, máš něco takového? Jinak nechci z tebe delat blbce, ale ověřila sis, že nemáš vyplý numlock a zaply capslock?

Jistě :lol: zkoušela sem to pořád dokola :?

TomL
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 18:07

O jaký mail se jedná? dance by mohla být použít session data s počítače ye kterého jsi se dřív úspěšně přihlásila.

ekira5
Závislačka 4903 příspěvků 22.08.18 18:14

Nemáš náhodou v mobile prihlásenie s uloženým heslom? Potom jedine zabudla som heslo a vyplniť :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >