Hamiltonův hmat v 36. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 14:19
Hamiltnuv hmat v 36 tydnu

Zdravim maminky prosim vcera jsem byla mym gynekologem poslana uz do nemocnice jsem 36 tyden dnes mi doktor udelal hamiltnuv hmat ze mam cipek uz jen 1 cm a ze mi maly tlaci na hrdlo tak ze mi pomuze? Myslite ze se mi to muze rozbehnout?

Najdete v encyklopedii: 36. týden těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

lisma
Závislačka 3011 příspěvků 13.03.18 14:25

A ty máš nejaké zdravotné problémy, že sa ti doktor snaží predčasne vyvolať pôrod? 8o

smurfka
Nadpozemská drbna 28294 příspěvků 13.03.18 14:32

HH pomáhá, jen pokud je tělo připravené na porod..mě poprvé pomohl - porodila jsem druhý den a podruhé ne - přenášela jsem..
u nás teda dělají HH na vyžádání až ve 39tt dřív ne..
ve 36tt je to dost brzo - se divím že to někdo udělal dobrovolně.. :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 12876 příspěvků 13.03.18 14:32

Mně ho dělali ve 37+1, mysleli jsem si, že rodím, ale v noci to přestalo a to to přitom bylo minimálně půl den pravidelné po 3min. Takže si myslet můžeme cokoliv a stejně ti to nedá odpověď, jestli z toho u tebe něco bude, nebo ne.

srpen89
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 13.03.18 14:32
@Denisa27Molna­rova píše:
Zdravim maminky prosim vcera jsem byla mym gynekologem poslana uz do nemocnice jsem 36 tyden dnes mi doktor udelal hamiltnuv hmat ze mam cipek uz jen 1 cm a ze mi maly tlaci na hrdlo tak ze mi pomuze? Myslite ze se mi to muze rozbehnout?

No, me kdyz udelali hamiltnuv hmat, tak jsem druhy den rano zacala rodit. :) Byla jsem tehdy 39+1.Ale delat ho bezduvodne ve 36. tt moc nechapu. Zeptal se te, jestli to vubec chces udelat?

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 14:36

Me ho udelali u maleho a taky na druhy den byl venku ale to jsem byla 38 tyden a maly mel spatne ozvy…ale ted se me nikdo nezeptal jen mi rekl ze ho udela ze maly je pripraveny jit ven ze mi moc tlaci na hrdlo a cipek mam jen centimetr… Tak uvidime no

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 14:36

@Denisa27Molna­rova mi nepomohl ani ve 40 a 41 tt, takže toť otázka.. jen nechápu, proč ti ho dělají tak brzy..

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 14:37

@Denisa27Molna­rova mě ho dělal dr ve 37+1, pomohl mi, rodila jsem druhy den, ale ja čípek nemela žádný, hlavička už těsně nalehala.

smurfka
Nadpozemská drbna 28294 příspěvků 13.03.18 14:37
Me ho udelali u maleho a taky na druhy den byl venku ale to jsem byla 38 tyden a maly mel spatne ozvy…ale ted se me nikdo nezeptal jen mi rekl ze ho udela ze maly je pripraveny jit ven ze mi moc tlaci na hrdlo a cipek mam jen centimetr… Tak uvidime no

tak pokud je připravený jít ven, šel by ven i bez HH.. :roll:
já chodila s centimetrovým čípkem ještě měsíc… :nevim:

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 14:40

Nevim rekl mi ze to bude fofr ze nemam velky skok mezi detmi a ze uz jsem vicerodicka… Nevim proc mi ho udelal tak brzy

smurfka
Nadpozemská drbna 28294 příspěvků 13.03.18 14:43
Nevim rekl mi ze to bude fofr ze nemam velky skok mezi detmi a ze uz jsem vicerodicka… Nevim proc mi ho udelal tak brzy

já druhé přenášela..a to jsem taky myslela že půjde dřív, protože jsem měla překotný první porod..a nic
No tak ted už s tím nic neuděláš..ale pokud tělo není připraveno ( což s centimetrovým čípkem asi není ) tak ti nepomůže :nevim:

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 15:12

Nevim budu rodit po treti a nejmladsi syn ma 18 mesicu rekl mi ze porodni cesty jeste nejsou upkne zahojene ze jsem mela na ktg kontrakce tak ze mi pomuze… Ted jsem sla jeste cist zpravu :D mam z toho docela nervy jestli to neni brzy

Lenka_Hal
Závislačka 3332 příspěvků 13.03.18 15:17

To strasne zalezi, syn byl narozeny ve stejnem tydnu, mel 3kg a byl absolutne fit. Ale rozhodl se Sam, v tomhle tydnu porod vyvolavat :think: porad by melo platit: kazdy den navic je dobre :nevim:

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 17:17

Tak asi cca hodku zpatky me zacal bolet podbrisek jako pri menstruaci a pridali se krize muze to neco znamenat? Nebo jen poslicci… Sprcha nepomaha :(

sakota
Kelišová 5126 příspěvků 13.03.18 17:20

@Denisa27Molna­rova to vypada nadejne. Mer si intervaly, dulezita je pravidelnost. A sprchu to chce aspon pul hodiny v kuse. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama