Reklama

Co se u vás změnilo po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9859 příspěvků 08.03.18 21:37
Po porodu..? Změny ?

Zdravím :kytka:

Chci se vás zeptat, jak moc se to u vás změnilo po porodu? Je mi jasné že se toho plno změní což je jasné :) ale zajímá mě zda to u vás bylo lepší nebo se to zhoršilo? Mám z toho tak trochu obavy :think: :lol:

Děkuji za odpovědi :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 08.03.18 21:39

@Petruna21 Co přesně myslíš změnilo?

lusy.lus
Kecalka 282 příspěvků 08.03.18 21:40

Změní se úplně celý dosavadní život. O změny v jaké oblasti ti jde? :)

Fofrník
Závislačka 3269 příspěvků 08.03.18 21:41
@Petruna21 píše:

Chci se vás zeptat, jak moc se to u vás změnilo po porodu? Je mi jasné že se toho plno změní což je jasné :) ale zajímá mě zda to u vás bylo lepší nebo se to zhoršilo? Mám z toho tak trochu obavy :think: :lol:

Ubylo času, přibylo soudržnosti. Vše ostatní v normálních kolejích jako předtím. :D

Lekninka91
Extra třída :D 10225 příspěvků 08.03.18 21:41

Všechno a nic :-D Ono se to tak nějak mění v průběhu toho, jak roste a vyvíjí se syn :-D

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 08.03.18 21:42

Změnilo se úplně všechno. Bylo to náročnější než jsem čekala. Tak do půl roku malého jsem si musela hodně zvykat…ale zároveň je to moc krásné období. Za pár dní mě to čeká znovu, ale tentokrát už k tomu pristupuju s respektem a tak nějak tuším, že to nebude p.del :mrgreen:

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 08.03.18 21:44

Já mám pocit, že každej den je nějaká změna… :D

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 08.03.18 21:45

Změnilo se všechno. Zajímá tě něco konkrétně? :think:

ivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 08.03.18 21:46

Pro mě bylo narození prvního dítěte největší životní změna…odpovědnost, strach, radost, která je už na celý život

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 08.03.18 21:49

Změnilo se hodně, najednou jsem měla za někoho zodpovědnost, už jsem nemohla jen tak někam jít ven kdy jsem chtěla, nemohla jsem se dívat na televizi kdy já chtěla, nemohla si sednout kdy já chtěla, nemohla jsem už spát ráno no 10… vše se odvíjelo dle dcery, ale jde to postupně dle potřeb malé. Ale já měla hodné miminko, spala už v porodnici 8hodin v kuse. A do roka byla super. Teď je s ní zvídavá urputná 21m slečna, trošku vztekloun a tvrdohlavec :-)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 08.03.18 21:50
@Ollik píše:
Já mám pocit, že každej den je nějaká změna… :D

Hadumi
Extra třída :D 13280 příspěvků 08.03.18 21:51

Po prvním dítěti to vypadalo na rozchod, nakonec jsme to nějak ustáli. Po čase přišlo druhé dítě a vše se zdá být ok.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 08.03.18 21:53
@Petruna21 píše:

Prvi vec dokazala jsem si zavazat tkanicky to bylo radosti. I kdyz porodis jeste tehotenske hormony mas v sobe takze nalady budou, breceni ale uz mensim meridku.
Muze se stat ze budes mit poporodni deprese. Ja treba jsi nadavala ze sem nejhorsi matka na svete. Trvalo to +-10minut pak se mala vzbudila a ja býla zase stastna.
Vztah s muzem se zhorsil. Nemeli sme na sebe cas prvni 3 mesice jsem na sebe ani nesahli.
Ze zacatku budes mit stavy euforii a budes si rikat ze stastnejsi uz byt nemuzes. Ten 1 tyden jsem to mela.
Super je ze menstruaci nemas i pulroku nekdo i dyl(kojeni).
Kojeni ne vzdy se zadari hnes prisat detatko ale zkouset zkouset a budes vedet.
Az se narodi :srdce: Uz nikdy nebudes sama.

Avele
Závislačka 2707 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 21:55

@Petruna21 Jestli myslíš vztah/manželství, tak u nás se zatím nic moc zásadně nezměnilo. Trávíme spolu čas jako před tím, jen je u toho miminko a samozřejmě mu musíme přizpůsobit denní režim, výlety atd. Co se týká mě, tak trávím méně času nic neděláním u PC a nechodím do práce. Jinak nevím…asi jsem to tak nějak čekala, takže jsem si zvykla novému životu vcelku rychle. :lol:

iwa83
Kelišová 6160 příspěvků 08.03.18 21:57

Jak pisou holky, zmenilo se v podstate vse. A i kdyz jsem si cele 6ti nedeli myslela, ze to nemuze dcera se mnou ve zdravi orezit a zese zblaznim i ja, tak jsem to prezila i ja i dcera. Uzivat jsem si to zacala jak zacala vic reagovat na okoli, pkazit se. Dovtedy kym jsme si na neco zvykly a ja si rekla, ze je to super takhle, tak se to zmenilo :) hodne jsem si uzivala loni leto, kdyz uz chodila. Jezdily jsme na kole, po hristich, pravidelny spanek. Ted je ji necele 2 roky aja nevim.kam to uteklo. Uzivam si kazdou chvili.
Manzel nastesti neni tata ktereho dite zacne zajimat az od nekdy… funguje od zacatku. My jako partneri taky jini nez predtim. Proste se to zmeni. Snazila jsem se aby to nebylo pouze o miminku, ale aby jsme zustali i my dva…

Kazdopadne zmena ktera za to stoji :) i kdyz je obcas zacatek krusny.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama