Hádka kvůli výstřihu

Anonymní
8.6.21 23:33

Hádka kvůli výstřihu

Ahoj holky, promiňte asi je to hloupé téma, ale potřebuji se vypovídat. Máme teď s manželem doma tichou domácnost :roll:
Dneska bylo krásně teplo, a i když výstřihy moc nenosím dneska jsem si vzala tílko s větším výstřihem. Šli jsme s manželem na procházku se psem do parku a moc nadšený ze mě teda nebyl. Vadily mu prý ty slizké pohledy chlapů. Mám větší prsa -vel. D a jsem hubená, takže určitě to není, že by se styděl za špeky ne tak. Doma jsme se hodně pohádali. Řekla jsem mu, že si můžu nosit co chci a výstřih přece není žádná hrůza. Jenže manžel je hodně žárlivý. Holky jaký na to máte názor? Myslíte si, že bych neměla nosit výstřihy, když si to manžel nepřeje? Já osobně si myslím, že to přece nevadí. Neřeknu kdyby chodila po venku jen v podprsence, ale výstřihy nosí hodně žen.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
31727
8.6.21 23:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, promiňte asi je to hloupé téma, ale potřebuji se vypovídat. Máme teď s manželem doma tichou domácnost :roll:
Dneska bylo krásně teplo, a i když výstřihy moc nenosím dneska jsem si vzala tílko s větším výstřihem. Šli jsme s manželem na procházku se psem do parku a moc nadšený ze mě teda nebyl. Vadily mu prý ty slizké pohledy chlapů. Mám větší prsa -vel. D a jsem hubená, takže určitě to není, že by se styděl za špeky ne tak. Doma jsme se hodně pohádali. Řekla jsem mu, že si můžu nosit co chci a výstřih přece není žádná hrůza. Jenže manžel je hodně žárlivý. Holky jaký na to máte názor? Myslíte si, že bych neměla nosit výstřihy, když si to manžel nepřeje? Já osobně si myslím, že to přece nevadí. Neřeknu kdyby chodila po venku jen v podprsence, ale výstřihy nosí hodně žen.

A tobě ty slizký pohledy nevadily? Mám větší prsa než ty a snažím se nosit výstřih tak, aby nebyl vulgární. Doma nemám nikdy tichou domácnost za to, co nosím. Spíš si vždy všimne, že mám zas něco nového.

• Nahlásit
Anonymní
8.6.21 23:42
@Russet píše:
A tobě ty slizký pohledy nevadily? Mám větší prsa než ty a snažím se nosit výstřih tak, aby nebyl vulgární. Doma nemám nikdy tichou domácnost za to, co nosím. Spíš si vždy všimne, že mám zas něco nového.

Já osobně jsem si teda žádných pohledů nevšimla, manžel prý jo. Ale to byl úplně v pohodě výstřih, žádný až k pupíku. No manžel je hodně žárlivý :roll:

• Nahlásit
1333
8.6.21 23:43

Já si myslím, že nosit výstřihy je zbytečné a pokud si to manžel nepřeje, tak k tomu má důvod. Zřejmě s výstřihem přitahuješ pozornost a chápu, že to tvému muži vadí. Také by mi to vadilo. Výstřihy můžeš nosit doma před svým manželem, ale nevidím důvod, proč před jinými muži, kteří na tebe akorát zírají. Jak asi musí být tvému muži, dívat se, jak ti jiný chlap hledí na poprsí. :kytka:

• Nahlásit
11424
8.6.21 23:45

Priste si vem minisukni, podpatky a top s tim, ze bude stejne rvat, tak uz je to jedno. A dotahni to.

On si to priste rozmysli (nebo ti jednu vrazi a mas vyreseno).

• Nahlásit
840
8.6.21 23:46

Myslím, že bys měla nosit co chceš a výstřih u letního tílka je naprosto normální. :pankac:

• Nahlásit
Anonymní
8.6.21 23:46
@Yasmina21 píše:
Já si myslím, že nosit výstřihy je zbytečné a pokud si to manžel nepřeje, tak k tomu má důvod. Zřejmě s výstřihem přitahuješ pozornost a chápu, že to tvému muži vadí. Také by mi to vadilo. Výstřihy můžeš nosit doma před svým manželem, ale nevidím důvod, proč před jinými muži, kteří na tebe akorát zírají. Jak asi musí být tvému muži, dívat se, jak ti jiný chlap hledí na poprsí. :kytka:

Jak jsem psala tak moc výstřihy nenosím, ale tohle tílko se mi moc líbilo a mělo prostě výstřih. Chápu, že mu to nemusí být příjemné, ale dá se to řešit i v klidu a ne hned hádkou a uražením.

• Nahlásit
Anonymní
8.6.21 23:47
@AnneElliot píše:
Myslím, že bys měla nosit co chceš a výstřih u letního tílka je naprosto normální. :pankac:

Myslím si právě to samé.

• Nahlásit
1636
8.6.21 23:49

Můj muž je rád když nosím výstřih a hezký se oblekam… Nemá s tím problémy vůbec je rád že chlapi závidí a on může říct ona je moje 😂 ❤️👍

• Nahlásit
Anonymní
8.6.21 23:50
@Lucie_Sx píše:
Priste si vem minisukni, podpatky a top s tim, ze bude stejne rvat, tak uz je to jedno. A dotahni to.On si to priste rozmysli (nebo ti jednu vrazi a mas vyreseno).
:lol: tak to by asi nepřežil. Vždycky to byl prostě žárlivec. Ale jako facku nebo tak by mi určitě nedal, jen keců má vždy plno.
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 23:51
@Misasisi píše:
Můj muž je rád když nosím výstřih a hezký se oblekam… Nemá s tím problémy vůbec je rád že chlapi závidí a on může říct ona je moje 😂 ❤️👍

Tak to se máš, závidím.

• Nahlásit
1333
@Anonymní píše:
Jak jsem psala tak moc výstřihy nenosím, ale tohle tílko se mi moc líbilo a mělo prostě výstřih. Chápu, že mu to nemusí být příjemné, ale dá se to řešit i v klidu a ne hned hádkou a uražením.

Tak možná reagoval zbytečně unáhleně. Pro příště už víš, jaký na to má manžel názor. Pokud se ti to tílko líbí, můžeš ho přeci nosit doma. Snad to manžel ocení. A na ven něco jiného. ;)

• Nahlásit
840
@Anonymní píše:
Myslím si právě to samé.

Nesnesla bych žárlivýho chlapa, co dělá scény kvůli výstřihu. Co bude dělat, až spolu půjdete třeba do bazénu? Asi má dost nízký sebevědomí.

• Nahlásit
1636
8.6.21 23:52
@Anonymní píše:
Tak to se máš, závidím.

Oba se rádi hezky oblikame.. A můj muž má 2m nosí samé věci od pitbulla máš vidět jak na něj čumí holky… Ale vždy si řeknu jo holky smůla ten krasavec je můj 😂 ❤️

• Nahlásit
Anonymní
8.6.21 23:54
@AnneElliot píše:
Nesnesla bych žárlivýho chlapa, co dělá scény kvůli výstřihu. Co bude dělat, až spolu půjdete třeba do bazénu? Asi má dost nízký sebevědomí.

To nevím, máme na zahradě velký bazén, takže se koupeme tam. Koupaliště, plavecké bazény atd. manžel nemá rád.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat