Hematom nebo dvojčata?

17.2.10 20:16

hematom nebo dvojčata?

dnes sem byla na kontrole, dle pm sem 6+5tt, dutinka prý odpovídá 5tt, ale ještě nebyl vidět plod…je možné, že se ještě objeví? minule (před týdnem) nebyl vidět ani žloutkový váček a dr odhadovala těhu tak na 3tt, dneska mi ho ukazovala a byl krásně vidět… ke všemu hned vedle dutinky něco je, buď druhej váček nebo hematom…byl oválnej a byl o něco větší,samozřejmě taky v něm nešlo nic vidět, je přesto možné, že bý to mohlo být druhý mimi? k tomu všemu ještě mám na pravým vaječníku 3cm cystu…myslíte, že to může být ještě ok a mimi se dočkáme? na kontrolu jdu za 14 dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35136
18.2.10 07:51

jo, určitě, je to dost nadějný a možná jsou i ta dvojčata, ale ani malý hematom nemusí nic znamenat, měla jsem obrovksý a Kostěj se udržel… dej vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
18.2.10 07:57

Jo, cysta je taky v pořádku, měla jsem při obou těhu, bývá to opouzdřené tělísko po ovulaci, po porodu se vstřebaly. Hematom má kde kdo, jedna známá obřích rozměrů, to taky neznamená definitivní konec. Určitě bude dobře, šetři se. Jestli to jsou dvojčátka, hodně štěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.10 18:02

holký, díký…ale ještě 8dní musím počkat :nevim: ach jo…ale začínám věřt, že to bude ou kej :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama