Porod s přítelem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 04.03.18 18:47
Porod s přítelem ?

Zdravím :mavam:

Jen mě zajímá když jste rodili chtěli jste mít u porodu přítele/manžela?
A co si o tom myslíte když je otec u porodu?

A lze mít i u císařského řezu doprovod? :)

Díky za info. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  04.03.18 18:49

Nechtěla, nemusí vidět všechno. U císaře se většinou doprovod nepouští kvůli riziku infekce.

Lucy1512
Povídálka 25 příspěvků 04.03.18 18:49

Jednoznačně za mě ano… Koneckonců je to i jeho dítě tak ať si taky prožije svoji část u porodu :lol: u mě teda byl a i půl roku po porodu slychavam jaká jsem frajerka :lol: :srdce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8803 příspěvků 04.03.18 18:51

Nechtěla ani u jednoho porodu. Za mne zbytečnost. Odrodit to nemůže a aby se tam na mne koukal? Proč. Navíc by mi akorát lezl na nervy, jsem dost soběstačný tvor :lol:

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 04.03.18 18:53

@Tichošlápek přesně tak, navíc znám případy, kdy chlap koukal na porod své ženy a pak se mu zhnusila, myslím, že se to jmenuje Madonin komplex.

zudina
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 04.03.18 18:54

Puvodne jsem tam pritele chtela, ale kdyz doslo na akci tak jsem ho vyhodila. Tohle fakt videt nemusi..

Anonymní  04.03.18 18:55
@Anonymní píše:
Nechtěla, nemusí vidět všechno. U císaře se většinou doprovod nepouští kvůli riziku infekce.

Já mela cisare dvakrat a manzel byl celou dobu se mnou na sala. miminka dostal hned do ruky.jsem rada ze byl se mnou.

kve-tinka
Závislačka 4282 příspěvků 04.03.18 18:57

Mi prijde jako dulezita psych. podpora. Porod jsem mela vyvolavany a dojel cca po 5h, kdy slo do tuheho a ja mu poslala SMS.

Anonymní  04.03.18 18:59

Manzel byl pro me obrovska podpora, komunikoval s personalem, dychal se mnou, vodil do sprchy, drzel me za ruku… Bez nej bych to nedala. Vyvolavany porod, od 13h do 19h nonstop kontrakce po minute… Dcera sla bradou napred, nedychala, ARO… Vse dobre dopadlo, oba jsme z toho byli ale vyrizeni.. Ja omdlivala, dostala jsem druhy den transfuzi, manzel se o dceru hned postaral. U druheho porodu bude taky.

scentini
Závislačka 3367 příspěvků 04.03.18 19:00

U prvniho nechtel, ted taky nechce. Nutit ho nebudu, pujde semnou maminka, byla i poprve.

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 04.03.18 19:02

Ještě jsem nerodila, ale už od mala jsem rozhodnuta tam chlapa nemít. Uvidíme jestli názor zněním.

Macik.S
Kecalka 273 příspěvků 04.03.18 19:05

Chtěla. Měla jsem plánovaný císař, měl to být spinal. Řekli mi, že přítele zavolají až mě napíchnou - nepodařilo se, šlo se do celkové a přítele zavolali až bylo po všem si pochovat malého.
Ale i u přirozeného porodu bych ho chtěla. :)

Russet
Echt Kelišová 8283 příspěvků 04.03.18 19:06
@Petruna21 píše:
Zdravím :mavam:

Jen mě zajímá když jste rodili chtěli jste mít u porodu přítele/manžela?
A co si o tom myslíte když je otec u porodu?

A lze mít i u císařského řezu doprovod? :)

Díky za info. :kytka:

Nechala jsem to na něm, chtěl se zúčastnit. Pomáhal mi ze sprchy a držel za ruku. Kdyby tam nebyl, asi bych se cítila stejně, protože jsem byla taková zahleděná do sebe, vše kolem mám v paměti jen jako v mlze. Porod končil akutním císařem, tam ho samozřejmě nevzali, takže byl první, kdo si naše miminko pochoval.

Paní Colombová
Kecalka 196 příspěvků 04.03.18 19:06

Chtela, ale kdyby nechtel, tak bych nenutila. Manzel chtel, bral to vzdy jako nasi spolecnou vec, tak proc bych to mela prozit sama. Rodila jsem 2×cisarem a u obou byl

Froseth
Kecalka 336 příspěvků 04.03.18 19:07

Já jsem tam manžela měla a jsem za to ráda, ale on sám tam chtěl být, nemusela jsem ho k tomu přemlouvat nebo nutit. Byla jsem ráda, že tam byl, celou dobu mi pomáhal jak fyzicky, tak hlavně psychicky. Rodila jsem víc jak 24 hodin a už jsem ztrácela celkem nervy a celkově byla psychicky vyčerpaná, on mě neskutečně podržel. I s odstupem času jsem ráda, že jsem ho tam měla, stmelilo nás to ještě víc. Podle jeho slov je on taky rád, že tam byl, že mě mohl podporovat a prožít to se mnou a hned si syna pochovat. Celkově na to rádi vzpomínáme a vztah to nijak negativně neovlivnilo, žádný madonin komplex se nekonal :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama