Jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakajicko69
Kecalka 162 příspěvků 21.08.18 09:56
Hacknuti do mailu?

Ahojky, potřebuji poradit. Mám podezření ze se mi někdo dostal do mailu, jelikož jsem zkoušela snad všechny hesla co sem kdy kam dala i to co tam původně mělo být ale teď se mi ukazuje, že je to špatně. Nevíte jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu? Neznáte někoho kdo to umí? :lol: je to pro mě důležitý chodí mi tam úplně všechny zprávy. Sice bych mohla vyplnit ty údaje, kde se mě ptají na oblíbený film atak. ale kdo by si pamatoval co tam dával v jedenácti letech. :roll: :D

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19700 příspěvků 21.08.18 10:01

Nemohla. Pokud nejde žádný návod jak zjistit pomocí podpory heslo, máš smůlu.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 21.08.18 10:04
@Kakajicko69 píše:
Ahojky, potřebuji poradit. Mám podezření ze se mi někdo dostal do mailu, jelikož jsem zkoušela snad všechny hesla co sem kdy kam dala i to co tam původně mělo být ale teď se mi ukazuje, že je to špatně. Nevíte jak bych jsem se mohla hacknout do vlastního mailu? Neznáte někoho kdo to umí? :lol: je to pro mě důležitý chodí mi tam úplně všechny zprávy. Sice bych mohla vyplnit ty údaje, kde se mě ptají na oblíbený film atak. ale kdo by si pamatoval co tam dával v jedenácti letech. :roll: :D

Autorizace přes záložní mail? Autorizace přes mobilní telefon?

Napsat na technickou podporu provozovatele služby.

Kriss Tina
Kelišová 7085 příspěvků 21.08.18 10:14

Na čem máš mail? Na seznamu je to docela snadné, pokud sis dávala ověření přes jiný email nebo mobil, popřípadně to chce příště tu kontrolní otázku co se časem nezmění, tzn ze si tam nedám v 11 letech oblíbený film, když ten mail budu používat po zbytek života :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 21.08.18 10:28

@Kakajicko69 resetuj heslo. Buď záložní mail nebo kontrolní otázky, máš něco takového? Jinak nechci z tebe delat blbce, ale ověřila sis, že nemáš vyplý numlock a zaply capslock?

Kakajicko69
Kecalka 162 příspěvků 22.08.18 17:10
@Lalelale píše:
@Kakajicko69 resetuj heslo. Buď záložní mail nebo kontrolní otázky, máš něco takového? Jinak nechci z tebe delat blbce, ale ověřila sis, že nemáš vyplý numlock a zaply capslock?

Jistě :lol: zkoušela sem to pořád dokola :?

TomL
Nováček 22.08.18 18:07

O jaký mail se jedná? dance by mohla být použít session data s počítače ye kterého jsi se dřív úspěšně přihlásila.

ekira5
Kelišová 5738 příspěvků 22.08.18 18:14

Nemáš náhodou v mobile prihlásenie s uloženým heslom? Potom jedine zabudla som heslo a vyplniť :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >