Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
nemáte nekdo zkusenost se sportacky Hauck shopper ci Peg perego aria (zda maji polohovani do uplneho lehu a polohovani nozicek)???
Máte zkušenost s Hauck Shopper?
Přidejte zkušenost s Hauck ShopperAhoj,
mám PP Aria, je to úúúžasný kočárek.
Polohování zádíček má téměř do úplného lehu (absolutní rovinka to není, ale většímu mimču to stejně nevadí). Polohování nožiček ale nemá.
Radu