Hcg 40

Anonymní
15.6.21 10:10

Hcg 40

Ahoj holky, prosim o radu..mam 10 dni zpoždění podle aplikace poslední menstruace byla 9.5. na tehotenskych testech mam duchy..dnes jsem byla jako samoplatce na test hcg z krve a vyslo mi hcg 40 je to normální? Připadá mi to hrozne nízké mam strach z mimodelozniho těhotenství nebo ze by mohlo byt neco spatne..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31869
15.6.21 10:17

Objednej se na gynekologii. To je hodně nízká hodnota. Pro nějaký závěry je třeba vědět, jestli hcg roste, nebo klesá. Kontrolní odběr se dělá s odstupem 2 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 10:21

@Fiducia jsem objednána na 25.6. ale chci si tam dnes jeste zavolat a zeptat se na to

• Citovat
  • Nahlásit
9860
15.6.21 10:25

To bohužel nevypadá jako prosperující. Zajdi za 2 dny zase na krev a pokud neporoste, tak bych to řešila co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6889
15.6.21 10:28

Hodnota je nizka. bud je tehotenstvi vyrazne mladsi nebo je neprosperujici o odejde s opozdenou MS. zajdi si za dva dna na dalsi odber, to ti rekne nejvic.
gynekolog tam ted stejne nic neuvidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10630
15.6.21 10:33

Pokud máš 10 dní zpoždění, tak by na testu mělo být víc než jen duchové, pokud si neměla ovulaci těsně před MS, což může taky být, což by potom odpovídali jak duchové, tak i ta hodnota, je dobré dělat testy co dva dny, pokud čárka sílí, je to v pořádku, max za dva dny znovu na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
15.6.21 11:18

Zajdi na krev za 2 dny znovu, HCG by se mělo za 48 hodin zdvojnásobit. Mohla jsi mít později ovulaci nebo u tebe rostlo ze začátku HCG pomaleji, ale mělo by se zdvojnásobit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31869
15.6.21 12:01
@Anonymní píše:
@Fiducia jsem objednána na 25.6. ale chci si tam dnes jeste zavolat a zeptat se na to

Zajdi si do laboratoře na odběr. Pro samoplátce to stojí asi 3 stovky a výsledek máš skoro hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
15.6.21 21:05

Ja měla u prvního syna hodnotu HCG 68 v období kdy jsem měla 2 den zpoždění MS a vše bylo v pořádku zcela v pořádku. Šla jsem jako samoplatce a ani jsem nešla na další odběr jako samoplatce a čekala az na prohlídku u gyn, která byla asi za 3 tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 21:48

Ja mela jednou v 5+2 tt hcg 56, za dva dny prisel cyklus, biochemicke tehotenstvi.

• Citovat
  • Nahlásit
111
16.6.21 14:25

Já měla asi 8 dni po vynechání také 40. Na testu úplné kulové ale stejně sem šla na tu krev - nějaký divný pocit. Po týdnu na gyndu a dr už říkala, že sliznice se zvětšuje ale stejně nic nevidí. Brala krev a nějaké zvýšení tam bylo ale rozhodne ne podle tabulek. Teď už sem 22 týden a rozdíl termínů porodu podle MS a UZ mám skoro o tři týdny 😀 takže od prvopočátku všechno nějaké divné a bůh ví kdy se zadařilo. Každopádně vše vypadá zatím v pořádku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat