První líbání v životě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 22:39
první líbání v životě

Ahoj holky, jak na uplne prvni libani v zivote? Kdyz uz kluk/ mlady muz v tomto ohledu zkusenosti ma? Jasne, ze napoprve nebudu libat jak nejaka dracice, ale jak nevypadat jako uplne nemehlo? Jak to bylo u vas holky? Slo to samo nebo to byla katastrofa? Mate nejake rady?

Reakce:

sucuba
Kecalka 211 příspěvků 20.08.18 23:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak na uplne prvni libani v zivote? Kdyz uz kluk/ mlady muz v tomto ohledu zkusenosti ma? Jasne, ze napoprve nebudu libat jak nejaka dracice, ale jak nevypadat jako uplne nemehlo? Jak to bylo u vas holky? Slo to samo nebo to byla katastrofa? Mate nejake rady?

Kazdy člověk líbá jinak, někdo to umí a někdo ne… Někdo vyplazuje jazyk jak pes a někdo ho skoro ani nepoužije a jen dělá kapra :lol: záleží, to je individuální, já jsem si to první nacvicila s nejlepší kamarádkou protože jsem měla taky strach ze se ztrapnim a pamatuji si to doteď :lol: :lol: jinak… Doporučuji začít pomalu ono se každý z půlky přizpůsobí tomu druhému :).. Jinak se koukni třeba na nějaký film, nebo na film pro dospělé… Prostě jen trošičku naklonís hlavu naspulis rty, dáš pusu a pak trošku rty pootevres a když pootevre rty i on tak trošku vystrcis jazyk, vaše jazyky se dotknou ještě ho trošičku(ale jen malinko) vystrcis a pak ho dáš zase zpátky k sobe do pusy. a pak znova… A když chceš skončit tak prostě jen dáš jazyk pryč a zavres rty. a oddális se… Moje první líbání bylo snad jak mi bylo 10,na to si moc nepamatuju :D a potom s mým prvním klukem v 15..bylo to fajn prostě tak nějak samo :).. Potom jsem potkala pár kluků s kterýma když došlo na první líbání tak jsem věděla že to není ten pravý… Jak už jsem psala, jeden strká jazyk snad až na mandle a jeden lapal po dechu jak kapr :oops: :roll: Snad jsem pomohla, Hodně štěstí :potlesk: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 23:12

@sucuba
Ano, pomohla. :) Děkuju :andel:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 23:50

Pamatuji si, jak kamarádky říkaly, jak to jde samo, až na to dojde. No a já potom nervózní nevěděla, co dělat, teorie k ničemu. :mrgreen: :mrgreen: Ale jak píše @sucuba, každý líbá jinak a tak ani kluk nemusí poznat, že to bude první líbání. Někdy může být první polibek i zkušených jedinců rozpačitý, než se sehrají. Nemusíš hned cpát jazyk do pusy tomu druhému. Prostě si nejdřív můžete spojit rty v takovou delší pusu a potom uvidíš, kam to povede… :D Když ti něco nebude příjemné, můžeš to stopnout nebo zkusit dotyčného zkrotit. Jéé, když já zavzpomínám na svého „prvního“, ten líbal nejlíp. A potom jeden šílený děvkař, ten to taky uměl. Škoda, že s manželem si to líbání až tolik neužívám, ten když zapojí jazyk, tak ztuhnou rty a šmejdí jen tím jazykem. :roll: :oops: :oops: :oops:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 20.08.18 23:55

Číst návod od @sucuba zamlada, tak jsem do dnešního dne nepolíbená :mrgreen: :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 21.08.18 00:11
@Aillet píše: Číst návod od @sucuba zamlada, tak jsem do dnešního dne nepolíbená :mrgreen: :mrgreen:

Bravíčko by to bralo.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 21.08.18 00:22

@Russet to se ještě prodává? 8o

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 21.08.18 00:32
@Aillet píše:
@Russet to se ještě prodává? 8o

Asi ne. Jen jsem si zavzpomínala. Byl tam i fotoseriál na toto téma.
Dle strýce Googla přestalo vycházet v r. 2015.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 08:17

Já poprvé jen pootevřela pusu a nechala se vést. Neboj, není to žádná věda :kytka: Jinak s tím jazykem, jak psala sucuba na začátku bych nikam nespěchala. Určitě bych ho klukovi do pusy nestrkala hned poprvé a první. Každý na to není! Já to třeba fakt nesnáším. Uvidíš, co on. Hodně štěstí :hug:

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 21.08.18 08:23
@Aillet píše: Číst návod od @sucuba zamlada, tak jsem do dnešního dne nepolíbená :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

sucuba
Kecalka 211 příspěvků 21.08.18 09:47

@Aillet ale notak, slečna chtěla poradit, ne? :lol:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 21.08.18 11:45

@sucuba však jo :D
Ale bylo to vyčerpávající :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >