Hádky s přítelem a rozchod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 14:28

Hádky s přítelem a rozchod

Dobrý den, nevím zde jestli to můžu psát sem ale zkusím to.(předem se omlouvám za chybí atd. A za dlouhý text děkuju)
Mám kluka je mi 17 a je mu 19 známé se asi skoro 4-5 let začali jsme spolu chodit teďka by to rok a 9 měsíců. Rozuměli jsme si všechno plánovali jsme spolu všechno. Minuli rok v listopadu jsme se začali hádat 2 měsíce skoro já stoho zhubla asi 10 kg.
Dobře každej děláme chybí ale nepodvedla jsem ho nikdy je to můj první kluk, kluka jsem nikdy neměla.. dál mi šance to já neříkám ale někdy jsem nic neudělala a on řekl že jo tak jsme se hádali vzala jsem na sebe i věci co nebyli pravda, když mne nechal začal si psát hned s jinýma a dcl snímá flirtoval…
Já mu odpustila všechno úplně všechno a dělám to pořád nebo chci být sním… aby jsme se k tomu dostali půl roku jsme se nehadali po půl roce to začalo znovu říká že se mu nelíbí moje chování že se k němu chovám hnusně nechce semnou být prej že mu kecám a jsem vychcana i když se snažím dělat vše pro něj a podle někoho nikdy to dobrý není :,( nekecám mu říkám pravdu.. říká že jsem jako 12 lety dítě že se o mně rodiče bojí že semnou být nechce že si najde lepší kolikrát mi řekl že mne nemiluje a že jsem kurva (pardón) a že mi nevěří…ale přitom je můj první kluk a on to vy,.. ale vždycky se vrátil dobře moje chování není zrovna nejlepší…delala jsem vše ale asi málo volalaa jsem ho kolikrát někam mezi lidi nějaký zábavy atd nikdy semnou nešel nemusíme chodit ale něco podniknout jsme mohli :( řekl že chce normální holku co se umí postarat a já v 17ti letech umím všechno uvařit uklidit péct postarat se o děti tak strašně ho milujuuu a doufám že on mne taky… po roce a půl řekl že jsem dítě co myslíte? Jak to vše mám brát? Nevim si rady :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
16.10.21 14:35

Vykašli se na něj, nechová se k tobě hezky. Jsi mladá, najdeš si lepšího :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
16.10.21 14:35

On je de.bil, nema te vubec rad a ty mu podlízáš. Seber trochu hrdosti a kopni ho do zadku. Ano, si jako dítě. Nedospela, bez vlastního názoru, neschopná se prosadit. Ale omlouvá tě věk. Třeba se to časem naučíš až dospejes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
16.10.21 14:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, nevím zde jestli to můžu psát sem ale zkusím to.(předem se omlouvám za chybí atd. A za dlouhý text děkuju)
Mám kluka je mi 17 a je mu 19 známé se asi skoro 4-5 let začali jsme spolu chodit teďka by to rok a 9 měsíců. Rozuměli jsme si všechno plánovali jsme spolu všechno. Minuli rok v listopadu jsme se začali hádat 2 měsíce skoro já stoho zhubla asi 10 kg.
Dobře každej děláme chybí ale nepodvedla jsem ho nikdy je to můj první kluk, kluka jsem nikdy neměla.. dál mi šance to já neříkám ale někdy jsem nic neudělala a on řekl že jo tak jsme se hádali vzala jsem na sebe i věci co nebyli pravda, když mne nechal začal si psát hned s jinýma a dcl snímá flirtoval…
Já mu odpustila všechno úplně všechno a dělám to pořád nebo chci být sním… aby jsme se k tomu dostali půl roku jsme se nehadali po půl roce to začalo znovu říká že se mu nelíbí moje chování že se k němu chovám hnusně nechce semnou být prej že mu kecám a jsem vychcana i když se snažím dělat vše pro něj a podle někoho nikdy to dobrý není :,( nekecám mu říkám pravdu.. říká že jsem jako 12 lety dítě že se o mně rodiče bojí že semnou být nechce že si najde lepší kolikrát mi řekl že mne nemiluje a že jsem kurva (pardón) a že mi nevěří…ale přitom je můj první kluk a on to vy,.. ale vždycky se vrátil dobře moje chování není zrovna nejlepší…delala jsem vše ale asi málo volalaa jsem ho kolikrát někam mezi lidi nějaký zábavy atd nikdy semnou nešel nemusíme chodit ale něco podniknout jsme mohli :( řekl že chce normální holku co se umí postarat a já v 17ti letech umím všechno uvařit uklidit péct postarat se o děti tak strašně ho milujuuu a doufám že on mne taky… po roce a půl řekl že jsem dítě co myslíte? Jak to vše mám brát? Nevim si rady :(

To sedí tady k tomu tvému projevu. I gramatika sedí na těch 10-12 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
16.10.21 14:36

Chováš se jako dítě když s ním chceš být za každou cenu.. takhle by to vážně vypadat nemělo. On si tě vůbec neváží, má tě u zadku. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27581
16.10.21 14:39

Ano, rozchod bude to nejlepší co můžeš udělat. On si tě neváží, nemá tě rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18527
16.10.21 14:43

Holka, v 17 si uzivej mladi a netrap se klukama. Doprejte si s kamaradkami holcici jizdy, venuj se svym konickum. Ten spravny cas na partnersky zivot teprve prijde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
16.10.21 14:59

Radši se dobrovolně trápit a pošlapat poslední zbytky sebelásky než být sama, spokojená a šťastná.. Nepochopím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7416
16.10.21 15:04

Už teď z tebe má hadr na podlahu. Co bude asi dal? Na co čekáš? Ty nemáš nic lepšího na práci, než poslouchat jeho kecy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
16.10.21 15:40
@Anonymní píše:
Já mu odpustila všechno úplně všechno a dělám to pořád nebo chci být sním… aby jsme se k tomu dostali půl roku jsme se nehadali po půl roce to začalo znovu říká že se mu nelíbí moje chování že se k němu chovám hnusně nechce semnou být prej že mu kecám a jsem vychcana i když se snažím dělat vše pro něj a podle někoho nikdy to dobrý není :,( nekecám mu říkám pravdu.. říká že jsem jako 12 lety dítě že se o mně rodiče bojí že semnou být nechce že si najde lepší kolikrát mi řekl že mne nemiluje a že jsem kurva (pardón) a že mi nevěří…ale přitom je můj první kluk a on to vy,.. ale vždycky se vrátil dobře moje chování není zrovna nejlepší…delala jsem vše ale asi málo volalaa jsem ho kolikrát někam mezi lidi nějaký zábavy atd nikdy semnou nešel nemusíme chodit ale něco podniknout jsme mohli :( řekl že chce normální holku co se umí postarat a já v 17ti letech umím všechno uvařit uklidit péct postarat se o děti tak strašně ho milujuuu a doufám že on mne taky… po roce a půl řekl že jsem dítě co myslíte? Jak to vše mám brát? Nevim si rady :(

Jak to vše máš brát? Vykašlat se na něj. Chová se k tobě hrozně, a ze sebe děláš kvůli němu trubku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
16.10.21 15:59

Někdy si tak představuji, jak asi musela vypadat výchova mladých děvčat, které se nemají ani trošku rády.
Vzkaž vašim, že tě měli víc chválit a dokazovat ti lásku. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 16:01

@pikola Asi ano, máte pravdu :/

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 16:09

@cecetka děkuju 😐 ♥️ bude asi nejlepší

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 16:15

Děkuju všem za názor máte pravdu rozchod bude nejlepší snad si jednou uvědomí že jsem pro něj tu byla 24/7 a že jsem dělala vše aby byl šťastný… Děkuju vám ještě jednou

• Citovat
  • Nahlásit
191
16.10.21 16:38

Nastuduj si BDSM praktiky. Zacni mu rikat muj pane, vzdy pred nim poklekni a olizej mu nohy a rekni mu, ze splnis kazde jeho prani. Nebo hraj 12letou holcicku a rekni mu, ze jsi jeho holcicka a muze s tebou delat, co chce. Tim vas cenny a nenahraditelny vztah muzes zachranit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat