Sanatorium Helios - Brno

3287
24.2.08 23:41

Helios

Prosím o zkušenosti s tímto centrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

159
7.10.09 11:32

Ahoj, s paní doktorkou zkušenost nemám, ale do Heliosu chodím od července k doktoru Šulovi. Pan doktor je vždycky příjemný, ale bohužel musím říct, že z něj mám smíšené pocity. Vysvětluje všechno schválně hrozně laicky a někdy až zkresleně, tak, aby se mu to hodilo (mám informace nastudované odsud a z internetu, takže vím), laparoskopii mi rozmluvil s tím, že mě strašil, že je to velmi nebezpečný zákrok, atd… prostě klasika - potřebuje vydělat peníze, takže nás NENÁPADNĚ tlačí do IVF.
Nakonec ale manželovi vyšel hodně špatně spermiogram, takže to s panem doktorem nakonec zkusíme.

A jaký máš ty pocit z paní doktorky a z Heliosu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
r10
41
19.5.10 16:52

p.dok.Šula je tam kratkou dobu ale po nekolikate naštevě mam pocit že všichni vysvětluji tak jako nic to se povede atlači do ivf,jdeš po kolikate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
27.5.10 09:14

R10, momentálně do Heliosu nechodím, jsem 30 tt po IVF. Naštěstí jsem měla dr. Šulu jen několikrát na prvních konzultacích, opravdu mi nesedl, pak už jsem vše absolvovala s dr. Texlerem, který mi vyhovoval víc. :wink:
Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
r10
41
8.6.10 15:48

Ahoj vincko ja mam dlouho lete zkušenosti s dr,Texlem,jo začatky jsou dobre vysvětli vše ale zavěrem snad se to povede co usměv,no uvidiš jak řikam dr.šula je tam kratce je mladej šup šup,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AnonymAAA
25.1.11 15:25

Helios

Helios nedoporučuji, přijde mi, že jim jde jen o prachy a za každou cenu a od začátku, bez podrobnějších vyšetření ( pouze hormonální profil + spermiogram) nás okamžitě tlačily do IVF a bez okolků nám pan doktor dal cenník se zákroky a léky a natvrdo oznámil, že pokud hceme dítě, stačí zaplatit a za 2 mšsíce si mohu udělat těh. test. Pro mě jedno velké - a už nikdy se tam nevrátím

• Nahlásit
  • Citovat
Zlatuš
25.2.11 16:00

Nám se v Heliosu také nelíbilo. Člověk si tam připadal spíš jak v obchodě než u doktora. Dr nám doporučoval rovnou ICSI, prý jinak podle jejich tabulek a výsledůů SPG se zadaří průměrně za 7let nebo taky vůbec. Připadalo mi, že vše zlehčuje, že o nic vlastně nejde, jen zaplatit… Přešli jsme na Obilní trh a tam nám udělali důkladnější vyšetření. Manželovi našli v močových cestách bakteriální infekci-pravděpodobnou příčinu špatné kvality spermií. Dostal na to antibiotika. Dnes jsem byla na první inseminaci, tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jestli nás nakonec čeká to ICSI nebo nebude třeba :-)

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.11 10:19

V Heliosu jsem byla dvakrát na úspěšném IVF. Jde asi o úhel pohledu. Dr. Texl razí teorii, že je zbytečné dělat další vyšetření, když už na začátku víme, že kvůli špatnému spermiogramu stejně půjdeme na IVF-ICSI. K čemu pak laparoskopie, atd. Z vlastní zkušenosti Helios opravdu doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4512
27.2.11 15:07

Helis bych určitě nezatracovala … jde pravdu o uhel kphledu … at se to libi nebo ne jde tam o penize to je jasny … ale na druhou stranu me je 36 a pritel 39 takze jsme meli moznost bud cekat a zkoušet další dva roky a nebo jit na IVF a pomoct tomu no a ted sem diky Heliosu a Texlovi 13tt … je pravda ze udelaji HP a SPG ale na prvopočatek si myslim že to bohate stačí :-) nikdo prece nepočíta s vaznějsi diagnozou … no kazdopadne hodne stěsti :-) jo a myslim ze kazdy sanatorium ma neco takze jestli je lepsi Helios Reprofit Repromeda ?? :nevim: v kazdem tom sanatoriu sem mela nekoho znameho a kazdy si odnesl krasne tehotenstvi a taky znam spoustu tech to vystridali vsechny tyto sanatoria a nic … no a ted si vyberte :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zlatuš
12.3.11 08:47

Ahoj holky, tak nám ta inseminace na Obilním trhu vyšla hned napoprvé! Po 2 letech jsme se konečně dočkali. A to nám Dr.Texl nedával prakticky šanci, doporučoval ICSI. Věřím, že v tomto případě hrálo velkou roli manželovo přeléčení nalezené infekce. Jsem ráda, že jsme v Heliosu nezůstali, minimálně jsme ušetřili balík peněz!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Natalie22
13.3.11 19:18

Helios ano

Musim rict ze mam s timto centrem jen ty nejlepsi zkusennosti.3roky se nam miminko nedarilo a zde nam udelali vysetreni a doporucili IVF. Nemela jsem pocit ze by nas do toho tlacili. Po diagnosticke laparoskopii a vysetreni manzela jina moznost nebyla. Prvni pokus bohuzel nevysel dobre. O miminko jsme po mesici prisli. Ale pan doktor Texl me uklidnoval ze jsem zdrava a vyjde to urcite podruhe. Vyslo. Jsme v 16.tydnu :-) Dekuji vsem lekarum i koordinatorkam za psychickou podporu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
14.3.11 18:53

No ja nemuzu nez souhlasit…Pan doktor Texl je odbornik na svem miste a dela svou praci vyborne. Vzdat to po prvnim neuspechu a jit hned jinam neni reseni…nekdy je asi potřeba vytrvat a verit v pozitivni vysledek a ne hned na kazdem centru a doktorovi hledat to spatne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.3.11 17:36

Ahoj,
my jsme se pokoušeli o miminko přes asistovanou reprodukci 3,5 roku. Začínali jsme na Obilňáku a ještě teď si to vyčítám. Mazali nám med kolem huby jak jsme úžasnej zdravej pár, ale miminko pořád nepřicházelo.Tolik vyšetření co jsme tam prošli a pokusů.....a o tom že mě zdravotně dodělali ani nemluvím. Tak jsem dala na radu a přešli jsme do centra Helios kde okamžitě zjistili příčinu neplodnosti (a to bylo hned u první návštěvy kdy se podívali do papíru z obilňáku tak mě docela zarazilo jaktože to Obilňák neviděl tu příčinu nebo spíš nechtěl vidět, tlačili nás hned do dalších pokusů a tomu se říká obchod)na Helosu nám hned řekli narovinu jaký máme šance a že samozdřejmě je to všechno o penězích, ale že udělají maximum co půjde. Strašně se mě líbil přístup narovinu, hlavně opravdu péče, kterou jsem na Obilňáku nezažila. Opravdu na Helios nemůžu říct půl špatnýho slova a to nám to na Heliosu poprvé taky nevyšlo, ale měli jsme zamražené 1 embrijko a teď máme pozitivní těhu test tak už jenom doufáme, že se nám to na ultrazvuku potvrdí :-)Byla jsem u pana doktora Texla a opravdu mě vyhovuje, podle mě je to člověk kterej jedná narovinu, do ničeho netlačí, všechno vysvětlí a pak je to jenom na člověku jak se rozhodne. Samozdřejmě záleží jaký přístup každýmu vyhovuje jestli mazání medu kolem huby a nebo přístup narovinu. Já za sebe mužu říct helios a přístup tam mě maximálně vyhovuje a opravdu nemůžu říct půl špatnýho slova ta péče kterou by člověk měl dostat tam opravdu je ( ale je jasný že co člověk to jiný názor toto je jenom moje zkušenost)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
22.3.11 19:18

rozhodně ano

Ahoj, do Heliosu mě poslala kamarádka, která si z něj odnesla po třech neúspěšných předchozích pokusech v jiných brněnských centrech krásné mimčo. Na pana doktora Texla nedá dopustit.Tak jak jste psaly výš, všude dělají spousty vyšetření, které stejně nikam nevedou, jenom se to čekání prodlouží :( My jsme šli do Heliosu rovnou a podařilo se, v co jsme nedoufali ani v nejhezčím snu. I ostatním přeju rychlý úspěch a dobré rozhodování, za mně Helios rozhodně ano všemi 10ti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2598
28.1.12 19:26

AHoj přidávám pozitivní hodnocení na Helios a MUDR. Texla, vyšetření bylo maximální nás obou dvou a díky bohu nám to vyšlo na poprvé,přítel měl hodně špatné spermie, takže jsme museli nA icsi a doporučili i PICSI tak jsme poslechli a vyplatilo se to..je to o tom že každý tělo je jiný a jinak vše reaguje no.Máme ještě zamražené jedno budoucí mimi, a uvidíme jestli ho zvládneme ještě nekdy mít :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama