Infekce močových cest ve 35. týdnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 2 inzeráty 02.03.18 11:11
Infekt močových cest v 35 týdnů?

Maminky chci se zeptat byla jsem u lékaře a ten mi zjistil že mám „brutální“zánět močových cest a přitom me nic nebolí řekl že podle výsledků se nemůžu ani vycurat ale já nemám žádný problém. V úterý budu 35 týden a na antibiotika jsem dostala alergickou reakci a mám je okamžitě přestat brát. Bohužel jsou to jediné tabletky které mohu užívat a teď už ani tyhle ne :D
A má otázka zní…četla jsem že kvůli neprelecene infekci se může udělat akutní sekce je to pravda nebo máte s tím někdo zkušenost…moc děkuji ????

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3812 příspěvků 7 inzerátů 02.03.18 11:57

Kdyby jen sekce, hrozí akutní zánět ledvin. Proč nemůžeš brát jiná antibiotika?

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 2 inzeráty 02.03.18 12:14

Protože jsem alergická na penicilin a doktorka řekla že mi jiné předepsat už nemůže tak mám donést kontrolní moc v pondělí a uvidím

vaks
Kecalka 122 příspěvků 02.03.18 15:11

Já jsem měla zánět močových cest podle výsledků taky pěkně rozjetý(bakterie, leukocyty atd. skoro vše na 3+++),zjistila jsem to nečekaně ve 30tt.tak,že jsem po poradně přišla domů, chtěla jsem vyhodit zkumavku s kontrolní močí a vzhledově se mi zdála divná(zakalená, cucky čehosi a sražená krev na spodku zkumavky),volala jsem hned zpátky na gyndu, sestřička, že se jí zdála moč vzhledově v pořádku a určitě by si něčeho všimla-no výsledky odpovídaly za vše..nic mě nebolelo, nepálilo, nutkání nebylo, chodila jsem často jako každá těhotná..nasazen Zinnat 500 ráno, večer, na 10dní..po kontrolním odběru výsledky ještě horší…další atb jsme nenasazovali, já sama jsem jedla brusinky a urinal akut…rodit jsem měla původně přirozeně, ale nakonec jsem šla císařem, ale zánět močáku na to neměl absolutně vliv-neřešil to můj gynekolog ani porodnice před porodem..(den před porodem jsem měla výsledky stále špatné)..

Denisa27Molnarova
Stálice 51 příspěvků 2 inzeráty 02.03.18 16:07

No budu čekat teda co v pondělí… Mě nasadila enhancin beru ji dva dny a už jsem musela přestat takže pokud jsem to měla tak špatne jak říkala tak mě to absolutně nemohlo zabrat takže jsem zvědavá co mě čeká

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Leoš Mareš je horší než Horst Fuchs? Jeho Instagram je přehlídka otravné inzerce!

Leoš Mareš (42) už dávno není jen moderátorem. Díky svému jménu, na němž si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama