Hamiltonuv hmat v 39+6tt

Anonymní
23.10.19 01:44

Hamiltonuv hmat v 39+6tt

Ahoj. Vcera rano mi doktor dělal hamiltonuv hmat pro rozjeti porodu. Rikal ze muzu spinit. Spinila jsem chvili po tom hmatu a pak az večer. Pres chvili jsem se vzbudila a sla na záchod a po utreni ze me šlo i něco žlutého v takovým hlenu. Lehla jsem si a po chvilce mam takovou bodavou bolest, projede mi jakoby ze spod nahoru. Jsem těhotná poprvé tak nevim kdy jet do porodnice nebo ne. Dekuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

adinka23
23.10.19 02:05

Že by zátka?
Jela bych do porodnice. Ale v klidu, žádné zmatky. Ať si říká kdo chce co chce, jsou tam od toho aby ti řekli, že je miminko v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
1642
23.10.19 05:36

Podle mě hlenova zátka, jela bych až při kontrakcich po 5 min

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168
23.10.19 06:47

Hlenová zátka, ale nechápu, proč v termínu dělají Hamiltona. Ona by nejspíš porodila i bez něj. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
23.10.19 08:30

@Zabatko mě ho dělali taky, byla jsem z břicha hotova, vše bylo nachystané, chtela jsem ho dobrovolně aby se to rozjelo… Děti obě byly za 4h od 1.kontrakcich na svete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 09:02

Já jdu na Hamiltona zítra. Vše mám dole pripravene, oteviram se, poslicky už mám časté. Tak mě zajímá, jak jsi dopadla a po jaké době přišly první pravidelnejsi kontrakce. Potřebujeme zajistit hlidani pro starší dceru a já se bojím, ze to pojede buď moc rychle nebo ze to proste nestihneme. :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
23.10.19 10:27

@Maminka-Praha jestli vás zajímá… U 1.dcery první hemilton nic… Jen bolesti odpo, zabral až druhý, udělá ráno, večer už jsem se moc necítila.. 2 vany.. V půl 11 příjezd do porodnice a ve 2:18 na světě… U druhé jsem se po 1.hemiltonu tomu rozhodla pomoc a šla takovou delší procházku…poslicky už po cestě zpět… Večer se to po 2 vanach zas rozjelo v 10 v nemocnici ve 2 ráno malá na svete:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 10:31

@kavulenka dekuju za zkušenost. :slight_smile: Takže většinou dopo se provede a během noci se rodí. :slight_smile: tak nějak s tím počítám. Ale zas nechci zbytečně plasit. Co když se nebude nic dít. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama